Een terrine van 800‰ zilver. Gekeurd.
Une terrine d'argent 800‰. Aux poinçons.No longer availableDim. 1642,15 gEstimate: € 800 / 900 -
#68Burberry
Een handtas met Schots ruitmotief, model ‘Nova Check’.
#469
Een eendeurskastje met een lade.
#223Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard. Gemerkt
#147
“Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Bruno Zack.
#392
“Grand canyon”. Twee lavistekeningen. Toegeschreven Gonner Witfors.
#244Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Grand Place, Bruxelles”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Hors commerce.
Grand Place, Bruxelles. Gravure sur bois. Signée hors planche. Hors Commerce.No longer availableDim. 44,5 x 31,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#105
Une alliance en or jaune 18 kt sertie de diamants blancs, jaunes et marron clair d'un poids combiné de +- 1,30 ct. Taille 54.No longer availableDim. 1,55 gEstimate: € 550 / 600 -
#593
Een zware vaas van blauw glas.
#618
Drie vaasjes en een lampenvoet van blauw en wit aardewerk. Delft en Nimy.
#1Goebel, Germany
“Yorkshireterriër”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#11
Drageoir en cristal taillé incolore avec un motif de côtes torsadées. Légère usure des bords.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 20 / 30