Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.
Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.
Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.
Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.

Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.

Un sac Missoni bicolore beige à rayures marron.
Dim. 37 x 39 cm
SKU: 2906210138.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #138
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #530

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in cartouches op vegetale achtergrond.

    Paire de potiches en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans des cartouches sur fond végétal.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #106

    Een ovaal gefineerd houten tafeltje, het blad bekleed met parketwerk en het geheel versierd met verguld beslag.

    Une table ovale en bois plaqué, la tablette parquettée et le tout décoré de garnitures dorées.
    No longer available
    Dim. 91 x 62 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #505

    Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.

    Un tapis en laine afghan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 355 x 260 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #77

    Een lotje zilver, bestaande uit een driedelig hors-d’oeuvrebestekje met zes lepeltjes en een pollepel. 800‰. Bijgevoegd twee kleine lepeltjes en zes vorkjes.

    Un lot d'argent, composé d'un couvert à hors-d'œuvre en trois pièces avec six cuillères et une louche. 800‰. Inclus deux petites cuillères et six fourchettes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #628

    “De lederbewerker”. Polychroom biscuit beeldje. Gemerkt van Capodimonte en gesigneerd Conte.

    Le maroquinier. Figurine en biscuit polychrome. Marquée par Capodimonte et signée Conte.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #601

    Twee designvazen van meerkleurig Muranoglas.

    Deux vases design en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm; b; 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #159

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #677

    Een met leder beklede reistas voor twee flessen.

    Un sac de voyage gainé de cuir pour deux bouteilles.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #634

    Een gefineerd houten kistje en een kleiner kistje van gedreven messing.

    Un coffret en bois plaqué et un coffret plus petit en laiton martelé.
    No longer available
    Dim. 24 x 34 & 13 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #238
    Capodimonte

    “De jager”. Een beeld van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.

    Le Chasseur. Une sculpture en biscuit multicolore sur un socle en bois. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #607

    Een geglazuurd aardewerken sierschotel met vissen in het decor. Gesigneerd onderaan “Puigdemont”.

    Un plat en faïence émaillée à décor de poissons. Signé en bas Puigdemont.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #534

    Een gebogen glazen salontafel.

    Une table basse en verre courbé.
    No longer available
    Dim. 39 x 110 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More