Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.
Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.
Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.
Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.

Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.

Un sac Missoni bicolore beige à rayures marron.
Dim. 37 x 39 cm
SKU: 2906210138.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #138
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #4
    Dirk Baksteen
    Period: 1886 - 1971

    “Zomeravond te Achterbosch (Mol)”. Een tekening op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd augustus 1919.

    “Soirée d'été à Achterbosch (Mol)”. Un dessin sur papier. Signé et daté août 1919 au verso.
    No longer available
    Dim. 14 x 18 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #400

    Een dubbel fotokader van Sterling zilver. Engelse keuren.

    Un double cadre photo en argent sterling. Poinçons anglais.
    No longer available
    Dim. 17 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #481

    Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.

    Vase balustre en porcelaine de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #14
    Léon Danchin

    “Mechelse herder”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Malinois. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #262

    “Christus en Maria Heilig Hart”. Twee ingelijste gipsen voorstellingen onder bol glas.

    Le Christ et Marie Sacré-Cœur. Deux représentations en plâtre encadrées sous verre bombé.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #301
    Goebel, Germany

    “Zingend meisje met vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt, genummerd 585/2000 en gedateerd 1975.

    Fille qui chante avec oiseau. Figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas, numérotée 585/2000 et datée 1975.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #98

    Een antiek aardewerken Song vaasje. Archeologische vondst.

    Un vase antique en poterie Song. Découverte archéologique.
    No longer available
    Dim. H. 20,5 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #658
    Saint-Louis, France

    Twee bolle asbakjes van resp. groen en blauw kristal. Gemerkt.

    Deux cendriers convexes de cristal vert et bleu respectivement. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #29
    Angelo Vadala
    Period: °1940

    “Vrouwengezicht” & “Landschap”. Twee olieverfschilderijtjes op doek. Het tweede gesigneerd en gedateerd ‘80.

    Visage de femme & Paysage. Deux peintures à l'huile sur toile. La seconde signée et datée '80.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 14 & 18 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331
    Val St. Lambert

    Twee geslepen kristallen asbakken, waarbij één kleurloze en één rood gedubbeld.

    Deux cendriers en cristal taillé, un incolore et un rouge doublé.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 & 15 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #379
    Albert Hagers
    Period: 1915-2005

    “Koppen” en “Paard”. Vijf tekeningen en een aquarel. Allen gesigneerd. 32 x 25 cm à 26 x 20 cm

    Têtes et Cheval. Cinq dessins et une aquarelle. Tous signés. 32 x 25 cm à 26 x 20 cm
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #352

    “Landschap bij maanlicht”. Olieverf op een paneel. Gemonogrammeerd.

    Paysage au clair de lune. Huile sur panneau. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 60,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More