Other lots in this auction
-
#139Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959
“Jonge vrouw in kimono”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel met schade ter hoogte van de handtekening.
Jeune femme en kimono. Huile sur panneau. Signé. Dommages dus à l'humidité vers le bas.No longer availableDim. 122 x 67 cmEstimate: € 300 / 500 -
#667
“Meisjes met sinaasappels”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een biscuit kerstbelletje in origineel doosje aan toe.
Filles aux oranges. Deux figurines en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons une cloche de Noël en biscuit dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 8, 17 & 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#85
Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 carats avec initiales.No longer availableDim. 24,35 gEstimate: € 750 / 800 -
#174Georges DelfossePeriod: 1869 - 1939
“Portret van een oude dame met paternoster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1912.
Portrait de vieille dame au chapelet. Huile sur panneau. Signée et datée 1912.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 400 / 600 -
#654
Een paar vissen van meerkleurig Muranoglas.
Une paire de poissons en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 15 & 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51
Een leuke collectie van een dertigtal hoedenspelden uit de belle époque, versierd met gegraveerd koper, halfedelstenen, parels enz enz. Gepresenteerd als een bloementuil in een glazen karafje verzwaard met knikkers.
Une jolie collection d'une trentaine d'épingles à chapeau de la belle époque, à décor de cuivre gravé, pierres semi-précieuses, perles, etc., etc. Présenté comme un bouquet de fleurs dans une carafe en verre lestée avec des billes.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#194
Een butlerspiegel met verguld houten kader.
Miroir de majordome avec cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#680
Een smeedijzeren paraplustaander.
Un porte-parapluie en fer forgé.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#684
Een serveerschotel van verzilverd metaal, versierd met een gegraveerd decor. Op pootjes.
Un plat de service en métal argenté, orné d'un décor gravé. Sur pieds.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 25 / 35 -
#250
Een 18 K witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une broche en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 4 ct.No longer availableDim. 19,15 gEstimate: € 3600 / 3800 -
#306
Vier stoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
Quatre chaises de style Louis XVI en bois patiné blanc à dossier à pans coupés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#312
Hana Kago. Een bronzen keteltje, versierd met een vogeltje. Tijdperk Meiji.
Hana Kago. Un chaudron en bronze, décoré d'un oiseau.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350