Similar lots by type
-
#666
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#916
Een verlengbare ronde tafel van eikenhout met gedraaide poten. Met vijf verlengbladen.
Table ronde à allonges en chêne sur pieds tournés. Avec cinq allonges.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1106
Een metalen wijnrek in de vorm van een obelisk.
Casier à vin en métl en forme d’obélisque.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 80/100 -
#1118
Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 250/280 -
#1109
Een houten hangkastje met twee deurtjes, bovenaan versierd met een gebroken fronton.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes, le dessus décoré d’un fronton brisé.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#1101
Twee verschillende stoelen van goudgepatineerd hout, waarvan één in Lodewijk XVI-stijl.
Deux chaises différentes en bois doré dont une de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#576
Een tafel van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance malinoise.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#956
Een notenhouten tafel met twee klapbladen. Omstreeks 1900.
Table en noyer à deux abattants. Vers 1900.No longer availableDim. 128 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#606
Een tweedeurskast van tropisch hardhout. Indisch werk.
Meuble à deux portes en bois dur. Travail indien.No longer availableDim. 182 x 102 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#1104
Een bureau van zwartgelakt hout met drie laden in Regencystijl. Opzet manco.
Bureau en bois noirci ouvrant à trois tiroirs. Style Regency. Partie supérieur manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#926
Een salontafel van gesculpteerd eikenhout met een centrale poot in barokke stijl.
Table de salon en chêne sculpté au pied central de style baroque.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#596
Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een zwaar gebeeldhouwde tweeledige buffetkast met twee deuren onderaan en drie paneeldeurtjes bovenaan in een gebroken front, een verlengbare tafel en een armstoel.
Garniture de salle à manger en chêne sculpté comprenant un buffet sculpté, ouvrant à deux portes vers le bas et à trois portes vers le haut. Fronton brisé, une table à allonges et un fauteuil.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#216
Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.
Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 600/1000 -
#626
Een Aziatische salontafel van tropisch hardhout.
Table de salon asiatique en bois dur.No longer availableDim. 45 x 111 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#1125
Een reeks van vier eikenhouten stoelen.
Suite de quatre chaises en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1117
Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette de marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180/220 -
#906
Een ronde salontafel van gesculpteerd eikenhout met glazen blad.
Table de salon ronde en chêne sculpté à tablette en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1116
Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180/220 -
#1120
Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1127
Zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-inspiratie.
Six chaises en chêne sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#946
Een armstoel van rijkelijk gesculpteerd eikenhout , rug versierd met twee personages in een straat.
Fauteuil en chêne richement sculpté présentant deux personnages dans une rue.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#536
Een lage commode van mahoniehoutfineer in Louis XVI-stijl met drie laden en een marmeren blad.
Commode basse en placage d’acajou de style Louis XVI ouvrant à trois tiroirs. Tablette en marbre.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 80/120 -
#586
Een Indische tweedeurskast van tropisch hardhout met een lade binnenin.
Armoire à deux portes en bois dur avec un tiroir intérieur. Travail indien.No longer availableDim. 150 x 100 x 60 cmEstimate: € 250/400 -
#1122
Een reeks van acht recente eikenhouten stoelen met kunstlederen bekleding.
Suite de huit chaises en chêne aux sièges en simili. Travail récent.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#532
“Naaktstudie”. Houtskool en gouache op papier. Zonder signatuur.
“Etude d’un nu”. Fusain et gouache sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 50/70 -
#1005Val St. Lambert
Een karaf en een kandelaar van geslepen kristal.
Une carafe et un chandelier en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#931
Een tafelklokje van geelkoper en cloisonné met een handgeschilderde afbeelding van een schommelende dame op geëmailleerde plaquettes.
Pendule à colonnes en laiton et cloisonné à plaquettes en émail peintes à la main.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 260/280 -
#987
Een eivormige boterpot van verzilverd metaal. Met botermesje.
Beurrier ovoïde en métal argenté avec couteau à beurre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#901V. Tiranti
Een buste van albast, gesigneerd en gemerkt.
Buste en albâtre. Signé et avec marque.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40/60 -
#1082
“Dame met mand” “Heer met vogeltje”. Twee beeldjes van meerkleurig aardewerk. Zonder merk. XIXe eeuw.
“Femme au panier” et “Homme à l’oiseau”. Deux statuettes en faïence polychrome. Sans marque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/40 -
#625Casio
Vijf verschillende horloges van verguld roestvrij staal.
Cinq horloges en acier inoxydable doré.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#902
“Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.
“Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#609
Een paar vazen van Chinees porselein. Decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt: “Da Qing Tongzhi Nian Zhi” (?).
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux. Marques sous les bases: “Da Qing Tongzhi Nian Zhi” (?).No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400/440 -
#690
Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.
Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#265
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 9,22 gEstimate: € 1500/1600 -
#293
Een oude gobelin met een voorstelling van een meisje met vier hondjes. In recente mahoniehouten kader.
Gobelin ancien représentant une fille et quatre petits chiens. Dans un cadre en acajou récent.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 60/100