Similar lots by type
-
#818
Een paar mahoniehouten opbergmeubeltjes met klapblad. XIXe eeuw.
Paire de meubles de rangement en acajou à abattants. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/100 -
#595
Een mahoniehouten kaptafel in Louis-Philippestijl met een marmeren blad, vier grote en twee kleine laden.
Coiffeuse en acajou de style Louis-Philippe à tablette en marbre, ouvrant à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#820
Een klein eikenhouten vitrinekastje op wielen met een bergvak aan de linkerkant. Te restaureren.
Petite vitrine en chêne sur roulettes, une étagère de côté gauche. A restaurer.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#802
Een eikenhouten salontafel met twee klapbladen.
Table de salon en chêne à deux abattants.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#795
Een kleine commode van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden.
Petite commode en bois à patine grise de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100/180 -
#829
Een kleine tweedeursvitrine met glas-in-loodraampjes.
Vitrine à deux portes et aux vitraux.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 80/120 -
#808
Een sober houten tafeltje met een lade in de gordel.
Table sobre à un tiroir en ceinture.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#805
Een zwartgelakte houten koffer. We voegen er een tweede exemplaar van gesculpteerd hout aan toe.
Coffre en bois noirci. Nous ajoutons un second exemplaire en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#810
Een gefineerd bijzettafeltje met liervormige poten en een lade.
Table d’appoint en placage sur pieds en forme de lyre et à un tiroir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#811
Een naaitafeltje en een lessenaartje.
Table d’ouvrage et un pupitre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#825
Een eikenhouten os-de-mouton armstoel bekleed met tapisserie.
Fauteuil os-de-mouton en chêne recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#822
Een eikenhouten hoekkastje met één deur.
Encoignure en chêne ouvrant à une porte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#817
Een klein mahoniehouten bureau in Régencestijl met een centrale lade, vier laden aan weerskanten en een met kalfsleder bekleed blad.
Petit bureau en acajou de style Régence ouvrant à un tiroir central, quatre tiroirs latéraux. Tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#815
Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.
Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#807
Een paar eikenhouten bijzettafeltjes met gecanneleerde poten.
Paire de tables d’appoint en chêne sur pieds cannelés.No longer available -
#804
Een mahoniehouten buffet in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder een lade.
Buffet en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 50/100 -
#814
Een Chinees barmeubeltje van gelakt hout in twee niveaus met vogels in het decor.
Petit bar chinois en bois laqué à deux niveaux. Décor aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 3à/60 -
#823
Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à/260 -
#816
Een houten bijzetmeubeltje met één lade op een centrale driepoot van koper in de vorm van barokke dolfijnen.
Meuble d’appoint ouvrant à un tiroir sur tripode central en cuivre en forme de dauphins baroque.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#824
Een paar eikenhouten armstoelen in Lodewijk XV-inspiratie met stoffen bekleding.
Paire de fauteuils de style Louis XV recouverts de tissus.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#809
Een kaarttafel van gefineerd hout met vier tapse poten op wieltjes en vier driehoekige klapbladen, versierd met inlegwerk over een vilten blad
Table à jeux en bois de placage sur quatre pieds fuseaux sur roulettes, quatre abattants triangulaires incrustés. Tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 100/200 -
#826
Drie verschillende mahoniehouten armstoelen.
Trois fauteuils différents en acajou.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#819
Een lot meubelen, bestaande uit een bankje, twee stoeltjes en een hoge stoel met rieten bekleding.
Lot de meubles comprenant une banquette, deux chaises et une haute chaise à siège en osier.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#610
Een sobere eikenhouten tweedeurs vitrinekast.
Vitrine à deux portes en chêne.No longer available
Other lots in this auction
-
#269
“Het doopkind”. Olieverf op paneel.
“Le baptême”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 200/300 -
#51Val St. Lambert
Een vaas van mauve kristal. Jaren ‘60. Gemerkt.
Vase en cristal mauve. Années 60. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#310Peru Ilaria
Een slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.
Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 66,86 gEstimate: € 100/150 -
#734
“Warriors”. Een groep van zwartgepatineerd zamak op houten sokkel.
“Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#179Naert
“Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ballerines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 120/200 -
#681
Een aardewerken schotel met een blauw decor van de Verenigde Oost-Indische Compagnie. XXe eeuw.
Plat en faïence à décor bleu de la Compagnie des Indes. XXe siècle.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 98 cmEstimate: € 100/120 -
#2
Een lot van drie fotolijsten met Sterling zilveren frame.
Lot de trois cadres à photographies en argent sterling.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#579Jean Léon DesmetPeriod: °1943
“Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 100/120 -
#432
“St. Barbara”. Een aquarel op perkament(?). Volkskunst uit het begin van de XIXe eeuw.
“Sainte Barbe”. Aquarelle sur parchemin (?). Travail folkloriste du début du XIXe siècle.No longer availableDim. 13 x 8,5 cmEstimate: € 40/50 -
#626
Een commode van gefineerd hout met vier laden in Louis-Philippestijl.
Commode de style Louis-Philippe en bois de placage ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 150/250 -
#724Tim HinterdingPeriod: °1952
“Nuevo Tango”. Kleurenets. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 30/40 buiten de plaat.
“Nuevo Tango”. Eau forte en couleurs. Signée, datée 2001 et numérotée 30/40 hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 19,5 cmEstimate: € 60/100