Similar lots by type
-
#196
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#695
Twee stoelen van chroom en beukenhout met gecanneerde zit en rug. Italiaans werk.
Deux chaises en chrome et bois de hêtre avec assise et dossier inclinés. Travail italien.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#679
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableDim. H:105 cmEstimate: € 80/100 -
#689Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 44 x 106 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#690Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#176
Engelse eikenhouten koffer, het front versierd met briefpaneel. XIXe eeuw.
Coffre en chêne anglais, la façade décorée d'un panneau en pli de parchemin. XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 146 x 55 cmEstimate: € 120/160 -
#146
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150/250 -
#585
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60/100 -
#205
Een bijzettafeltje van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle.
Guéridon en bois laqué noir à un tiroir, décoré d'une marqueterie de style Boulle.No longer availableDim. 79 x 43 x 60 cmEstimate: € 120/140 -
#235
Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op tapse poten.
Table à jeux ronde en placage de noyer à plateau rabattable, recouverte de feutre et reposant sur des pieds fuselés.No longer availableDim. Ø: 83 cmEstimate: € 40/5 -
#166
Een Engels bureau met gevacheteerd blad en drie laden in de gordel.
Un bureau anglais avec dessus en vachette et trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#505
Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.
Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.No longer availableDim. 49 x 123 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#544
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120/140 -
#466
“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
"Médaille". Un relax en cuir noir à trois positions.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 80/120 -
#540
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#682
Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.
Table basse en métal patiné or avec plateau miroir.No longer availableDim. 36 x 75 x 40 cmEstimate: € 45/60 -
#126
Een eikenhouten wandbureau, versierd met Lodewijk XV-motieven. Drie laden in de gordel met bronzen trekkers en het blad met parketwerk.
Bureau mural en chêne, décoré de motifs Louis XV. Trois tiroirs en ceinture avec tirettes en bronze et le dessus en parquet.No longer availableDim. 160 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#506
Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.
Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.No longer availableDim. 44 x 80 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#530
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#687
Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35/45 -
#346
Een sobere grenenhouten bidstoel.
Une chaise de prière sobre en pin.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 25/35 -
#539
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#555
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil et un fauteuil de style Régence.No longer availableEstimate: € 50/75 -
#215
Een verlengbare mahoniehouten D-endtafel op twee poten.
Table D-end extensible en acajou sur deux pieds.No longer availableDim. 258x215x76cm (max)Estimate: € 70/100
Other lots in this auction
-
#11
Een antiek Madonnabeeldje van meerkleurig aardewerk van Nevers. Lichte schade. XVIIIe eeuw.
Ancienne Madone en faïence multicolore de Nevers. Dégâts légers. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 80/120 -
#59Constant De Swerts
“Vaas met strobloemen”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1954.
"Vase aux fleurs de paille". Une aquarelle. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#158
Een gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableDim. 83 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#449Sylvie, Barones Joly
“Lentelandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage de printemps". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 42 x 63 cmEstimate: € 40/60 -
#24
“Mediteraan straatje.” Olieverf op doek.
"Rue méditerranéenne." Huile sur toile.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#605
Een lot bestaande uit een bonbonnière en vaas van roos en oranje gesatineerd glas.
Lot composé d'une bonbonnière et d'un vase en verre satiné rose et orange.No longer availableDim. h 32 & 12 cmEstimate: € 50/60 -
#241Guerin
Een aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40/60 -
#510Louis Vuitton
Een klein schoudertasje.
Un petit sac à bandoulière.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#394
“De brieflezer”. Olieverf op paneel.
"Le lecteur de lettres". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 22 cmEstimate: € 45/70 -
#419
Een ronde spiegel van verguld hout. Kuif versierd met bloemen.
Un miroir rond en bois doré. Coiffe orné de fleurs.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 80/100 -
#569Robert BoudryPeriod: 1878 - 1961
“Stilleven met schenkkan, kom en appel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte au pichet, au bol et à la pomme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 50 cmEstimate: € 90/120 -
#57
“Putti bij een bok”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Putti avec un bouc". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/150