Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.

Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.

Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.
Dim. 272 x 135 x 54 cm
SKU: 2410170196.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #196
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #460

    “Asia” & “Provence”. Twee XIXe eeuwse kaarten, waarbij de eerste een herdruk van een XVIIe eeuws voorbeeld.

    “Asie” & “Provence”. Deux images du XIXième siècle, dont la première est une reproduction d’un exemple du XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 & 49 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #146

    Een eikenhouten buffetkast met twee deuren naast drie grote en twee kleine laden.

    Un buffet en chêne à cinq portes et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 168 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #516

    Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.

    Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.
    No longer available
    Dim. 97 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 260 / 400
  • #397

    Een antieke koffer met gesculpteerd voorpaneel.

    Coffre ancien à panneau sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 144 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #226

    Een buffetkast van gefineerd en deels zwartgelakt hout in Louis Philippestijl met drie laden en drie paneeldeuren.

    Un buffet en placage et partiellement en bois laqué noir, style Louis Philippe, avec trois tiroirs et trois portes.
    No longer available
    Dim. b: 192 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #216

    Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met onderaan drie laden en een lade in de gordel.

    Une vitrine en deux parties en chêne, avec en dessous trois tiroirs, et un tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. 228 x 145 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #456

    Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.

    Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.
    No longer available
    Dim. 101 x 91 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #566

    Een tweeledige eikenhouten buffetkast in Henri II-stijl met bovenaan twee gesculpteerde paneeldeuren met hoornen met fruit en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. De zijkanten afgewerkt met gecanneleerde zuiltjes.

    Un buffet en deux parties en chêne, style Henri II, avec au dessus deux portes sculptées avec des cornes et fruits, et en dessous deux portes sous deux tiroirs. Les cotés sont finis avec des colonnes cannelées.
    No longer available
    Dim. h: 184 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #486

    Een commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee grote en twee kleine laden.

    Commode de style Louis XVI ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 108 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #416

    Een sobere eikenhouten vierdeurskast.

    Armoire en chêne sobre ouvrant à quatre portes.
    No longer available
    Dim. 173 x 122 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #526

    Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren onder twee laden.

    Un buffet en chêne avec deux portes en dessous de deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 130 x 138 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #843

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #152

    “Kreupelhout”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw, herdoekt.

    “Bois mort”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 57 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #496

    Een lage eikenhouten buffetkast met twee gesculpteerde paneeldeuren onder twee laden.

    Un buffet bas en chêne avec deux portes sculptées en dessous de deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 122 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #426

    Een reeks van acht eikenhouten stoelen met een handgeschilderd decor van een balustervaas en plantenguirlandes in de rug.

    Suite de huit chaises en chêne, dossiers à décor peint à la main d’un vase balustre et de guirlandes de plantes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #476

    Een eikenhouten koffer met twee gesculpteerde panelen.

    Coffre en chêne à deux panneaux sculptés.
    No longer available
    Dim. b: 100 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #839

    Een verlengbare ovale tafel. De poten versierd met acanthusmotieven.

    Une table ovale à rallonges. Les pattes sont décorées de motifs acanthes.
    No longer available
    Dim. H. 79 x 141 x 112 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #446

    Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.

    Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 53 x 120 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #62

    “Romantisch landschap met personages”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Paysage romantique et personnages”. Huile sur panneau. Non signé. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #556

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan drie grote laden in het midden en een kleine lade boven een paneeldeur aan de zijkanten. Het opzet met twee gevitreerde deurtjes met glas in lood en centraal twee deurtjes. Het opzet op getorste zuiltjes en met opengewerkte versieringen.

    Un buffet en chêne, en dessous trois tiroirs au milieu, un petit tiroir au dessus d’une porte sur les cotés. Le dessus avec deux portes vitrées et deux portes centrales. Décoration de colonnes torsadées.
    No longer available
    Dim. 210 x 152 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #546

    Wandconsole van gebronzeerd hout met marmeren blad in Lodewijk XV-stijl.

    Une console en bois bronze et tablette en marbre, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. b: 129 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #506

    Een buffetkast van gesculpteerd grenenhout met een gevitreerde deur bovenaan, twee laden en twee paneeldeuren onderaan en een spiegel in het midden.

    Un buffet en sapin avec une porte vitrée au dessus, deux tiroirs et deux portes en dessous, un miroir au milieu.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #206

    Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.

    Une garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #332

    “Romantisch landschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw. Twee kleine restauraties.

    “Paysage romantique”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. A été restaurée.
    No longer available
    Dim. 51 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #509
    B. Riab

    “Jachthonden”. Twee kleurenlitho’s. Gesigneerd. Ed. Ducher & Cie, Parijs 1945.

    “Chiens de chasse”. deux lithographies en couleurs. Signées. Ed. Ducher & Cie, Paris 1945.
    No longer available
    Dim. 49,5 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #711

    Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van twee vrouwen en achteraan met Chinese tekens. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine chinoise avec un décor polychrome représentant deux femmes, et porte à l’arrière des signes chinois. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #99
    Heinrich & Co.

    “De dame met een waaier”. Een met de hand geschilderd portret op porselein. E. Wilhelm naar een werk van Diego Velasquez. Achteraan gemerkt.

    “La dame à l’éventail”. Portrait peint sur porcelaine. E. Wilhelm d’après une oeuvre par Diego Velasquez. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #693

    Génard P. - “Anvers à travers les ages I & II”. Uitgeverij: Bruxelles, Bruylant-Christophe & Cie, successeur Emile Bruylant. Losse katerns in twee linnen mappen.

    Génard P. - “Anvers à travers les ages I & II”. Edition: Bruxelles, Bruylant-Christophe & Cie, successeur Emile Bruylant.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #442

    Een lot van twaalf etsen, een houtsnede en drie tekeningen zonder kader. O.a. Hens, Gorus en de Coninck.

    Lot de douze eaux-fortes, une gravure sur bois et trois dessins sans cadre. E.a. par Hens, Gorus et De Coninck.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #822
    Le Patriote Illustré

    Een groot lot ingebonden magazines. Jaargangen 1922 - 1972.

    Grand lot contenant les années 1922 à 1972. Reliures de qualité.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #757

    Een lot oude boeken, bestaande uit twee postzegelcatalogi uit 1939 & 1946, een leeg postzegelalbum, een album m.b.t. Karel Verlat en een uitgave m.b.t. tot Broeder Maximinus.

    Lot de vieux livres comprenant deux catalogues de timbres de 1939 et de 1946, un album de timbres vide, un album traitant Karel Verlat et une édition sur Broeder Max.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #612

    Drie handgekleurde oude prenten uit een Duits kruidenboek. XVIe en XVIIIe eeuw. In kaders van wortelnootfineer.

    Trois anciennes images colorées à la main, extraits d’un livre d’herboristerie allemand. Avec encadrement en placage de racine.
    No longer available
    Dim. 28 x 18 & 18 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #138

    “Fruit défendu”. Bronzen beeld naar August Moreau.

    “Fruit défendu”. Sculpture en bronze d’après Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. H: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #805

    Lot boeken, bevattende: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)

    Lot de livres dont: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #552
    Régnier et Bettannier

    “Le Propriétaire et son fermier”. Kleurenlitho naar Brun. Ed. Lermcier à Paris.

    “Le Propriétaire et son fermier”. Une lithographie en couleurs d’après Brun. Ed. Lermcier, Paris.
    No longer available
    Dim. 53 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #19
    Raymond Coumans

    “Le Mont Jier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Le Mont Jier”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 33 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More