#607Twee tuinbeelden, in de vorm van een rat met glas en een konijn met pijp.
#697Een balustervaasje en een dekselvaasje van Cantonporselein.
#336Een mahoniehouten tafeltje met neerklapbare bladen en met gedraaide poten
#501Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur.
#771Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.
#518Een vergulde messingen Boeddha, versierd met kraaltjes.
#497Twee paar dekselpotjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.
Deux paires de pots couverts en cloisonné sur cuivre jaune. Travail chinois.No longer availableDim. h: 7 & 8 cmEstimate: € 50 / 60 -
#317Een jardinière van meerkleurig porselein. in de vorm van een coupe met bloemen, gedragen door twee engelen. Achteraan gemerkt ‘R.B’.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de coupe fleurie portée par deux angelots. Marque au verso R.B.No longer availableDim. 29 x 42 cmEstimate: € 130 / 180