#573Een vaasje van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur en met ramskopjes.
#670Dinh VanTwee zilveren ringen. 925 ‰.
#736Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#24Een paar gravures met mythologische voorstellingen.
#137Een lot zilveren bestek, bestaande uit koffielepels en ijslepeltjes.
#140Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en onyx.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 1,00 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 18,31 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#760VincentiEen dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
#661Een grote waaier van ivoor met een handgeschilderd decor.
#725Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 400 / 500 -
#368I.M. HummelKerststalgarnituur in vier oorspronkelijke doosjes. Gemerkt: Goebel.
#311Drie verschillende bronzen kaders, één dubbele en twee enkele.
Trois cadres en bronze dont un double et un singulier.No longer availableDim. 27 x 23 en 29 x 17 en 23 x 16 cmEstimate: € 30 / 50