#367Val St. LambertEen paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
#640Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
#542“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Kup..’.
#45Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met goudpareltjes.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de petites perles d’or.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 120 / 140 -
#129“Zeilboot”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Voilier”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#481Een lot zeeschelpen, bestaande uit twee zeeslakken en een dubbele schelp.
#37Een oude messingen bel.
#273Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Met slinger en gewichten.
#288Val St-LambertLampenvoet van roze kristal. Gemerkt onderaan en met etiket.
#292Een paar antieke klepkannen van Brussels aardewerk met tinnen deksels.
Une paire de verseuses à couvercle en porcelaine de Bruxelles, couvercles en étain.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80