#33Een paar roodkoperen kandelaars, versierd met barokke dolfijnen in een fries. XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre rouge, décoration de dauphins baroques dans la frise. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#48Een paar siervazen op voet van Brussels/Frans porselein. XIXe eeuw.
Une paire de vases sur pied en porcelaine de Bruxelles/France. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#357Een wassen Madonna met kind en een verzilverd kruisbeeld. Beide onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire et crucifix en métal argenté. Sous cloches.No longer availableDim. h: 41 & 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#634Een modern kunstwerk van onyx.
#727Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
#725Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 400 / 500 -
#649Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
#741Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#749Gustaaf De Bruyn“Moeder en kind”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#163Een paar bronzen waterdragers.
Une paire de porteurs d’eau en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 220