Similar lots by type
-
#700Sèlection
Een zakhorloge in 18 K geelgouden kast achteraan gegraveerd met een decor van een paard. (glas ontbreekt).
Une montre de poche dans un boîtier en or jaune 18 ct gravé au dos d'un décor de cheval. (le verre manque).No longer availableDim. bruto: 66,40 gEstimate: € 300/400 -
#481
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van tekens op een achtergrond van vegetale motieven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages sur fond de motifs végétaux.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200/300 -
#271Val Saint-Lambert
Een grote en een kleine designcoupe van roze kristal omstreeks 1960. Onderaan gemerkt. Minuscule schilfers onderaan de voet.
Une grande et une petite coupe en cristal rose, vers 1960. Marquées à la griffe sous la base. Eclats minuscules à la base.No longer availableDim. Ø: 21 & 33 cmEstimate: € 40/50 -
#670Darius en Cyma
Een lot van drie zakhorloges waarbij twee met zilveren kast (één barstje in de wijzerplaat en één hanger ontbreekt).
Un lot de trois montres de poche dont deux avec un boîtier en argent (une fissure au cadran et un pendentif manque).No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#149Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Geanimeerd dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Place de village animée ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 47 cmEstimate: € 280/300 -
#251
Twee gedreven wijwatervaatjes van 800‰ zilver, versierd met beeltenissen van de Madonna met kind. 273,57 gram samen, het grote Duits, het kleine Belgisch. Bijgevoegd een borstel met gedreven zilveren montuur met decor van een zeilschip. Nederland, XIXe eeuw, 835‰.
Deux bénitiers martelés en argent 800‰, décorés d'images de la Vierge à l'Enfant. 273,57 grammes ensemble, le grand allemand, le petit belge. Inclus est un pinceau avec un cadre en argent gaufré décoré d'un voilier. Pays-Bas, XIXème siècle, 835‰.No longer availableDim. h: 12,5 & 25 cmEstimate: € 300/340 -
#360
Een 18 K geelgouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 100/120 -
#182
“Eve”. Een bronzen beeld. Gedateerd 1985.
"Eve". Une statuette en bronze. Daté de 1985.No longer availableDim. h: 147 cmEstimate: € 240/300 -
#384P. Andrea
“Straattafereel te Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène de rue à Paris". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#460
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met koraal.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de corail.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#494
Een houten wandklok met messing rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger.
Une horloge murale en bois avec du laiton autour du cadran émaillé. Avec pendule.No longer availableDim. 130 x 45 cmEstimate: € 35/45 -
#37
Een schouwklokje met ingelegde en gefineerde houten kast.
Une horloge de cheminée en bois incrusté et plaqué.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#476
Een XIXe eeuws Aubusson tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen. Te restaureren
Un tapis Aubusson du XIXe siècle avec des guirlandes florales, des wags et des branches de palmier. Quelques fissures et dommages. A restaurerNo longer availableDim. 343 x 503 cmEstimate: € 300/500 -
#492
Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec un cadran en cuivre repoussé.No longer availableDim. 130 x 42 cmEstimate: € 45/65 -
#173Scheibe-Alsbach
“Vierspan, de bruiloftskoets van Napoléon I en Joséphine”. Grote groep van veelkleurig porselein met talrijke personages. Gemerkt achteraan.
Quatre en main, le carrosse nuptial de Napoléon Ier et de Joséphine. Grand groupe de porcelaine multicolore avec de nombreux personnages. Marqué au dos.No longer availableDim. L. 68 cmEstimate: € 600/1000 -
#685
Een vintage rond houten bijzettafeltje.
Une table d'appoint ronde en bois vintage.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 40/50