Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uiltje en een zwaan van messing.

Een uiltje en een zwaan van messing.

Un petit hibou et un cygne en laiton.
Dim. h: 17 & 30 cm
SKU: 2901190002.
Category: Koper.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #2
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #874

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #513

    Een paar koperen kandelaars in de vorm van griffoenen en een lampje, gedragen door een griffoen op een wandbevestiging.

    Une paire de candélabres en cuivre en forme de griffons et une lampe portée par un griffon sur attache murale.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #8

    Een haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.

    Une chaudrons en laiton et une bouillotte en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #789

    Een paar Chinese porseleinen schoentjes met koperbeslag.

    Une paire de petites chaussures en porcelaine de Chine, montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. l:12 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #881

    Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.

    Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.
    No longer available
    Dim. l: 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #361

    Een oude weegschaal met een assortiment aan gewichten.

    Une ancienne balance avec plusieurs poids.
    No longer available
    Dim. L 48 CM, h: 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #388

    Twee paar kandelaars en een kruisbeeld van koper.

    Deux paires de candélabres et un crucifix en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 74 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #371

    Vier paar kandelaars, waarbij twee van rood koper, een paar van messing en een paar van wit metaal.

    Quatre paires de candélabres, dont deux en cuivre rouge, une paire en laiton et une paire en métal blanc.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #383

    Vier paar messingen kandelaars. Tijdperk Empire.

    Quatre paires de candélabres en laiton. Période Empire.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #73

    Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.

    Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373

    Een lot rood en geel koper, bestaande uit twee waterketels, drie koffiekannen, een pannetje en een kandelaar.

    Un lot de cuivre, rouge et jaune, comprenant deux bouilloires, trois cafetières, une petite poêle et un candélabre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #13

    Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.

    Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #293

    Een merkwaardig destilleerapparaat van gietijzer en messing.

    Un appareil à distillation remarquable en fonte et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #481

    Een antieke gietijzeren koro.

    Un koro ancien en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Een oude ijzeren bureaulamp met groene kap.

    Une ancienne lampe de bureau en métal à abat-jour vert.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #46

    Een lot van drie verschillende borden van meerkleurig Delfts aardewerk. Eind XVIIIe en vroeg XIXe eeuw.

    Un lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft polychrome. Fin XVIIIème siècle et début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 - 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #199

    “Piëta.” Reliëf in gegoten brons. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Piéta”. Un relief en bronze coulé. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #784

    Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Het deksel getooid met een vogel. XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt van De Klauw. Randschade.

    Un vase à couvercle en faïence de Delft bleue et blanche. Le couvercle à décoration d’un oiseau. Marque sous la base : De Klauw. Dégâts au bord.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #291
    Salvador Dali

    “De klaagmuur”. Bronzen plaquette. Met handtekening.

    ”Le mur de Lamentation”. Une plaquette en bronze. Avec signature.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 6 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #69

    “Schots meer”. Aquarel op papier. Schotse school, XIXde eeuw.

    ”Lac écossais”. Aquarelle sur papier. Ecole, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #665

    Twee oude textielstempels, waarbij één Europese en één Indische.

    Deux tampons à textile, dont une européenne et une indienne.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #458

    Een Afrikaans houten beeld afkomstig van Burkina Faso.

    Une statue en bois africaine, Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #194

    “De bewening van Christus”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Restauratie rechts onder.

    ”Lamentation du Christ”. Huile sur toile. XVIIIème siècle. Restauration à droite en bas.
    No longer available
    Dim. 115 x 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #304
    Sarty

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd. (pseud. Suzanne Goetghebeur).

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More