#546
Een dameshoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
#664
Een paar vissen van gekleurd Muranoglas.
#693
Een vaas van felgroen kristal. Kleine schilfer aan de basis.
#658Saint-Louis, France
Deux cendriers convexes de cristal vert et bleu respectivement. Marqué.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 50/70 -
#331Val St. Lambert
Twee geslepen kristallen asbakken, waarbij één kleurloze en één rood gedubbeld.
#121
Un vase en verre violet avec un décor de canard et de barge en relief peint à la main. Petit éclat de bord.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50/80 -
#654
Een paar vissen van meerkleurig Muranoglas.
Une paire de poissons en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 15 & 28 cmEstimate: € 40/60 -
#358
#623
Een grote pique-fleur van geslepen groen kristal. Mogelijk Val St. Lambert.
#547
Een stier van meerkleurig Muranoglas.
#543Colmore
Een groen glazen designvaas.
Vase design en verre vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 45/50 -
#328
Lot de trois pièces de verrerie, composé d'un grand flacon de parfum, d'une carafe avec bouchon et d'une bouteille de soda Wagon Stenay.No longer availableDim. h: 25 & 32 cmEstimate: € 50/60 -
#698
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#360Val St. Lambert
#17
Twee designvazen van meerkleurig Muranoglas.
#53
#322
Een lot van dertien amberkleurig glazen apothekerspotten en één kleurloze.
Un lot de treize pots d'apothicaire en verre ambré et un incolore.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#311
Deux vases en verre différents, un avec finition satinée avec décor et anses verts et un blanc allongé avec décor vert dans le pied. Le second avec usure des bords dans le col.No longer availableDim. h: 16 & 34 cmEstimate: € 35/40 -
#523
#627
Twee vissen van meerkleurig Muranoglas.
#36
Une desserte ronde en laiton et verre. Avec plateau amovible et sur roulettes. Travail italien.No longer availableDim. h: 68 cm; Ø: 44 cmEstimate: € 36/40
#495Heriz
Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
#119Salvador Dali
Le Mur des Lamentations. Plaque en bronze, inscrite au dos Jérusalem 3000, Salvador Dali. Encadré.No longer availableDim. 8,5 x 6 cmEstimate: € 150/200 -
#403Van De Velde
Une assiette décorative en céramique à glaçure bleue. Signée en bas.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#356
Chaise en chêne sculpté et canné. Epoque Louis XVI. Quelques usures.No longer availableDim. H. 88 cmEstimate: € 50/80 -
#571
Een paar gesculpteerde tropisch houten beelden. Zuidoost Azië.
#60
Een lange parelhalssnoer met 18 K witgouden slot bezet met kleine robijntjes.
Un long collier de perles avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de petits rubis.No longer availableDim. l:44 cmEstimate: € 200/300 -
#69Jan Van der Aa
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 49 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#186
Een gefineerd mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met drie laden en een lade en doucine.
Commode de style Louis-Philippe en placage d'acajou avec trois tiroirs et un tiroir et doucheNo longer availableDim. 112 x 134 x 54,5 cmEstimate: € 200/220 -
#40
Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
#418
Lot de huit assiettes en porcelaine Imari. XIXème et XXème siècle. Deux avec éclat de bord.No longer availableDim. Ø: 20 - 22 cmEstimate: € 100/160 -
#161Royal Dux
#175
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de petits diamants et d'une émeraude centrale de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,03 gEstimate: € 170/200