#463Een polychroom Oud-Grieks aardewerken oliekruikje of Lekythos met afgebroken hals. Vermoedelijk 5e eeuw vC.
#272E. Braat‘Nature Morte’, olieverf op doek met een fazant en een konijn, getekend E. Braat.
"Still Life," oil on canvas with a pheasant and a rabbit, signed by E. Braat.No longer availableDim. h 65 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#528Een Afrikaans beeld, een machtfetisj, Solongo, Angola. Mist zijn speer.
#555Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#255Een lot van 2 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
#84Jules Dubois“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd Jules Dubois.
"Beech wood". Oil on canvas. Signed Jules Dubois.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#204Een paar girandoles van metaal en kristal.
#34Paul Smolders‘Jongen met gestreepte t-shirt’, olieverf op doek, gesigneerd P. Smolders.
'Boy with Striped T-shirt', oil on canvas, signed P. Smolders.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#437Grote terracotta vaas. Bankoni, Mali
#118Suske en Wiske, De belhamel-bende, luxe fluwelen hc met foedraal (1982)in nieuwstaat, genummerd exemplaar: nr 233/500 met de handtekening van Willy Vandersteen. Luxe versie ter gelegenheid van het verschijnen van het 100ste Suske en Wiske verhaal "De Belhamel-Bende"in "De Standaard" en in "Het Nieuwsblad".
Suske and Wiske, The Belhamel Gang, deluxe velvet hardcover with slipcase (1982) in mint condition, numbered copy: no. 233/500 with the signature of Willy Vandersteen. Deluxe version released on the occasion of the 100th Suske and Wiske story "The Belhamel Gang" in "De Standaard" and "Het Nieuwsblad".No longer availableEstimate: € 200 / 300