#245
Een luipaard van koudgepatineerd brons op marmeren voet.
#435
Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.
#587
Twee diverse spiegels.
Two diverse mirrors.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 100/120 -
#4Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
‘Veteraan’, een ets van Dirk Baksteen uit 1936, getekend binnen en buiten de plaat.
"Veteran," an etching by Dirk Baksteen from 1936, signed within and outside the plate.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#499Marcel Govers
“Stilleven met rozen en een Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
#579Jozef Adriaan Callaerts
#169Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200/300 -
#401
Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
#319J. Cornélis
#224R. Salme
“Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.
#546
Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#155
Een Oud-Romeins bronzen olielamp met vogel en gelaat ornament. 1e eeuw nC.
An ancient Roman bronze oil lamp with bird and facial ornament. 1st century AD.No longer availableDim. 7,5 x 12cmEstimate: € 300/400