Similar lots by type
-
#537Een messingen kandelaar, gedragen door een Chinese man van gepolychromeerd hout en op messingen voet.
Un bougeoir en laiton, porté par un Chinois, en bois polychrome et sur une base en laiton.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 180 -
#213Twee bronzen bulldogs gemonteerd op een rond schaaltje in onyx.
Deux bouledogues en bronze montés sur un plat rond en onyx.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 150 / 180 -
#178Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast. Gesigneerd op de rug.
Un buste féminin en albâtre sculpté. Signé au dos.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#544Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 100 cmEstimate: € 35 / 60 -
#656Een kleine gebeeldhouwde koffer met landschapsdecors. Chinees werk.
Petite malle sculptée à décors de paysages. Travail chinois.No longer availableDim. 38 x 73 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#552Een paar vazen van japans aardewerk, versierd met een decor van pioenen en vogels.
Une paire de vases en poterie japonaise décorés de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#202Herend, HungaryEen aperitiefschaal van meerkleurig porselein met drie schelpvormige schaaltjes en getooid met vissen. Onderaan gemerkt.
Un bol apéritif en porcelaine multicolore avec trois plats en forme de coquille et décoré de poissons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#679Paolo SimonciniEen lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.
Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#534Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#173“Varkentje”. Een metalen beeldje.
“Cochon”. Une figurine en métal.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#531Twee dekselvazen van chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en meubeltjes in cartouches op vegetale achtergrond.
Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de végétaux et meubles dans des cartouches sur fond végétal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#425Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein. Deksels manco.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Couvercles manquants.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#603Een gebeeldhouwd verguld Chinees houten reliëf met talrijke personages. Met verlichting.
Relief chinois en bois doré sculpté avec de nombreux personnages. Avec éclairage.No longer availableDim. 54 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#541“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
“Handstand”. Une figurine en verre multicolore dans l'esprit de Botero.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 110 -
#538Een gestileerde neushoorn van witgepatineerd kunststof.
Un rhinocéros stylisé en plastique patiné blanc.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#559Drie Japanse bronzen beeldjes.
Trois statuettes japonaises en bronze.No longer availableDim. h: 11,5 - 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#521Een paar gemberpotten van Chinees porselein.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 140 / 160 -
#564Een kleine bronzen Quan Yin.
Un petit Guan Yin en bronze.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#545Erik DejonckheerePeriod: °1948“Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. Eén vinger afgebroken.
Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.No longer availableDim. 150 x 35 cmEstimate: € 750 / 950 -
#555Een hert van brons. Azië.
Un cerf en bronze. Asie.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 180 / 220 -
#518Een paar dekselpotten van chinees porselein.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 220 / 280 -
#137Capodimonte“Jonge vrouw”. Een beeld van monochroom uit biscuit op een houten sokkel. Gemerkt.
Jeune femme. Sculpture monochrome en biscuit sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#674Een bronzen vaasje in de vorm van een hert. Chinees werk.
Vase en bronze en forme de cerf. Travail chinois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#15Twee bronzen hondjes, waarbij één verzilverd.
Deux chiens en bronze, un argenté.No longer availableDim. h: 13 & 16,5 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#470Een 18 K witgouden ring bezet met een diamant markies slijp en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant taille marquis et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 2,28 gEstimate: € 600 / 700 -
#510Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,51 ct. FVVS1.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,51 ct. FVVS1.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 850 / 950 -
#461“Steigerend paard”. Een beeld, opgebouwd uit vijzen, bouten, moeren en frisdrankblikjes. Gesigneerd in de basis.
“Cheval cabré”. Une statue composée de vis, de boulons, d'écrous et de canettes de soda. Signée dans la base.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#295Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal (Eén deksel manco). Bijgevoegd een schaaltje van geslepen kristal met wit en verguld decor en op messingen voet.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé (un couvercle manquant). Nous joignons une vasque en cristal taillé à décor blanc et doré et sur socle en laiton.No longer availableDim. h: 17 & 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#495Een staande klok in eikenhouten kast. XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 180 / 240 -
#330Zes verschillende halssnoeren waarvan één parelmoer met bijpassende armband te herstellen.
Six colliers différents dont une en nacre peut être restaurée avec le bracelet assorti.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#608Een zittende Boeddha van Satsuma aardewerk.
Un Bouddha assis en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 33cmEstimate: € 50 / 80 -
#364Olga Gavrilova“Christus met de doornenkroon en de Mater”. Olieverf op doek. Russische school. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1934.
“Le Christ à la couronne d'épines et la mère”. Huile sur toile. Ecole russe. Signée et datée 1934 au verso.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#378Twee verschillende aardewerken vazen. Jaren ‘60. De hoogste met zeer kleine randschilfer.
Deux vases en faïence différents. Années 1960. Le plus haut avec un très petit éclat au bord.No longer availableDim. h: 20 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#570Een parelhalssnoer met grote grijze zoetwaterparels en met zilveren slot.
Un collier de perles avec de grosses perles d'eau douce grises et un fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 450 / 500 -
#644“Map of the battle of Gettysburg. Een ingekaderde kaart.
Carte de la bataille de Gettysburg. Une carte encadrée.No longer availableDim. 33 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Een vaas van geslepen gekleurd en kleurloos kristal. In bronzen montuur. Gemerkt en genummerd 6/500. Bologna, Italië.
Vase en cristal taillé coloré et incolore. Dans un cadre en bronze. Marqué et numéroté 6/500. Bologne, Italie.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 300

