#181Een lot archeologische bodemvondsten van Neolithische werktuigen bestaande uit steen en silex mes, pijl-en speerpunten.
A lot of archaeological soil finds from Neolithic tools consisting of stone and flint knives, arrowheads, and spearheads.No longer availableEstimate: € 100 / 200
#259Varia Grafisch werk: Claude Alard (°Fleurus 1939), 9 versies van een beeldhouwwerk. Fotogravure. Gesigneerd en gedateerd 1978. 4 diverse linosnedes, waarvan “Negro-Canaille” gemonogrammeerd door Henry Van Straten en één gesigneerd Van Loock. “Xylo”, een map met 12 lino’s en houtsneden van de Koninklijke Academie van Antwerpen, jaar 1975-1976. Diverse gravures en facsimiles m.b.t. het Rockoxhuis (Ed. KBC). En enkele andere (o.m. Linnig).
Various Graphic Works: Claude Alard (born Fleurus 1939), 9 versions of a sculpture. Photogravure. Signed and dated 1978. 4 different linocuts, including "Negro-Canaille" monogrammed by Henry Van Straten and one signed Van Loock. "Xylo," a portfolio containing 12 linocuts and woodcuts from the Royal Academy of Antwerp, year 1975-1976. Various engravings and facsimiles related to the Rockox House (Ed. KBC). And a few others (including Linnig).No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#658Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
#79Jozef Tilleux“Venetiaans stadzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Met dedicatie achteraan aan Henri Callaerts, gedateerd 1972.
"Venetian cityscape." Oil on canvas. Signed. With dedication on the back to Henri Callaerts, dated 1972.No longer availableDim. 37 x 42,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13Een messingen inktstel met saterhoofd.
#270Rado SwitzerlandEen herenhorloge, model ‘Ceramica.’ 01.256.0706.3.016. In originele verpakking.
A men's watch, model 'Ceramica.' 01.256.0706.3.016. In original packaging.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#242Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 64,5cmEstimate: € 150 / 250 -
#130Een 18 kt geelgouden ketting met hanger in wit en geelgoud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant in white and yellow gold, set with diamonds weighing approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 17,45 gEstimate: € 700 / 800 -
#87Een grote tabakspot in Delfts aardewerk met leeuwenkoppen, 2 rokende mannen in het decor en opschrift ‘Tabac Royal’. Met koperen deksel.
A large tobacco jar in Delft pottery with lion heads, 2 smoking men in the design, and the inscription 'Tabac Royal'. With a copper lid.No longer availableDim. h 43 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#150Een 18 kt roze gouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. Met certificaat.
An 18 kt rose gold ring set with a central citrine of approximately 9.54 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct. With certificate.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 1400 / 1600