Other lots by Goebel, Germany
Other lots in this auction
-
#140
Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne serti sur argent d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 380 / 450 -
#535
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.No longer availableDim. 36,5 X 81,5 X 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#166
Een eikenhouten garderobe in Régencestijl met drie gemouleerde deuren.
Armoire en chêne de style Régence à trois portes moulurées.No longer availableDim. 199 x 188 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#693
“Paar flamingo’s”. Groep van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt en genummerd. Duits werk.
"Paire de flamants roses". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué et numéroté en bas. Travail allemand.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#293
Een paar messingen kandelaars met telkens 5 lichtpunten. Eclectische stijl.
Une paire de bougeoirs en laiton avec 5 points lumineux chacun. Style éclectique.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#314Roger Hebbelinck
“Hoeve langs een kanaal”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 249/300.
"Ferme au bord d'un canal". Une lithographie. Signée et numérotée 249/300No longer availableDim. 31 cm x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13
Een kleine koperen samovar, versierd met messingen leeuwenkoppen met ringen.
Un petit samovar en cuivre, décoré de têtes de lion en laiton avec des anneaux.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#81
Een bordje van blauw en wit porselein met een decor van insecten, bloemen en swastika’s. China, tijdperk Jiaqing. Achteraan gemerkt.
Assiette en porcelaine bleue et blanche à décor d'insectes, de fleurs et de croix gammées. Chine, époque Jiaqing. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#649Jan Vercammen
“De driekoningenzangers”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. 2de staat, artiestenproef.
"Les Chanteurs des Trois Rois". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. 2ème état, épreuve d’artiste.No longer availableDim. 10 cm x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219
Een ronde butlerspiegel in vergulden houten lijst.
Miroir rond de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø 77 cmEstimate: € 90 / 120 -
#267
Een XVIIIe eeuws gebeeldhouwd engelenkopje, omgebouwd tot kleine console.
Une tête d'ange sculptée du 18ème siècle, transformée en petite console.No longer availableDim. 20 x 38 x 21 cmEstimate: € 75 / 90 -
#285Ricci, argentieri in Massandria
Een serie van twaalf wijnbekers van verzilverd metaal met getorst motief.
Série de douze coupes à vin en métal argenté à motif torsadé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80