Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.

Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.

Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.
SKU: 2809210602.
Categories: Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 29 September 2021 19:00
Catalogue #602
Estimate: € 130 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #112

    “De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.

    La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.
    No longer available
    Dim. 22 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #224
    Achille Kas
    Period: 1861 - 1927

    “Tussen twee overwinningen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894. Met certificaat op de achterzijde.

    Entre deux victoires. Huile sur panneau. Signée et datée 1894. Avec certificat au dos.
    No longer available
    Dim. 56 x 43 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #228

    Een collectie van 100 diverse souvenirlepeltjes, overwegend van massief zilver, een aantal van verzilverd metaal. Bruto 1167 g.

    Une collection de 100 cuillères souvenirs diverses, principalement en argent massif, certaines en métal argenté. Brut 1167 g.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #79

    “De liefdesbrief”. Een ingekleurde potloodtekening. Periode Napoleon III.

    La lettre d'amour. Un dessin au crayon de couleur. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. 26 x 21 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #567

    Een hoornvaas van Brussels porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.

    Vase en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore peint à la main et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #464

    “Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Vroeg XIXe eeuw. Te restaureren.

    Portrait de femme. Huile sur toile. Début XIXe siècle. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 70 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #382

    Een koffie- en theeservies van Brussels porselein. Compleet voor tien personen. XIXe eeuw.

    Un service à café et thé en porcelaine de Bruxelles. Complet pour dix personnes. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #551

    Een theeserviesje van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Compleet voor negen personen. Onderaan gemerkt.

    Un service à thé en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Complet pour neuf personnes. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #400

    “Familiescène met Napoleon”. Een groep van deels verguld porselein. Mogelijk Tsjechisch. Enkele vingertjes manco.

    Scène de famille avec Napoléon. Un groupe de porcelaine en partie dorée. Peut-être tchèque. Quelques doigts manquants.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #415
    Lladro

    “Personages in een door een hert getrokken arreslee”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Restauratie aan het gewei en het struikje achter het hert.

    Personnages dans un traîneau tiré par un cerf. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Restauration des bois et du buisson derrière le cerf.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #608

    Twee stuks Aziatisch brons, bestaande uit een XIXe eeuws dekselvaasje (deksel manco) en een Perzisch vaasje met gegraveerd decor.

    Deux pièces en bronze asiatique, composées d'un vase du XIXe siècle (couvercle manquant) et d'un vase persan à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 & 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #511

    Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.

    Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.
    No longer available
    Dim. Ø: 97 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #492

    “Aan de wasplaats”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Handtekening links onderaan onleesbaar. Op te frissen.

    “A la buanderie”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Signature en bas à gauche illisible. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 45 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #474

    Een handgeschilderd landschap op zijde. Chinees werk. Gesigneerd.

    Un paysage peint à la main sur soie. Travail chinois. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    “Moeder Gods van Tikhvin”. Een kleine icoon met zilveren riza. 925/1000.

    Mère de Dieu de Tikhvine. Une petite icône avec riza en argent. 925/1000.
    No longer available
    Dim. 15 x 12,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #557

    Een porseleinen kaststelletje met een bloemendecor.

    Une garniture de cheminée en porcelaine à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329

    Een uitgebreid theeservies van Limogesporselein. We voegen er twaalf andere bordjes van Limogesporselein aan toe.

    Un vaste service à thé en porcelaine de Limoges. Nous ajoutons douze autres assiettes en porcelaine de Limoges.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #134

    “Terrasscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    Scène de terrasse. Huile sur panneau. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #342

    Een mokkaserviesje van groen en verguld porselein. Compleet voor zes personen.

    Un service à moka en porcelaine verte et dorée. Complet pour six personnes.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #89
    L. Lucas

    “De druivenverkoopster”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Op te frissen.

    La marchande de raisins. Peinture à l'huile sur toile. XIXème siècle. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 48 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #339

    Een paar lampenvoeten met sang-de-boeufglazuur.

    Une paire de pieds de lampe à glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #154
    Jozef Jodocus Moerenhout

    “Hond in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1873. Herdoekt.

    Chien dans la neige. Huile sur toile. Signée et datée 1873. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 46 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #616

    Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.

    Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #207

    Een collectie van 100 diverse souvenirlepeltjes, overwegend van massief zilver, een aantal van verzilverd metaal. Bruto 1336 g.

    Une collection de 100 cuillères souvenirs diverses, principalement en argent massif, certaines en métal argenté. Brut 1336 g.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #111
    Delvaux

    “Deux”. Zwart lederen rugzakje.

    Deux. Sac à dos en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 230 / 260
  • #689

    Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.

    Un lot de quatre tuiles de Hemiksem en blanc et bleu.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #29

    Een oorkonde van een Belgisch onderofficier van de Jagers te Paard naar aanleiding van het behalen van een tweede prijs in het schieten. 1910.

    Une attestation d'un sous-officier belge des Chasseurs à Cheval à l'occasion de l'obtention d'un deuxième prix de tir. 1910.
    No longer available
    Dim. 65 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #310

    Een 18 K geelgouden hanger “Santa Teresia a Jesu infante”. +- 2,50 g. aan een plaqué schakelarmband.

    Un pendentif en or jaune 18 carats Santa Teresia a Jesu infante. +- 2,50 g. sur un bracelet à maillons plaque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #425

    Een lot van vier handgeknoopte Turkse wollen karpetjes/ lopers. Enige slijtage.

    Un lot de quatre tapis/tapis en laine turcs noués à la main. Certains usés.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #615

    Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij een Turks (Kayseri) en een Tunesisch.

    Deux tapis en laine noués à la main, un turc (Kayseri) et un tunisien.
    No longer available
    Dim. 178 x 117 & 178 x 122 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #440

    Een majolica vaas met meerkleurig bloemen- en plantendecor en met koppen als handvatten.

    Vase en majolique à décor de fleurs et de plantes multicolores et anses pour tasses.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #684
    Crystal de Sèvres

    Een vaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Un vase en cristal incolore. Marqué en bas. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #128
    Emile Picault

    “Le travail et l’épargne sont les sources du bien être”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd en met Parijs bronscachet.

    Le travail et l'épargne sont les sources du bien être. Une statue en bronze à patine brune. Signée et avec cachet de bronze de Paris.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #503

    “Abstract”. Een kunstwerk van gepolychromeerd terracotta. Draagt handtekening ‘Nicolaas Warb’.

    “Abstrait”. Une œuvre en terre cuite polychrome. Signée 'Nicolaas Warb'.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #434
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    “Marine”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    Marine. Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 27 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #194
    Jos Schippers
    Period: 1868-1950

    “Aapje met boeket”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan.

    Singe au bouquet. Huile sur panneau. Signée et dédicacée au dos.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More