Other lots in this auction
-
#733
Een Chinese vaas en gemberpot met een landschap en tekst als versiering.
Un vase chinois et un pot à gingembre, décoration de paysage et d’un texte.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 100/120 -
#149
“Moeder met zogend kind”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Mere et enfant tétant”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120/200 -
#41
Een gesculpteerde houten buste van Christus op marmeren sokkel.
Un buste en bois sculpté du Christ sur socle en marbre.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40/60 -
#542
“Parijs in de winter”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Dubuc
”Paris durant l’hiver”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Dubuc’.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 150/200 -
#377
Een gebeeldhouwd houten flessenhouder in de vorm van een monnik.
Un support à bouteilles en bois sculpté en forme d’un moine.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 30/50 -
#615
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
Une petite armoire en bois de racine, style Empire.No longer availableDim. 80 x 35,5 cmEstimate: € 200/240 -
#525
Een snuffbottle van gedreven messing met een decor van dieren en personages. Onderaan gemerkt. Afwerking met koraal van het deksel.
Un flacon dit ‘snuffbottle’ en laiton repoussé et décor d’animaux et personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 60/80 -
#661
Een gepolychromeerd houten heiligenbeeld van Maria met kind staande op de slang uit de tuin van Eden. Rechterduim ontbreekt.
Une statue religieuse de la Mère à l’Enfant debout sur le serpent du jardin d’Eden. Pouce droit manquant.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120/200 -
#679
Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
Une table directoire en bois fruitier et tablette demi-lune.No longer availableDim. Ø: 103 cmEstimate: € 200/300 -
#239
Een eikenhouten Régence tweedeursgarderobe. XVIIIe eeuw.
Une garde-robe Régence à deux portes en chêne. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 230 x 180 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#656
Een eikenhouten kast met een gemoulureerde deur. Tijdperk Régence.
Une armoire en chêne à une porte à moulure. Période Régence.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 120/200 -
#125
Een parelhalssnoer met zoetwaterparels en amethist en met een bijpassende armband. Met zilveren slotjes.
Un collier de perles d’eau douce et une améthyste , avec bracelet assorti. Fermoirs en argent.No longer availableEstimate: € 280/350