Similar lots by type
-
#677Een antiek vaasje van Cantonporselein. Gat gemaakt in de bodem voor montage op elektriciteit.
Un vase antique en porcelaine de Canton. Fond troué pour le montage sur électricité.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#623“Dansende jonge vrouw”. Een groep van meerkleurige zachte pasta uit de belle epoque.
Jeune femme dansante . Un groupe de pâte tendre multicolore de la Belle Epoque.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 60 -
#583Een Chinees porseleinen penseelkoker met een decor van pioenen en een vogel. Onderaan gemerkt.
Un étui à pinceaux en porcelaine de Chine décoré de pivoines et d'un oiseau. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#483Twee verschillende theepotjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Deux différentes théières en porcelaine chinoise multicolores. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 150 / 180 -
#613“The art of Chokin” Een lot Japans porseleinen bordjes met vergulde Chokin-decors, waarbij acht kleine, twee middelgrote en een groot. Achteraan gemerkt en vier in originele doosjes.
L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.No longer availableDim. Ø: 10, 16 & 21 cmEstimate: € 55 / 75 -
#375“Kaartspelers”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Card Players . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#587Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een goudfazant en pioenen op blauwe achtergrond.
Un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un faisan doré et de pivoines sur fond bleu.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#517Een grote vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met een Cantondecor van personages en met granaatappels in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Grand vase en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor Canton de personnages et grenades en haut relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#638Een kommetje van Chinees porselein met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.
Un petit bol en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Marqué en bas. Eclat au bord.No longer availableDim. Ø: 11,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#647Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine multicolore et dorée. Sous cloche.No longer availableDim. h: 54 cm (stolp)Estimate: € 60 / 80 -
#527Twee dekselpotjes, een dekselvaasje en een dekselterrine van Chinees porselein met meerkleurige decors.
Deux bocaux à couvercle, un vase à couvercle et une soupière en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores.No longer availableDim. h: 13 - 17 cmEstimate: € 220 / 240 -
#177Een driedelig porseleinen kaststel met romantische decors in cartouches, omlijst met vergulde motieven en op kobaltblauwe fond.
Une garniture en porcelaine trois pièces aux décors romantiques en cartouches, encadrée de motifs dorés et sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. h: 54 & 36 cmEstimate: € 200 / 280 -
#243Capodimonte“Man met bloem en haan”. Een beeldje van meerkleurig Napolitaans porselein. Onderaan gemerkt.
Homme à la fleur et au coq . Une figurine en porcelaine napolitaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#491Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse personages.
Une paire de vases balsutter en porcelaine de Chine à décor multicolore de différents personnages.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 35 / 50 -
#221Een lot van negen siervoorwerpen van Limogesporselein, bestaande uit miniatuurvaasjes en -klompjes, een schaaltje, twee bonbonnières en twee vaasjes.
Un lot de neuf objets de décoration en porcelaine de Limoges, composé de vases miniatures et de sabots, d'un plat, de deux bonbonnières et de deux vases.No longer availableDim. h: 4 - 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563Drie beeldjes van meerkleurig Deens porselein, waarvan twee gemerkt van Royal Copenhagen en één van Bing & Grondahl.
Trois figurines en porcelaine danoise multicolores, dont deux sont marquées par Royal Copenhagen et une par Bing & Grondahl.No longer availableDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 140 / 160 -
#627Een vaasje van Chinees gecraqueleerd porselein met een decor van vissen in ijzerrood. Onderaan gemerkt.
Un petit vase chinois en porcelaine craquelée à décor de poisson rouge en fer. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#519Een paar dekselvazen van Chinees porselein met blauw op wit decor van draken en feniksen.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de phénix.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 220 / 240 -
#521Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van rituele keizerlijke scènes en kostbaarheden. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise à décor multicolore de scènes rituelles impériales et d'objets de valeur. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120 / 140 -
#153Een paar vazen van kobaltblauw porselein met goudbeschildering en handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, gesigneerd ‘Lusy’. Met verguld messingen monturen.
Paire de vases en porcelaine bleu cobalt avec peinture dorée et décor floral multicolore peint à la main, signé Lusy . Avec montures en laiton doré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 320 / 400 -
#663Lladro“Slapend meisje tegen moeders schoot”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Fille endormie sur les genoux de sa mère . Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#251Royal DuxEen sierjardinière van meerkleurige zachte pasta in de vorm van een jonge vrouw op een schelp. Gemerkt onderaan met roze driehoek.
Une jardinière décorative de pâte tendre multicolore en forme de jeune femme sur une coquille. Marquée en bas d'un triangle rose.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 260 -
#591Een paar balustervaasjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de chiens Fo. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#511Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35 / 40
Other lots in this auction
-
#301“Dansende moeder en zoontje”. Een groep van meerkleurig geglazuurd wit terracotta. Onderaan gemerkt. Royal Dux (?).
Mère et fils dansant . Un groupe de terre cuite blanche émaillée multicolore. Marqué en bas. Royal Dux (?).No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#129Louis RobbePeriod: 1806 - 1887“Schapen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Moutons à l'étable . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 49 x 65 cmEstimate: € 500 / 750 -
#307Een drageoir en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
Un drageoir et une carafe en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 27 & 42 cmEstimate: € 35 / 50 -
#202Y. Cruyskens“Bouquet romantique”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met certificaat op de verso. 1979.
Bouquet romantique . Huile sur panneau. Signé et avec certificat au verso. 1979.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 90 / 120 -
#169Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Woonwagens nabij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Roulotte près de la ferme . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 320 / 400 -
#53Een maquette van een vissersboot.
Une maquette d'un bateau de pêche.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#81Een lot souvenirlepeltjes waarbij acht Duitse (800‰ zilver), een Zwitsers (800‰) en vier Belgische (verzilverd).
Un lot de cuillères souvenirs dans lesquelles huit allemandes (800 ‰ d'argent), une suisse (800 ‰) et quatre belges (argentées).No longer availableDim. zilver: 84,95 gEstimate: € 40 / 50 -
#415Een gepolychromeerde decoratieve smeedijzeren kip.
Poulet décoratif polychrome en fer forgé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 70 / 100 -
#359Rémy Cornelissen“Muziekensemble”. Litho. Gesigneerd en genummerd 3/15 en met opdracht.
Ensemble de musique . Lithographie. Signée et numérotée 3/15 et avec dédicace.No longer availableDim. 24 x 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#554Van Dronghe (?)“Mannenportret”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd. XIXe eeuw.
Portrait d'homme . Huile sur toile. Indistinctement signée et datée. XIXème siècle.No longer availableDim. 56 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#151Een barok hoogreliëf van gebronzeerd rood koper, versierd met vruchten, bladeren en engelenkopjes. Wellicht onderdeel van een wandversiering.
Haut-relief baroque en cuivre rouge bronzé, décoré de fruits, de feuilles et de têtes d'anges. Peut faire partie d'une décoration murale.No longer availableDim. 50 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#229Een spiegel met majolica lijst, versierd met bloemetjes.
Un miroir encadré de majolique, décoré de fleurs.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120

