#805Drie beeldjes van polychroom porselein.
Trois statuettes en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#455Drie kleine jardinières, twee schotels en een dekselvaas van Japans porselein met een Imari decor. Onderaan gemerkt: Gold Imari.
#635SwarovskiEen lot van vier verschillende hondjes van geslepen kleurloos kristal.
#353Twee verschillende koperen ezeltjes, waarbij één in Rococostijl.
#352Een paar grote Delftse dekselvazen. Omstreeks 1900.
Deux vases à couvercle de Delft. Vers 1900.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#777Twee diverse borden van polychroom porselein.
#397Val St. LambertEen vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#615Een semainier van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl.
Semainier en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 148 x 100 x 46 cmEstimate: € 180 / 220 -
#7954 notenhouten stoelen in Louis Philippestijl met gecanneerde zit.
#303Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 7,31 gEstimate: € 1400 / 1600