Other lots in this auction
-
#89“Romances bij het water”. Een paar litho’s op textiel. XIXde eeuw.
”Romances auprès de l’eau”. Quelques lithographies sur textile. XIXième siècle.No longer availableDim. 34 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#453Een grote en een kleine vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Un grand et un plus petit vase en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#205“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800 / 5200 -
#827Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met tapisserie. Licht afwijkende modellen, waarbij eentje met een voetbankje. Bekleding versleten.
Paire de fauteuils en noyer sculpté de style Louis XIII recouverts de tapisserie. Modèles légèrement différents, l’un accompagné d’un repose pieds. Tapisserie usée.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#394Julien Celos“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la ville”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#673Nanking vaas van Chinees aardewerk met decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase Nanking en faïence de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1Royal CopenhagenEen paar fluitjes van meerkleurig porselein in de vorm van vogeltjes. Onderaan gemerkt.
Deux sifflets en porcelaine polychrome en forme d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 9,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#221“Interieur met wieg”. Olieverf op mahonie. Engelse School, XIXde eeuw.
”Intérieur au berceau”. Huile sur acajou. Ecole anglaise, XIXième siècle.No longer availableDim. 40 x 28,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#653Een kleine klapsecretaire van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie en bronsbeslag. Binnenin drie laden en een secreet.
Petit secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis XV, décoré de marquetterie aux fleurs et aux montures en bronze. A l’intérieur trois tiroirs et un secret.No longer availableDim. 92 x 66 x 45 cmEstimate: € 300 / 500 -
#293Een vaasje van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van bloemen en vogels. Naar een model van Colenbrander.
Un petit vase en porcelaine polychrome, style Art Nouveau, décor de fleurs et oiseaux. D’après un modèle de Colenbrander.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 65 / 75 -
#446Henriette Ronner“Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#779“Brabantiae Germaniae...”. Oude ingekleurde kaart.
“Brabantiae Germaniae...”. Ancienne carte colorée à la main.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 100 / 120

