Other lots in this auction
-
#447SteiffDrie pluchen diertjes.
Trois animaux en peluche.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#77Hérgé“Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Flink gelezen.
“Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Bien lu.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#342Jakob Smits“Christus met de Emmaüsgangers”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 65/120 buiten de plaat.
”Le Christ et pèlerins d’Emmaüs”. Une gravure. Signée et numérotée 65/120 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#811Drie elegante porseleinen groepjes.
Trois groupes élégants en porcelaine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#330Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamant princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants taillés en princesse ayant un poids totald de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 400 / 500 -
#121Een oude erfbrief op perkament met betrekking tot een hoeve te Zevenbergen. Vermoedelijk XVe eeuws.
Une ancienne lettre d’héritage sur parchemin en relation avec une fermette à Zevenbergen. Probablement XVième siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#458ZwieselDrie cilindervormige designvazen van rookbruin kristal in oplopende hoogtes. We voegen er een designvaasje in de geest van Murano aan toe. Gemerkt.
Trois vases design cylindrique en cristal brun fumé. Nous ajoutons un petit vase design style Murano. Avec marque.No longer availableDim. h: 21 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#148Een XIXde eeuwse mahoniehouten camera. Gemerkt Edgard Buysse. Intact maar zonder lens. In originele lederen tas.
Une camera en acajou du XIXième siècle. Marque Edgard Buysse. Intacte, mais sans lentille. Dans un sac en cuir.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#676Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Gesigneerd. Te reinigen.
Tapis persan signé en soie. Noué main. A nettoyer.No longer availableDim. 205 x 125 cmEstimate: € 100 / 180 -
#802KowaEen telescoop op statief. Japan.
Télescope sur statif. Travail japonais.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#250Een 18 karaats geel gouden bloemvormige Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Broche d’époque Victoria en or jaune 18 ct en forme de fleur sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 8,73 gEstimate: € 2000 / 2500 -
#757Goebel.“De kleine violist”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt.
“Le petit violoniste”. Statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 35

