Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uitgebreid twaalfdelig toiletstel van schildpad met een gegraveerd drakendecor. In etui.

Een uitgebreid twaalfdelig toiletstel van schildpad met een gegraveerd drakendecor. In etui.

Garniture de toilette douze pièces en écaille avec décor de dragons gravé. Dans l’étui.
SKU: 1004180591.
Auction day: 11 April 2018 19:00
Catalogue #591
Estimate: € 330 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #108

    “De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.

    “La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #303

    Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.

    Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #605

    Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).

    Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).
    No longer available
    Dim. H 210 x B 65 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #621

    Een partij diverse postzegels in 9 albums en een mapje met diverse vellen. 1. België vanaf Leopold I, gevarieerd, en een beetje Nederland. 2. - 3. - 4. Scoutszegels 1974-1997. 5. Afrika, Oost-en Centraal Europa. Postfrisse zegels Italië en Nederland. 6. Varia België omstreeks 1990 en oude Spoorwegen. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Oude varia België. 9. België 2002.

    Collection de timbres postes dans 9 albums et une chemise contenant des feuilles. 1. Belgique à partir de Léopold I, varié et une petite partie Pays-Bas. 2. - 3. - 4. Scouting 1974-1997. 5. Afrique, Europe Orientale et Centrale. Non-oblitérés d’Italie et des Pays-Bas. 6. Belgique vers 1990 et Chemin de Fer anciens. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Lot varié ancien, Belgique. 9. Belgique 2002.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 200
  • #254
    Prosper De Wit

    “Terug van de visvangst”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    ”Retour de la pêche”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 54 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #779

    “Brabantiae Germaniae...”. Oude ingekleurde kaart.

    “Brabantiae Germaniae...”. Ancienne carte colorée à la main.
    No longer available
    Dim. 37 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #17

    Een kruikje met zes likeurbekertjes op een dienblad van meerkleurig aardewerk. Rouen.

    Une cruche et six gobelets à liqueur sur plateau en faïence polychrome. Rouen.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #207
    Guillaume Charlier

    “Rustende vissers”. Reliëf van brons. Gesigneerd.

    ”Pêcheurs au repos”. Reliëe en bronze. Signé.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #586

    Een eikenhouten vierdeurskast, versierd met zwartgelakte en gesculpteerde details. Basis laat XVIIIe eeuw.

    Meuble à quatre portes aux détails en bois noirci et sculptés. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 153 x 142 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #214
    Hendon

    “Musicerend gezelschap en romantisch koppel”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.

    ”Compagnie musicale et couple romantique”. Aquarelle sur papier. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 180
  • #380
    Pontiac Zurich

    Een lot dameshorloges van verzilverd metaal en verguld. “Hanswijck”. Een munt met horloge ketting. e.a.

    Lot de montres de dame en métal argenté et doré. “Hanswijck”, un insigne avec gourmette e.a.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #603

    Een uit acht delen opgebouwde Chinese pagode van meerkleurig porselein met een decor van draken.

    Pagode en porcelaine de Chine polychrome en huit parties. Décor de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 800 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More