Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uitgebreid twaalfdelig toiletstel van schildpad met een gegraveerd drakendecor. In etui.

Een uitgebreid twaalfdelig toiletstel van schildpad met een gegraveerd drakendecor. In etui.

Garniture de toilette douze pièces en écaille avec décor de dragons gravé. Dans l’étui.
SKU: 1004180591.
Auction day: 11 April 2018 19:00
Catalogue #591
Estimate: € 330 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #123

    Een driedelig bronzen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens zes lichtpunten. Sleuteltje manco.

    Une garniture de cheminée en trois pièces, style Baroque, comprenant une pendule et deux chandeliers à six points lumineux. La clé est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #351

    Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).

    Une lanterne de couloir en cuivre et verre mauve. (un verre est détaché).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #507

    Drie verschillende vazen van Cantonporselein. Recent werk.

    Trois vases différents en porcelaine de Canton. Travail récent.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #710

    Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.

    Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #557

    Twee olifanten van brons met donker patina. Aziatisch werk.

    Deux éléphants en bronze à patine foncée. Travail asiatique.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #94
    Henri Cassiers

    “Zicht te Brugge”. Aquarel. Gesigneerd.

    ”Vue à Bruges”. Une aquarelle. Signée.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #259

    “Marktscène”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Scène de marché”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #333

    Lot glaswerk: een vaas van Boheems kristal, rood gekleurd in de massa (H. 22 cm). Een kleurloze vaas op voet gemerkt Orrefors en genummerd (H. 20 cm). Een glazen schenkkan met geëmailleerde bloemen versierd (letsel aan voet, H. 30 cm). Een klein vaasje van glaspasta met landschapdecor, gemerkt Daum Nancy (haarbarst, H. 7,5 cm).

    Lot de verrerie: un vase en cristal de Bohème coloré rouge dans la masse (H. 22 cm). Un vase incolore sur piédouche avec la marque Orrefors et un numéro (H. 20 cm). Une cruche en verre aux fleurs émaillées (dégât au pied, H. 20 cm). Un petit vase en pâte de verre à décor d’un paysage, marque Daum Nancy (cheveux, H. 7,5 cm).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #396

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 172 x 94 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #217
    A. Lalouette

    “Zigeunerdanseresje met tamboerijn”. Verzilverd bronzen beeld. Gesigneerd.

    ”Danseuse orientale au tambourin”. Statuette en bronze argenté. Signée.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #689
    Achiel Lombaert
    Period: 1911-1990

    “Stilleven met boek en bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature mort aux livre et vase de fleurs”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 73 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #363
    Sèvres

    Een rechthoekige doos op vier voluutpootjes. Kobaltblauw porselein met een stilleven in een uitsparing op het deksel. Onderaan gemerkt.

    Une boite rectangulaire sur quatre pieds volutes. Le couvercle est décoré de porcelaine bleue cobalt avec une nature morte.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More