Other lots in this auction
-
#458ZwieselDrie cilindervormige designvazen van rookbruin kristal in oplopende hoogtes. We voegen er een designvaasje in de geest van Murano aan toe. Gemerkt.
Trois vases design cylindrique en cristal brun fumé. Nous ajoutons un petit vase design style Murano. Avec marque.No longer availableDim. h: 21 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#828Een reeks van zes sobere eikenhouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
Paire de chaises de style Renaissance en chêne, recouvertes de velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#119Z. Wisocki“Jagers op pad”. Aquarel. Gesigneerd.
“Chasseurs sur un chemin de campagne”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 45 x 62 cmEstimate: € 25 / 35 -
#421Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir mural en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. 65 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
Een messingen inktpot in Lodewijk Xv-stijl met porseleinen recipiënt.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#325Val St. LambertEen reeks van vijf glazen op voet van geslepen kristal in verschillende kleuren. Onderaan gemerkt.
Suite de cinq verres sur pieds en cristal taillé de différentes couleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100 / 125 -
#302“The Sampler” & “Serenity”. Twee zeefdrukken naar werken van Campbell Taylor. Engeland, jaren ‘30. In indrukwekkende kaders, maar met beschadigingen.
”The sampler” & “Serenity”. Deux sérigraphies d’après des oeuvres de Campbell Taylor. Angleterre, années ‘30. Encadrements impressionnants, mais quelques dégâts.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 200 / 220 -
#456Een sober vierkant speeltafeltje met een omkeerbaar blad.
Une table à jeux sobre avec tablette renversable.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 75 / 100 -
#439Paul Joostens“Schets”. Potlood op papier. Met atelierstempel.
”Croquis”. Crayon sur papier. Avec tampon d’atelier.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#704“La proue Daniel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“La proue Daniel”. Dessin au crayons sur papier. Signé et daté 1991.No longer availableDim. 22 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#699“Veel geluk - Wachten op Godot I”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1985 buiten de plaat.
“Veel geluk - Wachten op Godot I”. Litho. Signée et datée 1985 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#284“La Distribution des Aumônes” Litho door Lafoose naar Jacquand. Parijs, XIXde eeuw.
”La Distribution des Aumônes”. Une lithographie par Lafoose d’après Jacquand. Paris, XIXième siècle.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 80 / 120

