#431Een paar kopjes en schoteltjes van polychroom porselein met een decor van bloemen en guirlandes. China, omstreeks 1800. Eén schoteltje beschadigd aan de rand.
Deux tasses et coupelles en porcelaine polychrome avec un décor de fleurs et guirlandes. Chine, +- 1800. Une coupelle est endommagée au rebord.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#46Een kleine commode van gefineerd hout in Georgianstijl met drie grote en twee kleine laden en versierd met een ingelegd fruithouten biesje.
Une petite commode en bois de placage, style Georgian, à trois tiroirs et deux petits tiroirs, décoration de bois fruitier incrusté.No longer availableDim. 74 x 60 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#494PanamarenkoAffiche voor Tentoonstelling Gent 1976. Gesigneerd en genummerd.
#540Swarovski“De leeuw”. Een kristallen object uit de reeks “Inspiratie Afrika” naar ontwerp van Adi Stocker. Jaarlijks item 1995. In originele verpakking en met display. We voegen er een plaquette met opschrift “Inspiratie Afrika 1993 - 1995” aan toe.
“Le Lion”. Objet en cristal de la série “Inspiration Afrique” d’après un modèle de Adi Stocker. Edition annuelle 1995. Dan la boîte d’origine et avec display. Nous ajoutons une plaquette avec inscription “Inspiratie Afrika 1993-1995”.No longer availableDim. l: 12,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#582Alice Frey“Stilleven met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
#794Reproducties van Japanse houtsneden (15 x 19 cm): “The Wave” van Hokusai en een andere. En een Weense gravure met een ruiter (11,5 x 9,5 cm).
Deux reproductions de gravures japonaises (15 x 19 cm): “The Wave” van Hokusai et une autre. Ainsi qu’une gravure viennoise représentant un cavalier (11,5 x 9,5 cm).No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
“Le kudu”. Objets en cristal de la série “Inspiration Afrique”. d’après un modèle de Michael Stamey. Edition annuelle 1994. Dans la boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 80 / 120