#672
Een tweezijdige eikenhouten tafelbureau. Begin XXe eeuw.
Bureau-plat en chêne. Double face. Début XXe siècle.No longer availableDim. 150 x 85 cmEstimate: € 100/120 -
#171
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#41
Een Boheems kristallen karaf met zes glaasjes. Op presentatiespiegel.
#58Hollohza, Hungary
Een porseleinen balustervaas met meerkleurig decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine à décor polychrome d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 25/35 -
#327
Een paar lampenvoeten van onyx en messing.
#442Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 41 x 29 cmEstimate: € 40/60 -
#693
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#111
#219
Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.
#225
Een 14 karaats geel gouden zakhorloge.
#271
#723
Een reeks van elf antieke Delftse tegels.
Suite de onze carreaux de Delft anciens.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60/100