#247
#41
Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
#316
#291
Een verzilverd metalen ijsemmer en zes onderborden.
#343
Lot en métal argenté, composé d'un seau à champagne, d'un shaker et de six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 40/60
#535
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
#398
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
#478
“Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.
#189
Een grote wandspiegel in verguld houten lijst.
#278
#160
Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitaire van 0,60 ct.
#408
Twee houten sculpturen van monniken.
#296
Paire de fauteuils convertibles en noyer sculpté, tapissés de broderies. Nous ajoutons un troisième modèle légèrement différent avec un revêtement différent.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 80/120 -
#604Staf BeertenPeriod: 1930 - 2019
“Serafijnen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Séraphins ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 180/220 -
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met koraal.
#365
#99Jef MoonsPeriod: 1920 - 1969
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 50/100