Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in bestekkoffer.
Alpaca

Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in bestekkoffer.

Couverts en métal argenté élaborés dans sa ménagère.
SKU: 2604220197.
Category: Verzilverd.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #197
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #343

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een champagne-emmer, een cocktailshaker en zes champagnefluiten.

    Lot en métal argenté, composé d'un seau à champagne, d'un shaker et de six flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #291

    Een verzilverd metalen ijsemmer en zes onderborden.

    Un seau à glace en métal argenté et six sous-plats.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 - 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #41

    Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.

    Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #316

    Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.

    Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #247

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee verschillende dienbladen, een schaal met glazen recipiënt en een kleine terrine met lepel.

    Lot en métal argenté, composé de deux plateaux différents, d'un bol avec récipient en verre et d'une petite soupière avec cuillère.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #523

    “Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.

    Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #612
    Philip

    “Moderne compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.

    "Composition moderne". Huile sur toile. Signée et datée '72.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    Een Davenport secretaire.

    Un secrétaire Davenport.
    No longer available
    Dim. 58 x 59 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #439

    “Bloemenstilleven.” Aquarel op papier. Haarlemse school. Onleesbaar gesigneerd.

    "Fleur nature morte." Aquarelle sur papier. L'école d'Haarlem. Signé illisiblement.
    No longer available
    Dim. 36 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #282

    “Beethoven.” Olieverf op doek gemaroefleerd. 19de eeuws. Onleesbaar gesigneerd.

    "Beethoven". Huile sur toile marouflée. XIXème siècle. Signée illisiblement.
    No longer available
    Dim. 33 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #569

    “Portret”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘Fr. S.’.

    "Portrait". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'Fr. S.'.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #226

    Een eikenhouten wandtafel met balusterpoten vooraan. XVIIe eeuw.

    Une table murale en chêne avec pieds balustre à l'avant. XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 75 x 130 x 61 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #139
    H. Syhtam

    “Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.

    "Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.
    No longer available
    Dim. 101 x 71 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #251

    Twee gedreven wijwatervaatjes van 800‰ zilver, versierd met beeltenissen van de Madonna met kind. 273,57 gram samen, het grote Duits, het kleine Belgisch. Bijgevoegd een borstel met gedreven zilveren montuur met decor van een zeilschip. Nederland, XIXe eeuw, 835‰.

    Deux bénitiers martelés en argent 800‰, décorés d'images de la Vierge à l'Enfant. 273,57 grammes ensemble, le grand allemand, le petit belge. Inclus est un pinceau avec un cadre en argent gaufré décoré d'un voilier. Pays-Bas, XIXème siècle, 835‰.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 & 25 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #673
    Val St Lambert

    Een lot Val Saint-Lambert van meerkleurig kristal as bestaande uit twee vazen en een kaarsenhouder. Gemerkt. Schade aan de rand van één van de twee vazen.

    Lot Val Saint-Lambert en cristal multicolore composé de deux vases et d'un bougeoir. Marqués. Dommages au bord d'un des deux vases.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm - 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #368

    Een lot koper, bestaande uit twee messingen urnvaasjes en een verzilverd roodkoperen stolp met schaal. Aziatisch werk. Bijgevoegd een gestileerd metalen eendje.

    Lot en cuivre, composé de deux vases urnes en laiton et d'une cloche en cuivre rouge argenté avec échelle. Travail asiatique. Attaché est un canard en métal stylisé.
    No longer available
    Dim. h: 10, 14 & 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #252
    Albert Jaboneau

    “Stoomschip op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Bateau à vapeur et voiliers en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 cm x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More