Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met Lodewijk XV-motief. Met serveerbestek sukertang, enz. Compleet.

Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met Lodewijk XV-motief. Met serveerbestek suikertang, enz. Compleet.

Un ensemble de couverts en métal argenté pour douze personnes avec motif Louis XV. Avec couverts de service.
SKU: 2505210341.
Category: Uncategorized.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #496

    Een munt van 22 K geelgoud en zilver. 20 Ecu. Boudewijn 1930-1990.

    Une pièce en or jaune 22 carats et argent. 20 écus. Baudouin I 1930-1990.
    No longer available
    Dim. 10,5 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #524

    Een 18 K geelgouden broche bezet met parels en vier kleine diamantjes oude slijp.

    Une broche en or jaune 18 carats sertie de perles et de quatre petits diamants taille ancienne.
    No longer available
    Dim. 9,20 g
    Estimate: € 300 / 350

Other lots in this auction

  • #517

    Een grote vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met een Cantondecor van personages en met granaatappels in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Grand vase en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor Canton de personnages et grenades en haut relief. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #318
    Val St. Lambert

    Twee verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal, waarbij één met verguld messingen montuur. Beide gemerkt onderaan.

    Deux vases différents en cristal incolore taillé, l'un avec une monture en laiton doré. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6

    Een Engelse opvouwbare cakestand.

    Un présentoir à gâteaux pliant anglais.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #386

    Een plantenbak van wortelnootfineer in Chippendalestijl.

    Une jardinière en placage de racines de style Chippendale.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.

    Une bibliothèque en acajou plaqué avec des étagères en bas et des tiroirs derrière trois portes à panneaux et trois portes grillagées en haut.
    No longer available
    Dim. 210 x 183 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #13

    Twee gepolychromeerde houten lokeenden, gemonteerd op witmetalen lampenvoeten.

    Deux canards leurres en bois polychrome, montés sur des pieds de lampe en métal blanc.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm (m.k.)
    Estimate: € 60 / 80
  • #60

    Een 18 k geelgouden ketting bezet met kleine parels en bolletjes van roze kwarts.

    Un collier en or jaune 18 carats serti de minuscules perles et de sphères de quartz rose.
    No longer available
    Dim. 12,65 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #206

    Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.

    Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 207 x 152 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #188

    Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.

    Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #432

    Een antieke Tibetaanse tangka.

    Un tangka tibétain antique.
    No longer available
    Dim. 63 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #124
    P. Claes

    “Heuvellandschap met schapen en kapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage vallonné avec moutons et chapelle. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #696

    Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Une série de quatre fauteuils de style Louis XVI patinés en blanc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More