Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uitgebreide toiletset in lederen etui. Compleet.
Een uitgebreide toiletset in lederen etui. Compleet.

Een uitgebreide toiletset in lederen etui. Compleet.

Garniture de toilette dans son étui en cuir. Complète.
SKU: 2710200768.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #768
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #89

    “Gloria in excelsis Deo...”. Een gebedstekst in een gotische messingen lijst versierd met gekleurde glazen parels. D.d. 1900.

    Gloria in excelsis Deo ... . Un texte de prière dans un cadre gothique en laiton orné de perles de verre colorées. D.d. 1900.
    No longer available
    Dim. 42 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #413

    Een paar bronzen kandelaars met twee lichtpunten, gedragen in de bek van fabeldieren.

    Une paire de bougeoirs en bronze à deux points lumineux, portés dans la bouche de bêtes mythiques.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #215

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 0,50 ct.

    Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti d'un diamant de + - 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,88 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #92

    “Dendervallei”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 117/200 buiten de plaat.

    Dender Valley . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 117/200 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #417

    Een doos met gefrankeerde briefkaarten vanaf W.O. I tot begin jaren zestig.

    Une boîte de cartes postales estampées de la Première Guerre mondiale au début des années 1960.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #329

    Een reproducties van affiche van de Red Star Line naar Henri Cassiers.

    Une reproduction de l'affiche Red Star Line d'après Henri Cassiers.
    No longer available
    Dim. 48 x 67 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #725
    Mori

    Een handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.

    Petit couloir en laine noué main. Motif Bochara.
    No longer available
    Dim. 299 x 84 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #697

    Een paar vazen van meerkleurig barbotine met bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.

    Paire de vases en barbotine multicolores à décor floral en relief. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #678

    Een klein porseleinen balustervaasje met een meerkleurig decor van een vrouw met bloemen en een Chinees porseleinen kommetje met een decor van goudvissen in cartouches op gele fond. Het eerste onderaan gemerkt.

    Un petit vase balustre en porcelaine à décor multicolore représentant une femme aux fleurs et un bol en porcelaine de Chine à décor de poissons rouges en cartouches sur fond jaune. Le premier est marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm & Ø: 12 cm
    Estimate: € 32 / 50
  • #713

    Een reeks van vier borden van Imari-porselein met florale decors. Omstreeks 1900.

    Une série de quatre assiettes en porcelaine Imari avec des décorations florales. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #577

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten in vazen in cartouches en met florale motieven in de achtergrond.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes dans des vases en cartouches et avec des motifs floraux en arrière-plan.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #3

    Groepje van veelkleurig biscuit. Italiaans werk.

    Groupe de biscuits multicolores. Travail italien.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More