#38Een lot schaalmodellen van militaire voertuigen. Dinky Toys & Corgi Toys
#714Een vaas van rood Muranoglas met gouden spikkels.
#86Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
#661Een benen theedoos met schildpad.
#525Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde de style Empire en placage avec une tableau en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 360 / 400 -
#285Een 18 karaats wit gouden ring met bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en drie parels.
Une bague en or blanc 18 carats avec des boucles d'oreilles assorties serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct. Et trois perles.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 250 / 300 -
#516MehravanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#470Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
#409Een houten tafeltje in Régencestijl met tussenblad.
#223Een paar boekensteunen, versierd met een gestileerde mopshond en kat.
#302Een sierzwaard in een plexiglazen sokkel gemonteerd.
Sabre décoratif sur socle en plexiglas.No longer availableDim. H. 147 cmEstimate: € 120 / 200