Other lots in this auction
-
#203“Jonge vrouw met duif”. Een bronzen beeld op marmeren voetstuk. Met Franse garantiestempel.
Jeune femme au pigeon. Sculpture en bronze sur base en marbre. Avec cachet français.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 250 -
#411Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal met bordeauxrode ruitmotieven. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé avec des motifs de losanges bordeaux. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#124Arthur HaegebaertPeriod: 1876 - 1942“Vrouw met mand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie.
Femme au panier . Huile sur toile. Signé. Perforation.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#590Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant de cire sous une cloche.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#216Goebel, GermanyEen grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.
Une grande vitrine avec éclairage. Marquée.No longer availableDim. 234 x 100 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#660Een marmeren zuil.
Colonne en marbre.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#645Een fruithouten Lodewijk XVI tafelbureau met sletig vachettelederen blad. Vijf laden aan de éne kant, trompe l’oeil laden aan de andere. Versierd met een zwarte houten bies, messingen schoeisel, later voorzien van wieltjes. We voegen er een soortgelijke stoel aan toe.
Bureau plat Louis XVI en bois fruitier. Tablette recouverte de vachette (usée). Cinq tiroirs d’un côté, trompe l’oeil de l’autre. Décoré d’un filet en bois noirci. Pieds chaussés de laiton, aux roulettes montées ultérieurement. Nous ajoutons une chaise semblable.No longer availableDim. 84 x 130 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#111“Boogschutter”. Een bruingepatineerd beeld van brons en kunststof op houten sokkel.
Archer . Une sculpture en bronze patiné marron et en plastique sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#709Een paar vaasjes van meerkleurig glas in de stijl van Gallé, waarbij één met bloemendecor en het ander met decor van distels.
Paire de petits vases en verre polychrome dans le style de Gallé dont un avec décor floral, l’autre aux chardons.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#540Een paar ronde bijzettafeltjes in empirestijl met verguld bronsbeslag en wit marmeren blaadjes.
Une paire de tables d'appoint rondes de style Empire avec des garnitures en bronze doré et des tablettes en marbre blanc.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 460 / 500 -
#755Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.
Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#34Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60 / 100


