Other lots in this auction
-
#446
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#218
“Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op voetstuk van rood en zwart marmer, naar een werk van Chiparus.
Danseur . Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre rouge et noir, d'après une œuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 240 -
#238
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Une paire de serre-livres lionne en bronze.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 420 / 460 -
#236
Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boulle marqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Lichte letsels aan het fineer.
Buffet Napoléon III en poirier noirci et marqueté dans la façon de Boulle. Front en accolade ouvrant à une porte incrustée de cuivre jaune et d’écaille rouge. Tablette en marbre blanc, montures en bronze doré. Légers dégâts au placage.No longer availableDim. 104 x 112 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#178
Een grote fossiele ammoniet.
Une grande ammonite fossile.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#584
Een lot van vijf porseleinen koffiepotten met verschillende meerkleurige decors. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de cinq cafetières en porcelaine avec différents décors multicolores. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 19 - 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#165
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 450 / 550 -
#18
Een geelkoperen toeter.
Klaxon en cuivre jaune.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 25 / 30 -
#648
“Gezin”. Een kunststoffen beeldje. gemonogrammeerd ‘RVH’.
“Famille”. Statuette en plastique monogrammée RVH.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#373Aries, Madrid
Een bruin lederen toilettas. Met sleuteltje
Une trousse de toilette en cuir marron. Avec cléNo longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#84
Twee barokke meubelpaneeltjes van gebeeldhouwd, verguld en gepolychromeerd hout.
Lot de porcelaine coquille d'oeuf, japonaise et chinoise avec différentes tasses et soucoupes.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#661
Een benen theedoos met schildpad.
Boîte à thé en os avec tortue.No longer availableDim. 17 x 17 x 10 cmEstimate: € 320 / 400