Other lots in this auction
-
#89“Gloria in excelsis Deo...”. Een gebedstekst in een gotische messingen lijst versierd met gekleurde glazen parels. D.d. 1900.
Gloria in excelsis Deo ... . Un texte de prière dans un cadre gothique en laiton orné de perles de verre colorées. D.d. 1900.No longer availableDim. 42 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#366Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#431Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas. Rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé. De couleur rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H.15 cmEstimate: € 120 / 200 -
#393Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.
Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#517Een gemberpot van Chinees porselein met blauw en wit vegetaal decor en met langlevensteken op het deksel.
Un pot de gingembre en porcelaine de Chine avec un décor végétal bleu et blanc et des marques de longévité sur le couvercle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#541Een paar meerkleurige Chinees porseleinen gemberpotten. met een decor van personages aan de hofhouding. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise multicolore. Décorés de personnages de la cour. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#209Henri Van ZuylenPeriod: 1860-1941“Hoeve op de Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd en d.d. Santvliet 1897.
”Fermette et bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée Santvliet 1897.No longer availableDim. 55 x 78 cmEstimate: € 300 / 500 -
#124Arthur HaegebaertPeriod: 1876 - 1942“Vrouw met mand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie.
Femme au panier . Huile sur toile. Signé. Perforation.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
Un chapeau haut de forme américain en feutre noir. Dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
Un chapeau de fourrure russe dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#520Een bijzettafeltje van wortelnootfineer met één lade in de gordel en op liervormige poot.
Une table d'appoint en placage de ronce de noyer avec un tiroir dans la ceinture et sur un pied en forme de lyre.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#488Een vaas van Chinees porselein met een famille-noiredecor van bloemen en vissen.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille noire aux fleurs et poissonsNo longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100


