#588“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
#716Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#408Rond rokerstafeltje van getorst eikenhout met gegraveerd koperen blad.
#56Een groen gelakte armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
#29Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“Le berger”. Een kleurenlitho. Gesigneerd in de plaat.
Le berger . Une lithographie en couleur. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#357Een lampenvoet van opengewerkt wit porselein.
#392Een Lodewijk XVI crapaud met grijsgelakt houtwerk. Oorspronkelijke bekleding (te vernieuwen).
Crapaud Louis XVI en bois laqué gris. Couverture d’origine (à remplacer).No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#59Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.
#775Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#14Een witmetalen wijnkoeler voor vier flessen.
Une paire de poupées grotesques Op-sinjoorke van Mechelen . Nous ajoutons une chaise de poupée.No longer availableDim. + - 60 cmEstimate: € 30 / 40