#377Een beddenpan van smeedijzer en messing.
#587Een met gesneden motieven bewerkte bizonschedel.
Un crâne de bison décoré de motifs sculptés.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#220Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en een centrale briljant cushion shape van +- 1,03 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,70 ct. Et d'une forme centrale en coussin brillant de + - 1,03 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 2500 / 2600 -
#122De Neef“Damesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Portrait de femme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#76Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
#490Een paar glazen kandelaars in de vorm van Heilig Hartbeelden. Klein letsel.
#406Een handgeknoopt wollen karpet.
#21Een lot losse prentkaarten, postkaarten en gefrankeerde enveloppen. Einde XIXde, begin XXste eeuw. Daaronder een aantal kaarten van Antwerpen en publicitaire kaarten van de Red Star Line, tussen 1900 en 1907.
Lot de cartes postales en vrac, cartes postales et enveloppes timbrées. Fin XIXème, début XXème siècle. Parmi elles, un certain nombre de cartes d'Anvers et de cartes publicitaires de la Red Star Line, entre 1900 et 1907.No longer availableEstimate: € 60 / 100