Other lots in this auction
-
#698Bvlgari
Een armband van struisvogelleder. In doosje.
Un bracelet en cuir d'autruche. En boîte.No longer availableEstimate: € 100/130 -
#345
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale gele diamant van +- 0,65 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un diamant jaune central de + - 0,65 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 1800/2000 -
#350
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 400/500 -
#573
Een paar driedelige tulpenvazen van monochroom wit porselein.
Paire de tulipiers trois pièces en porcelaine monochrome blanche.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260/300 -
#607
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1300/1500 -
#775
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Deux petites carpettes en laine nouée main.No longer availableDim. 144 x 66 cm & 87 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#536LUCI
Een dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.
Lampadaire réglable en métal blanc et noir. Modèle Ignazio d’après G.F. Frattini.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 300/400 -
#579
“Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.
“Femme asiatique”. Technique mixte. Signée et datée 1989. Porte un cachet.No longer availableDim. 79 x 108 cmEstimate: € 100/120 -
#413
Een paar bronzen kandelaars met twee lichtpunten, gedragen in de bek van fabeldieren.
Une paire de bougeoirs en bronze à deux points lumineux, portés dans la bouche de bêtes mythiques.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/100 -
#705
Een groengepatineerd gietijzeren vogelbad met schelpvormig bassin en twee vogeltjes.
Bain d'oiseaux en fonte patinée verte avec bassin en forme de coquille et deux oiseaux.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 150/180 -
#544Reno
“Woman and fish” & “Carnaval”. Acryl op board. Beide op de verso gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1999 & 2001.
“Woman and fish” et “Carnaval”. Acrylique sur carton. Les deux signés au verso et daté respectivement 1999 et 2001.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 150/200 -
#238
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Une paire de serre-livres lionne en bronze.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 420/460