Other lots in this auction
-
#660
Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.
Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.No longer availableDim. Ø 81 cmEstimate: € 50 / 80 -
#528
Een paar grote balustervazen van veelkleurig Chinees porselein. Canton, XIXde eeuw. Eén vaas beschadigd en hersteld, de andere met kleine randschilfer.
Une paire de grands vases balustres en porcelaine de Chine. Canton, XIXème siècle. Un vase abîmé et réparé, l'autre avec un petit éclat au bord.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 250 / 400 -
#632Louis Toffoli
“Les sampans”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 66/150 buiten de plaat.
"Les sampans". Une lithographie. Signée et numérotée 66/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 68 cmEstimate: € 50 / 80 -
#510
Een tweeledig Aziatisch hardhouten buffet met onderaan twee deurtjes en vier laden, in het opzet vier laden en twee in twee delen openende glazen deurtjes.
Un buffet en bois dur asiatique à deux niveaux avec deux portes et quatre tiroirs en bas, quatre tiroirs dans le dessus et deux portes vitrées qui s'ouvrent en deux parties.No longer availableDim. 188 x 130 x 49 cmEstimate: € 400 / 600 -
#279
“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Port de pêche". Encre sur papier. Illisiblement signé et daté '77.No longer availableDim. 44 x 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#413
Een paar verchroomde designkandelaars.
Une paire de bougeoirs design chromés.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#108
Een sterlingzilveren melkkannetje en dito suikerpot. Onderaan gemerkt met Nederlandse keuren, tweede gehalte. Rijkelijk gedreven decor met personages in uitsparingen omgeven door guirlandes.
Un pot à lait et un sucrier en argent massif. Marqué en bas avec des poinçons hollandais, deuxième année. Décor richement animé de personnages en creux entourés de guirlandes.No longer availableDim. 215 gEstimate: € 100 / 120 -
#215
Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.
Etagere en bois de placage avec montures en bronze de style Louis XV. Deux tablettes, celle du haut avec une petite galerie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 300 / 340 -
#127
Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.
Une paire de cassolettes en marbre veiné avec des montures en laiton doré et des couvercles mobiles.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#692
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 280 x 340 cmEstimate: € 120 / 200 -
#551
Een Indisch verguld houten sierstukje met dansende Shiva (XIXde eeuw) en een rococo sierstuk van gebeeldhouwd notenhout met rocaillemotief (XVIIIde eeuw).
Un ornement indienne en bois doré représentant Shiva dansant (XIXème siècle) et un ornement rococo en noyer sculpté à motif rocaille (XVIIIème siècle).No longer availableDim. L: 22-42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#431
Een gemberpot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60