#708C. Mahillon, BruxellesEen altsaxofoon.
Saxophone alto.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#665Een 18 karaats geel gouden geweven armband.
Un bracelet tissé en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 170 / 250 -
#200Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une broche en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 13,90 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#645Een 18 karaats geel gouden ring bezet met zes briljantjes en twee robijntjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de six brillants et de deux rubis d'un poids combiné de + - 0,14 ct.No longer availableDim. 2,27 gEstimate: € 200 / 300 -
#497Een vaas van rood Muranoglas.
#456Een klein ladenkastje met vier geaccoleerde laden.
Petit meuble à quatre tiroirs en accolade.No longer availableDim. b: 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#737Een kratervaas (H. 30 cm) en een kleine terrine (H. 20 cm) van Chinees porselein met een decor van bloemen en vogels volgens Imari-inspiratie. Onderaan gemerkt.
Vase cratère (H. 30 cm) et petite terrine (H. 20 cm) en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux d’inspiration Imari. Marque sous les bases.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#311CeramberEen keramische vaas naar een ontwerp van Martin-Consuegra. Onderaan gemerkt.
Vase en céramique d’après un dessin de Martin-Consuegra. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80 / 120