Other lots in this auction
-
#312Een paar gebeeldhouwde Bretoense armstoelen, versierd met gesulpteerde taferelen in de rug, drakenkoppen aan de armleuningen en met spijltjes.
Paire de chaises bretonnes en chêne sculpté décorées de personnages, de têtes de dragons et de toupies.No longer availableDim. 123 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#577Een zittende Boeddha van verguld brons.
Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#699Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Winters landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Paysage hivernal”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#216Een breed buffet met verlengbare tafel en acht stoelen in barokke stijl in de geest van Boulle, versierd met bronsbeslag, messingen inlegwerk en schildpad. Omstreeks 1900. Inlegwerk hier en daar te restaureren.
Buffet large, table à allonges et huit chaises de style Napoléon III dans le goût de Boulle. Montures en bronze, incrustations en laiton et écaille (manquants). Vers 1900.No longer availableDim. b: 318 cmEstimate: € 2000 / 2500 -
#154Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Garnalenvissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pêcheurs de crevettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#352Een reeks van zes lage glaasjes en zes fluitglazen van rood glas met verguld decor.
Suite de six verres bas et six flûtes en verre rouge à décor doré.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#811Een coupe van geslepen kleurloos kristal op voet.
Coupe sur piédouche en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#292Een grote terracotta vaas in nabootsing van een pièce de fouille.
Grand vase en terre cuite imitant une pièce de fouille.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#304Juvenia, BruxellesEen XIXe eeuwse paspop, bekleed met linnen en op gietijzeren voet.
Mannequin du XIXe siècle recouvert de lin et sur base en fonte.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 120 / 200 -
#254Halve houten scheepsromp als wandversiering.
Demi coque de bateau en bois comme décoration murale.No longer availableDim. 173 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#724“Amazones”. Een lithografie naar een werk van Dali. Niet gesigneerd.
“Amazones”. Litho d’après Dali. Sans signature.No longer availableDim. 57 x 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#583Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor floraal decor met gelukstekens.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 240


