#174Jan Van Gent (Pseud. Jef Van Tuerenhout)“Zuiders straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Rue du Midi . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#489Theo TobiassePeriod: 1927 - 2012“Agar et Ismaël chassés par Abraham”. Een kleurenlitho.
Agar et Ismaël chassés par Abraham. Une lithographie en couleurs.No longer availableDim. 67 x 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#180Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#653Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.
#40Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 550 / 650 -
#30Drie verschillende 18 K geelgouden geweven ringen.
#205Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de perles.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 80 / 120 -
#336Een rond bijzettafeltje met twee laden en een kalfslederen blad.
#409“Compositie 16”. Olie op paneel. Draagt handtekening op de verso.
Composition 16. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 59 x 91 cmEstimate: € 50 / 80 -
#150Een 18 K geelgouden slavenarmband.
#382“Landschap”. Aquarel op board. Draagt handtekening ‘Diesner ‘90.
Paysage. Aquarelle sur panneau. Signé Diesner '90No longer availableDim. 13,5 x 20 cmEstimate: € 60 / 80