Other lots in this auction
-
#291Een lot antiek messing, bestaande uit twee gedreven beddenpandeksels en een paar kandelaars.
Un lot de laiton antique, composé de deux couvercles de bassins martelés et d'une paire de bougeoirs.No longer availableDim. h: 25 cm; Ø: 30 & 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#589Een compositie in de geest van Cobra. Lithografie. E.A., draagt een handtekening.
Composition dans le goût de Cobra. Une lithographie. E.A. et porte une signature.No longer availableDim. 65 X 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#337Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Deux carafes en cristal incolore taillé différentes.No longer availableDim. h: 30 en 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#277“Leeuwin”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd ‘Fagotto’. Kleine schilfer onderaan.
Lionne. Une statue en terre cuite patinée. Signée 'Fagotto'. Petit éclat en bas.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#272Altman“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Rue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#96Een blank houten commode met vier geaccoleerde laden.
Une commode en bois blanc avec quatre tiroirs intégrés.No longer availableDim. b: 128 cmEstimate: € 80 / 100 -
#13Een pendule in kunststof kast.
Une pendule de cheminée dans un coffret en plastique.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#598Een Engels brievenkastje van wortelhout met twee deurtjes. Omstreeks 1900. Met sleuteltje.
Une armoire à lettres en ronce anglaise à deux portes. Vers 1900. Avec clé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#449Nicolo Sansone & Giorgio Widman“Li Paesi Bassi Catolici”. Ed. Gio Giacomo Rossi, Roma, 1672. Ingelijste landkaart, niet gekleurd.
Li Paesi Bassi Catolici. Ed. Gio Giacomo Rossi, Rome, 1672. Carte encadrée, non colorée.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374“Bloeiende struik”. Een aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Boom”.
Arbuste à fleurs. Une aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#641Een Chinees porseleinen jardinière met onderschaal, versierd met een blauw op wit drakendecor.
Une jardinière en porcelaine de Chine avec socle, décorée d'un décor de dragon bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#653Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.
Un refroidisseur à vin en métal blanc avec poignées en corne.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 45

