Other lots in this auction
-
#158NederlandEen grote collectie postzegels bestaande uit: 6 DAVO-albums “Nederland en Overzeese Gebieden” (1852 - 2000), doorgaans goed gevuld. Een album Nederland 1887-1985, enkele vellen en zegels uit diverse landen. Een album met eerstedaguitgaven 1980 e.v. Vier albums met briefkaarten, vellen boekjes, jaren ‘80 en ‘90 tot 2002. Gestempeld en postfris.
Une grande collection de timbres composée de : 6 albums DAVO « Les Pays-Bas et territoires d'outre-mer » (1852 - 2000), généralement bien remplis. Un album Les Pays-Bas 1887-1985, quelques feuilles et timbres de divers pays. Un album avec des éditions premier jour à partir de 1980. Quatre albums avec des cartes postales, des feuilles de livrets, des années 80 et 90 à 2002. Estampillé et MNH.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#456Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#505Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 300 / 350 -
#7Groepje van meerkleurig Saksisch porselein, onderaan gemerkt.
Petit groupe en porcelaine de Saxe polychrome, marque sous la base.No longer availableDim. 18 X 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#673Een aardewerken vaas met gestileerd bloemendecor. Art deco.
Un vase en faïence à décor floral stylisé. Art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65 / 75 -
#419“Mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Met toeschrijving op de verso.
“Nu masculin”. Technique mixte sur papier. Avec attribution au verso.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#704Een klein koperen luchtertje met gele glazen kapjes.
Un petit lustre en laiton avec des abat-jour en verre jaune.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#303Een kruisbeeld van gedraaid perenhout met verzilverde corpus en versieringen, we voegen er een paternoster aan toe. XIXe eeuw.
Un crucifix en poirier tourné avec corps et décors argentés, nous y ajoutons un chapelet. XIXème siècle.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6Een lot van zes diertjes van polychroom porselein, merken van o.a. Goebel, Beswick en Sylvia.
Un lot de six animaux en porcelaine polychrome, marques de Goebel, Beswick et Sylvia, entre autres.No longer availableDim. h: 6 - 21 cmEstimate: € 40 / 45 -
#691Een lot van drie verschillende geslepen kristallen glazen, waarbij één met blauw decor, een met rood decor en een kleurloze.
Un lot de trois vases en cristal taillé différents, un à décor bleu, un à décor rouge et un incolore.No longer availableDim. h: 19,5; 25,5 & 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#73Een paar siervaasjes van roze marmer.
Une paire de vases décoratifs en marbre rose.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#283Een messingen samovar.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 50

