Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken. Stop karaf manco.

Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.

Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.
SKU: 0202160303.
Category: Kristal.
Auction day: 2 February 2016 19:00
Catalogue #303
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #151

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet van Val St. Lambert, een Boheemse vaas en een kleiner model met een geribd motief.

    Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur pied de Val St-Lambert, un vase de Bohème et un plus petit modèle décoré de côtes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #667
    Val St. Lambert

    Twee asbakjes en een vide-poche van kristal. Gemerkt.

    Deux cendriers et un vide poche en cristal. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #408
    Daum, France

    Een grote en een kleine coupe van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Une grande et une petite coupe en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. B 50 en 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #647
    Lalique, France

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gegoten kristal. Gemerkt.

    “Nu féminin”. Statuette en cristal coulé. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #691
    Murano

    Een bloemenvaasje van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.

    Vase moderne en cristal taillé. Coloré bleu dans la masse. Avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #41

    Een kristallen vaas, rood gekleurd in de massa, versierd met een gegraveerd decor van een vlinder.

    Vase en cristal coloré rouge dans la masse décoré d’un papillon gravé.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 25
  • #337

    Twee verschillende glazen karaffen, waarvan één zonder stop en een vierkante van kristal met twee likeurglaasjes. De laatste beschadigd.

    Deux carafes différentes en verre dont une sans bouchon, l’autre carrée et accompagnée de deux gouttes. Cette dernière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #563
    Val St. Lambert

    Een vaas van kleurloos kristal met een geslepen decor van een uil in een boom. Gemerkt.

    Vase en cristal incolore à décor taillé d’un hibou dans un arbre. Avec griffe.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #107
    Lalique

    Een karaf en een kan van kleurloos kristal en versierd met gesatineerde details. Gemerkt.

    Carafe et verseuse en cristal incolore aux détails satinés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #793
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, donkergroen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #163

    Een paar drageoirs van kleurloos kristal, versierd met een geslepen bloemendecor.

    Paire de drageoirs en cristal incolore. Décor de fleurs taillées.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #587
    Lalique, France

    Een vide-poche van kleurloos kristal, versierd met een leeuwenkop. Gemerkt.

    Vide poche en cristal incolore décoré d’une tête de lion. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #73

    Een paar schenkkannen van geslepen kristal met verzilverde monturen.

    Paire de verseuses en cristal taillé aux montures en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #668
    Val St. Lambert

    Een oude bonbonnière van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.

    Bonbonnière en cristal taillé coloré bleu dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #298
    Val St. Lambert

    Een likeurstel van geslepen kristal en bruin gekleurd in de massa. Bestaande uit een karaf en zes glaasjes. Gemerkt.

    Garniture à liqueur art déco en cristal taillé coloré brun dans la masse. Comprenant une carafe et six gouttes. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #361

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf champagnecoupes, elf rode wijnglazen, elf aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. We voegen er twaalf groene glazen van hetzelfde model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Partie de service de verres en cristal taillé incolore comprenant douze coupes à champagne, onze verres à vin rouge, onze verres à apéritif et douze gouttes. Nous ajoutons douze verres verts du même type. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #147

    Een karaf en vier tumblerglazen van geslepen kleurloos kristal. We voegen er vier kristallen wijnglazen aan toe.

    Carafe et quatre verres à long drink en cristal taillé incolore. Nous ajoutons quatre verres à vin en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #421

    Een gevarieerd lot kleurloos glas en kristal bestaande uit o.a. een coupe (gemerkt Val St. Lambert), twee schaaltjes op voet (gemerkt Baccarat), een onderschoteltje, zes bestekhouders, enz...

    Lot varié de verres et de cristaux incolores dont une coupe de Val St-Lambert, deux plats sur piédouche de Baccarat, une soucoupe, des porte-couteaux etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #93
    Val St. Lambert

    Een reeks van elf glazen van geslepen kristal, waarvan vijf mauve, drie geel, twee blauw en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Suite de onze verres en cristal taillé dont cinq mauves, trois jaunes, deux bleus et un vert, colorés dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #407

    Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.

    Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #431
    Daum, France

    Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #773
    Val St. Lambert

    Drie verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal. Allen gemerkt.

    Trois différents cendriers en cristal taillé incolore. Les trois avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #98

    Een reeks van zes wijnglazen van groen kristal met vergulde rand, de voet versierd met een verguld balletje. We voegen er vier glazen van blauw halfkristal met een geslepen decor aan toe.

    Suite de six verres à vin en cristal vert au bord doré, pied décoré d’une balle doré. Nous ajoutons quatre verres en demi-cristal bleu à motif taillé.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #797
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 160

Other lots in this auction

  • #64

    Een lot van vier schilderijen met diverse landschapsdecors. Naar de XIXde eeuw.

    Lot de quatre peintures de paysages divers. D’après le XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #683

    Twee verschillende eieren van Japans porselein. Het grootste met een meerkleurig decor van geisha’s in cartouches.

    Deux oeufs en porcelaine du Japon. Le plus grand à décor d’un paysage aux geisha dans une cartouche, l’autre aux fleurs. Sur leurs socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #465
    Francesco Smalto

    “Montana en Molto”. Drie vaporisators eau de toilette van 100, 75 en 50 ml voor mannen.

    “Montana et Molto”. trois vaporisateur d’eau de toilette de 100, 75 et 50 ml. Pour homme.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #155

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten en centrale peervormige diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants entourant chaque fois un diamant en forme de poire. Poids total de ± 2,50 ct.
    No longer available
    Dim. 15,10 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #198

    Een zilveren suikerpotje op drie pootjes en bovenaan getooid met een druiventros.

    Sucrier en argent sur trois pieds à volutes. Couvercle surmonté d’une grappe de raisins.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #502
    Jef Van Brabant

    “Boszicht”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Paysage boisé”. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #636

    Een tweedelige vitrinekast van gebeeldhouwd eikenhout met onderaan twee gemoulureerde paneeldeuren en een uitschuifbaar werkblad.

    Vitrine à deux corps en chêne sculpté, le bas à deux portes pleines et à tablette glissante.
    No longer available
    Dim. 206 x 110 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #391

    Een paar kandelaars van verguld zamak en wit opaalglas in barokke stijl. Letsel aan één voet. XIXde eeuw.

    Paire de bougeoirs en régule doré et opaline blanche. Style baroque. Dégât à l’un des pieds. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 36 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #769
    David Saintus (?)

    “Afrikaanse landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 85.

    “Payage africain”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415

    Een dagobertstoel van gesculpteerd eikenhout. De rug bekleed met leder, versierd met een ingeperst patroon van een heraldische arend.

    Chaise Dagobert en chêne sculpté. Dossier recouvert de cuir, décoré d’un aigle héraldique repoussé.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #778

    “le roi Albert et son temps”. Ed. Buschmann 1932. Met facsimile van Gustave Van de Woestyne.

    “le roi Albert et son temps”. Ed. Buschmann 1932. Avec fac similé de Gustave Van de Woestyne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #828

    Hanglamp van koper en glas met een centrale coupe.

    Lampe à suspendre en cuivre et verre avec coupe centrale.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More