Other lots in this auction
-
#575
Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.
Fauteuil à la reine, sculpté dans le style Régence.No longer availableDim. H:103cmEstimate: € 60/100 -
#280
Een 18 K geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,25 ct. en kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un saphir central de +- 0,25 ct et de petits diamants taillés en brillant d'un poids combiné de +- 0,12 ct.No longer availableDim. 2,68 gEstimate: € 450/500 -
#295
Een gebeeldhouwde notenhouten kuipfauteuil in Régencestijl. We voegen er een afwijkend voetbankje aan toe.
Fauteuil coquille en noyer sculpté de style Régence. Nous ajoutons un repose-pieds différent.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#162Hilaire Bals
“Eenden aan de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Canards sur le rivage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 55 cmEstimate: € 500/700 -
#247Val Saint-Lambert
Een moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase moderne en cristal à côtes torsadées, coloré en rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50/70 -
#520
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/240 -
#594Jan De Bruin
“Verlichte man”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.
"Homme éclairé". Une lithographie. Signée et numérotée sur 55 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#263
Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#364
“De bevruchting.” Gemengde techniek.
"La fécondation." Technique mixte.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 80/100 -
#453
Een lot bestaande uit vier kopjes en een ondertas van Chinees wit en blauw porselein.
Lot composé de quatre tasses et d'une soucoupe en porcelaine de Chine blanche et bleue.No longer availableDim. h: 3 - 4 cm Ø 6,5 - 11 cmEstimate: € 200/300 -
#515
Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.
Un grand bougeoir d'église en fer forgé avec cierge de Pâques de 1982.No longer availableDim. h: 120 + 80 cmEstimate: € 80/120 -
#83
Bronzen beeldje van een lijdende Christus. Donker patina.
Statuette en bronze d'un Christ souffrant. Patine foncée.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 120/180