Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas en een pot van meerkleurig geglazuur Belgisch aardewerk.

Een vaas en een pot van meerkleurig geglazuur Belgisch aardewerk.

Vase et pot en faïence polychrome belge.
SKU: 2709160083.
Category: Uncategorized.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #83
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #375

    10 handen van verschillende halfedelstenen.

    Dix mains en pierres dures différentes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #225
    China

    Een nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.

    Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 12,20 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #380

    Een halssnoer van bloedkoraal.

    Collier en corail rouge.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #603

    Een paar porseleinen luchters en een applique.

    Paire de lustres en porcelaine et une applique.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #821

    Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.

    Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.
    No longer available
    Dim. 125 x 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #96

    Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.

    Table en bois de placage. Bord en accolade.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #430

    Lot van zestien biscuit beeldjes.

    Lot de seize statuettes en biscuit.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #285
    Peru Ilaria

    Een drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.

    Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 120,90 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #310
    Peru Ilaria

    Een slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.

    Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 66,86 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #335
    Ecuador

    Twee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.

    Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #455

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.

    Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #415

    Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.

    Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #325

    Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.

    Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #370
    Mexico

    Een halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.

    Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.
    No longer available
    Dim. 175,95 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #136
    Heriz

    Wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 347 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #812

    Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.

    Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #806

    Luchter van polychroom hout.

    Lustre en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #629

    Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.

    Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #16

    Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.

    Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.
    No longer available
    Dim. 44 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #598

    “Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.

    “Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. H 54,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #736
    Shiraz

    Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 230 x 155 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #405

    Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.

    Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #426
    Hamadan

    Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 185 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #813

    Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.

    Table à dessiner en bois et tabouret.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #153

    Een houten schilderspop met beweegbare ledematen op staander.

    Modèle de peintre en bois. Au membres mobiles et sur socle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #502
    Dordevic Miodrag
    Period: °1936

    “Compositie”. Litho. Gesigneerd en genummerd 24/100 buiten de plaat.

    “Composition”. Litho. Signée et numérotée 24/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 94 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #345

    18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct en ± 0,30 ct smaragden.

    Collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de ± 0,30 ct d’émeraudes.
    No longer available
    Dim. 9,10 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #173

    Een bierkruik van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1783.

    Chope en faïence polychrome à couvercle en étain. Monogrammé et datée 1783.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #614

    “Twee naakten”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Van Bohemen.

    “Deux nus”. Technique mixte sur papier. Porte une signature: Van Bohemen.
    No longer available
    Dim. 99 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #177
    A. Küpper

    “Moederschap”. Een sculptuur van albast op voetstuk. Gesigneerd en gedateerd 1909.

    “Maternité”. Sculpture en albâtre sur socle. Signée et datée 1909.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #317

    Vier koperen appliques met meerkleurige coupes van gesatineerd glas.

    Quatre appliques en cuivre aux abat-jour polychromes en verre satiné.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 280
  • #283

    “Le travail “& “Labor”. Twee beelden van bruingepatineerd zamak, waarbij het eerste naar een werk van Faure de Broussé en het tweede naar A. J. Scotte.

    “Le travail” et “Labor”. Deux sculptures en régule à patine brune. La première d’après Faure de Broussé et la deuxième d’après A.J. Scotte.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #114
    Francisco Lozano Sanchis
    Period: 1912 - 2000

    “Kustzicht”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.

    “Vue de la côte”. Huile sur panneau. Attribué à.
    No longer available
    Dim. 33 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #160

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en turkooiscabochons van ± 1,40 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,30 ct et de cabochons de turquoise pesant ±1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,88 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #442

    “Damesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Portrait de femme”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 15,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #19

    Een lot van +/- 30 oude filmaffiches.

    Lot de ± 30 anciennes affiches de cinéma.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More