Similar lots by type
-
#621
Een glazen fallus ofte lingam.
Un phallus en verre dit lingam.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 120/140 -
#233
Een grote drageoir van roze glas.
Un grand drageoir en verre rose.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60/80 -
#715
Een lang gerekte siervaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un long vase en verre polychrome italien.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#523
Vaas uit meerkleurige glaspasta.
Un vase en pâte à verre polychrome.No longer availableDim. H: 20cmEstimate: € 100/120 -
#177Louis Leloup
Een platte buikvaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un vase pansu plat en pâte de verre satinée et polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220/240 -
#27
Een sierstuk van glas en kristal in de vorm van een bloem. Italiaans werk.
Une pièce de décoration en verre et cristal en forme de fleur. Travail italienNo longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/50 -
#441Murano
Een vis, een dolfijn en een zwaan van geblazen Italiaans glas. Schilfer aan de rugvin van de dolfijn.
Un poisson, un dauphin et un cygne en verre soufflé italien. Eclat à la nageoire dorsale du dauphin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 25/35 -
#630
Een vaas van rode glaspasta, stijl Murano.
Un vase en pâte de verre rouge style Murano.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65/80 -
#368
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een geslepen groene vaas, een lang gerekte groene kan en een rood sierglas op voet.
Un lot de cristal et verre, comprenant un vase vert taillé, une verseuse verte et un verre sur pied en verre rouge.No longer availableDim. h: 31 - 33 cmEstimate: € 30/40 -
#842
Een paar antieke achthoekige glazen vazen met een blauwe koordversiering.
Une paire de verres en verre octogonale, décor de corde bleue.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/40 -
#141Louis Leloup
Een kleine ronde vaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un petit vase rond en pâte de verre satinée polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 160/200 -
#303
Een paar kandelaars van verzilverd glas, z.g. “argent des pauvres”.
Une paire de candélabres en verre argenté.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25/35 -
#865
Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.
Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80/100 -
#191Val St. Lambert
Een grote vaas van meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt en gemonogrameerd ‘LL SJH’ voor Louis Leloup en Samuel J. Herman. Omstreeks 1970
Un grand vase en pâte de verre polychrome. Marque sous la base et monogrammé ‘LL SJH’ pour Louis Leloup et Samuel J. Herman. +- 1970.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 420/480 -
#840
Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.
Une petite vitrine de table ovale, décoration de parquet et montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 75 cm; l:60 cmEstimate: € 120/140 -
#495
Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.
Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#71
Een vaas van tweekleurig glas met een handgeschilderd decor van geëmailleerde bloemen. Omstreeks 1900.
Un vase en verre bicolore, décor émail peint à la main de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. h; 36 cmEstimate: € 80/100 -
#775
Art - Deco vaas in booms glas met geometrische versiering.
Un vase en verre de Boom, décorations géométriques.No longer availableDim. H:15 cm diam. 17 cmEstimate: € 26/28 -
#133Tip Gallé
Een glazen vaas met een geëtst decor van bloesems. Gemerkt.
Un vase en verre avec décor de floraisons. Marqué.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 80/120 -
#412
Een paar kandelaars van deels gesatineerd glas met de voet in de vorm van vier vogels.
Une paire de candélabres partiellement en verre satiné et les pieds en forme d’oiseaux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#849
Een set van zes likeurglaasjes met karaf op een dienblad. Interbellum.
Un ensemble de six verres à liqueur avec une carafe sur plateau.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 35/40 -
#631
Een vaas van geel glaspasta met een mirafioredecor.
Un vase en pâte de verre jaune, décor millefleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65/80 -
#818
Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40/50 -
#117
Een siervaas van deels gesatineerd glas, versierd met een handgeschilderde fries, afgewerkt met een zilver- en een goudkleurig blad. Gesigneerd ‘Denis’.
Un vase partiellement en verre satiné, décoration d’une frise peint à la main, finitions de feuilles en en argent et doré. Signé ‘Denis’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#623
“Fukurokuju met zijn scroll van wijsheid”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Fukurokuju et parchemin de sagesse”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80/120 -
#526Mori Bochara
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 303 x 228 cmEstimate: € 100/120 -
#429Henri Schaefels
“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20/25 -
#149
“De Heilige Drievuldigheid” Ontwerp voor een fresco. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd A.O. en gedateerd ‘17.
“La Trinité”. Dessin d’une fresque. Lavis sur papier. Monogrammé A.O. et daté 1917.No longer availableDim. 13,5 x 14,5 cmEstimate: € 120/180 -
#789
Een paar Chinese porseleinen schoentjes met koperbeslag.
Une paire de petites chaussures en porcelaine de Chine, montures en cuivre.No longer availableDim. l:12 cmEstimate: € 35/50 -
#127
Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120/150 -
#821
“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120/200 -
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 255 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#614
Een paar Chinese gemberpotten met een blauw en wit vegetaal decor en met lang-levenstekens.
Une paire de pots à gingembre, décor bleu et blanc de végétaux et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#10
Elf zilveren munten waaronder onafhankelijk van Belgie 1830-1980. “L’Independance de la Belgique” en Boudewijn Koning der Belgen 1951-1976. In een het houten doosje met inleg van ivoor.
Onze pièces en argent dont des pièces de la Belgique Indépendante 1830-1980 et du Roi des Belges Baudouin 1951-1976.No longer availableDim. 280 gEstimate: € 60/100 -
#431
Een paar aardewerken liggende Yorkshire terriers. Italiaans werk.
Une paire de Yorkshire terriers en faïence. Travail Italien.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 25/35 -
#741Swarovski
Een vogelbadje van geslepen kleurloos kristal, getooid met twee gesatineerde vogeltjes en met losse steentjes. In origineel etui.
Un petit bain d’oiseaux en cristal incolore taillé, décoration de deux oiseaux et des petites pierres. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 35/40