Similar lots by type
-
#801Een lot van zes XIXe eeuwse glazen, waarbij drie met een decor in de geest van het Mary-Gregoryglas.
Lot de six verres du XIXe siècle dont trois décorés dans le goût de Mary Gregory.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#815Een bol karafje met vijf bijbehorende glaasjes met een handgeschilderd bloemendecor.
Carafon sphérique et cinq gouttes assorties à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39Een art deco luchtertje met roze glazen kap.
Un petit lustre Art Déco avec un abat-jour en verre rose.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#751Een bol vaasje van blauw en bruin glaspasta.
Vase sphérique en pâte de verre bleue et brune.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#371MuranoEen vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt. We voegen er een Val St Lambert Coupe van mauve kristal, gemerkt aan toe.
Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque. Nous ajoutons Une coupe en cristal mauve de Val St. Lambert. Marqué.No longer availableDim. h: 38 & 41 cm. l VsL 66 cmEstimate: € 30 / 50 -
#819Een lot rood glaswerk, bestaande uit zes glaasjes, twee kannetjes, drie potjes en een vaasje. Enkele beschadigingen. Eerste helft XXe eeuw.
Lot de verres rouges comprenant six gouttes, deux pichets, trois petits pots et un petit vase. Quelques dégâts. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#351Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).
Une lanterne de couloir en cuivre et verre mauve. (un verre est détaché).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#382Een art nouveau luster van smeedijzer, een centrale coupe en drie kapjes in meerkleurige Franse glaspasta. Gesigneerd.
Un lustre Art Nouveau en fonte, coupe centrale et trois capes en pâte de verre Française. Signé.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#721Een luchter met centrale coupe en vier lichtpunten. Koper en glas met albasten coupe. Twee appliques in koper met albasten coupes en glazen versieringen
Lustre à coupe centrale et à quatre lumières. Cuivre et verre à coupe en albâtre. Ainsi que deux appliques aux coupes en albâtre et ornements en verre.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#685SvarovskiDrie beeldjes in geslepen kristal. Art. nr 247759, een Haan met Rode kam in originele verpakking. Art. Nr. 010005, een grote zwaan in originele verpakking en art. nr. 623323, twee ijsvogels op een tak niet-originele verpakking. Allen zonder certificaat.
Trois statuettes en cristal taillé. Art. nr. 247759, un coq dans la boîte d’origine. Art. nr. 010005, un grand cygne dans la boîte d’origine et Art. nr. 623323, deux martin pêcheurs sur une branche. Sans documents.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#675SvarovskiTwee beeldjes van geslepen kristal. Een bloem op staander, Deoli - Amethyst uit de Crystal Palace serie / tropische bloemen, Kleur: Amethyst en citrine. Art. nr. 247759 in de originele verpakking. Geen certificaat. Een Lieveheersbeestje op bloem; Art nr. 842804. Niet in originele verpakking . Geen certificaat.
Deux statuettes en cristal taillé. Une fleur sur support, Deoli - Améthyste de la série Crystal Palace. Fleurs tropiques, couleur améthyste et citrine. Art. nr. 247759 dans la boîte d’origine. Une coccinelle sur une fleur, Art. nr. 842804. Sans documents.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#515SwarovskiEen lot diertjes van geslepen, deels gekleurd en deels gesatineerd kristal, bestaande uit vier vogeltjes op een tak, twee ijsvogels op een tak, een uiltje, een bij bij een bloem en een vlinder.
Lot d’animaux en cristal taillé partiellement colorés et partiellement satinés, comprenant quatre oiseaux sur une branche, deux martin pêcheurs, un hibou, une abeille sur une fleur et un papillon.No longer availableDim. h: 5-10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#169J.F. Hoevenaers“De veehoeder” & “De veehoedster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eind XIXe eeuw. Eén met kleine beschadiging.
”Le berger et la bergère”. Deux huiles sur toiles, signées. Fin XIXième siècle. Une toile porte un petit dégât.No longer availableDim. 41 x 57 cmEstimate: € 180 / 240 -
#142Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Bloemenvaas”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 150 / 200 -
#203Een zilveren en gevermeilleerde confiturier met twaalf lepeltjes. Belgische keuren, 833‰. Makersmerk ‘G’ onder een passer. 1814 - 1831. 981,5 gram.
Un confiturier en argent et vermeil et douze petites cuillères. Poinçons belges, 833 ‰. Porte la marque ‘G’ sous un compas. 1814 - 1831. 981,5 g.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 450 / 500 -
#68“’t jaar 2000”. Een Chromo-album, uitgegeven door Chocolat Aiglon. Met illustraties van Léon Goetgeluck. 1953.
”L’année 20003; Un album chromo, éditions Chocolat Aiglon. Avec des illustrations par Léon Goetgeluck. 1953.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#673Nanking vaas van Chinees aardewerk met decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase Nanking en faïence de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#780Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#827Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met tapisserie. Licht afwijkende modellen, waarbij eentje met een voetbankje. Bekleding versleten.
Paire de fauteuils en noyer sculpté de style Louis XIII recouverts de tapisserie. Modèles légèrement différents, l’un accompagné d’un repose pieds. Tapisserie usée.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#481Een lot van twee balustervaasjes en een ronde vaas van Satsuma-aardewerk. Een haarscheur.
Deux vases balustres et un vase rond en faïence de Satsuma. Un cheveu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#599Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#299Felix Timmermans“Zwerver in de sneeuw”. Tekening. Gesigneerd.
”Vagabond dans la neige”. Dessin. Signé.No longer availableDim. 32 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#519Panamarenko“Milkyways and Happenings”. Kleurenlitho. Gesigneerd in de plaat en erbuiten.
“Milkyways and Happenings”. Litho en couleurs. Signée dans la planche et hors planche.No longer availableDim. 89 x 59 cmEstimate: € 100 / 120

