Similar lots by type
-
#188
“Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een glazen groep.
“Focs sous un ours polaire”. Groupe en verre.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/180 -
#768Verlys France
Een ronde, platte doos van iriserend glas. Het deksel versierd met drie vlinders in reliëf. Gemerkt op het deksel.
Boîte ronde aplatie en verre irisant. Le couvercle décoré de trois papillons en relief. Marque sur le couvercle.No longer availableDim. Ø 17 cmEstimate: € 60/80 -
#518
Een vaas van meerkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65/75 -
#317
Vier koperen appliques met meerkleurige coupes van gesatineerd glas.
Quatre appliques en cuivre aux abat-jour polychromes en verre satiné.No longer availableEstimate: € 200/280 -
#382
Een lot van veertien verschillende vaasjes van blauw opaalglas.
Lot de quatorze vases divers en opaline bleue claire.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#420
Een lot glaswerk en kristal, bestaande uit een vaas en een kom van kleurloos geslepen kristal, twee gekleurde karaffen, waarvan één zonder dop, een vaasje met een decor van zilververf en twee glaasjes met bloemenmotief.
Lot de verres et de cristaux dont un vase et un bol en cristal taillé incolore, deux carafes en couleurs, dont une sans bouchon, un vase à décor peint en argent et deux goûtes aux fleurs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#111
Een paar glazen karaffen versierd met een vergulde halve maan op de stoppen.
Paire de carafes en verre décorées d’un croissant de lune doré sur les bouchons.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#435
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#763
Een lot geslepen kristal. Kleurloos: een vaas met vierkant voetstuk (H. 25 cm), twee zoutschaaltjes op voet (1 beschadigd), een rond bonbonschaaltje met deksel. Blauw: een bol waterkruikje. Groen: een waterglas met een guirlande.
Lot de cristaux taillés. Incolore: un vase à piédouche carré (H. 25 cm), deux salières sur piédouche (1 abîmée), un plat à bonbons couvert rond. Bleu: une cruche à eau sphérique. Vert: un verre à eau décoré d’une guirlande.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#103
Een vaas van goudkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre de couleur or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#451
Een vaas van blauw glas met verzilverde monturen.
Vase en verre bleu aux montures argentées.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/120 -
#500
Een vaas van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor en een tweede op voet van glaspasta.
Vase en opaline à décor de fleurs peintes à la main. On y joint un exemplaire en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#329
Twee zg. zakdoekvazen van glaspasta in de stijl van Murano, waarbij de grootste onderaan gemerkt.
Deux vases en pâte de verre dites vases mouchoirs dans le goût de Murano, le plus grand avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 & 30 cmEstimate: € 60/80 -
#368
Een lot kandelaars van gekleurd Muranoglas, bestaande uit een paar, drie exemplaren in twee kleuren en een stormlamp.
Lot de bougeoirs en verre de Murano coloré comprenant une paire, trois exemplaires bicolores et un photophore.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#793
Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein vaasje van Doyen à Havré-Ville.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Doyen à Havré-Ville.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#649
Een lang gerekte vaas van rood glaspasta.
Vase allongé en pâte de verre rouge.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/70 -
#392
Een lot van 26 glazen lampenkappen in diverse soorten en vormen.
Lot de 26 abat-jour divers en verre.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#205
Vijf aan elkaar gebrachte 18 karaats geel gouden ringen bezet met saffier, robijn, smaragd en diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Cinq bagues attachées en or jaune 18 ct sertis de saphir, de rubis, d’émeraudes et de diamant ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 1900/2000 -
#638
Een dekseldoos van Chinees porselein met een groen decor van draken en bloemen op een gele fond. Onderaan gemerkt.
Boîte couverte en porcelaine de Chine à décor de dragons verts sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 160/180 -
#127
“Artiest met poedel”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Barye.
“Artiste avec caniche”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 180/220 -
#51Val St. Lambert
Een vaas van mauve kristal. Jaren ‘60. Gemerkt.
Vase en cristal mauve. Années 60. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#762Dirk Baksteen
“Hoevezicht”. Gewassen pentekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1948.
“Vue de ferme”. Lavis sur papier. Signé et daté 1948.No longer availableDim. 19,5 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#477
Een gesculpteerd houten masker. Afrikaans werk.
Masque en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/60 -
#662
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/120 -
#151
(Afrikaanse cultuur, 11 boeken, goede tot zeer goede staat). Zodiaque 1968. Georg Gerster. “L’Art éthiopien” (hardcover, dustjacket, huls. Frans). Jens Jahn/Haus der Kulturen der Welt, Berlin/Städtische Galerie im Lenbachaus, München 1994. M.L. Felix & M. Keckskési. “Tanzania. Meisterwerke afrikanischer skulptur” (hardcover, huls, Duits). National Museum of African Art 1988. Roy Sieber & Roslyn Adele Walker. “African Art in the Cycle of Life” (softcover, Engels). Ed. Karthala, Paris 1986. “L’Afr(..)
(Culture africaine, 11 livres, bon à très bon état. Zodiaque 1968. Georg Gerster. “L’Art éthiopien” (hardcover, jaquette, gaine. français). Jens Jahn/Haus der Kulturen der Welt, Berlin/Städtische Galerie im Lenbachaus, München 1994. M.L. Felix & M. Keckskési. “Tanzania. Meisterwerke afrikanischer skulptur” (hardcover, gaine, allemand). National Museum of African Art 1988. Roy Sieber & Roslyn Adele Walker. “African Art in the Cycle of Life” (softcover, anglais). Ed. Karthala, Paris 1986. “L’Afriq(..)No longer availableEstimate: € 200/300 -
#140Ecuador
Een halssnoer met diverse tinten van “vegetaal ivoor” of tagua, het vruchtvlees van de ivoorpalm uit het Amazonewoud.
Collier aux teintes différentes de tagua ou “ivoire végétal”, l’albumen du fruit du palmier à ivoire provenant de la forêt amazonienne.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#250
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en een Siam robijn van ± 4,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct et d’un rubis de Siam de ± 4,10 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 4000/5000 -
#707Keralux
Een kalebasvaas en een dekselvaas van meerkleurig porselein, versierd met een rozendecor.
Gourde et potiche en porcelaine polychrome à décor de roses.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#31
Drie stuks glas en kristal: een klein mandje genre VSL, een vis en een wijnkruikje.
Trois pièces en verre et cristal: un petit panier de genre VSL, un poisson et une cruche à vin.No longer availableEstimate: € 30/50