Other lots in this auction
-
#124A. Musin
“Zeegezicht met zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Paysage marin avec des voiliers ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 260/300 -
#41Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
Een beeld van witte terracotta in de vorm van een jongentje met een vlinder.
Une statue en terre cuite blanche en forme de garçon avec un papillon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/180 -
#61Makkum
Twee schotels van meerkleurig Fries aardewerk. Beide gemerkt.
Deux plats en faïence frisonne multicolore. Les deux marqués.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#401
Een theepot van Chinees porselein versierd met bloemen en personages in het decor. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de personnages dans le décor. Marquée sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50/80 -
#665Meblutil
Een bridgetafel met inklapbare pootjes en met vilten blad. Gebruikssporen.
Une table bridge avec des pieds pliants et un plateau en feutre. Signes d'utilisation.No longer availableDim. 79 x 79 cmEstimate: € 35/45 -
#366Archangelus, Spain
Drie openklappende bijzettafeltjes, het blad versierd met inlegwerk. Twee in houder.
Trois tables d'appoint pliantes, la tablette ornée de marqueterie. Deux dans un support.No longer availableDim. 48 x 44 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#658
Een art nouveau vaas van koper en messing met oren in de vorm van pauwen.
Vase Art Nouveau en cuivre et laiton à anses en forme de paons.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 35/50 -
#233Jan Eisenloeffel
Een ovaal messingen dienblad met uitgesneden rand. Gemerkt in het midden.
Un plateau ovale en laiton à bord découpé. Marqué au milieu.No longer availableDim. 55 x 31 cmEstimate: € 180/240 -
#478
“Staande Koning en Koningin”. Twee fijn gesculpteerde houten beelden. Baule, Ivoorkust.
Roi et Reine debout. Deux statues en bois finement sculptées. Baule, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 350/500 -
#448
Twee ovale schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.
Deux plats ovales en porcelaine d'Imari à aile lobée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 35/50 -
#245
Een porseleinen jardinière met decor van vogels in bloeiende planten. Chinees werk, eind XXe eeuw. Met bronzen montuur en oren.
Une jardinière en porcelaine à décor d'oiseaux dans des plantes fleuries. Travail chinois, fin du 20ème siècle. Avec monture et oreilles en bronze.No longer availableDim. Ø: 28 cm h: 31 cmEstimate: € 250/350 -
#107Andreas Mussner
Een gepolychromeerd houten beeld.
Une statue en bois polychrome.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/240