Similar lots by type
-
#1098Twee verschillende kandelaars met twee lichtpunten en kristallen pendeloques, waarbij een van brons, versierd met een deels gesatineerd plaquette met een koppel in het decor, de andere van Boheems kristal.
Deux candélabres à deux lumières aux pendeloques en cristal dont un en bronze décoré d’une plaquette satinée, l’autre en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 35 & 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#1005Val St. LambertEen karaf en een kandelaar van geslepen kristal.
Une carafe et un chandelier en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#17Een punchbowl van kleurloos kristal met twaalf kopjes.
Bol à punch en cristal incolore et ses douze tasses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1069Een coupe van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. In koperen voet. Vermoedelijk Val St. Lambert. Zeer kleine randschilfer
Coupe en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Piétement en cuivre. Probablement Val Saint-Lambert. Petit éclat.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#788Val St. LambertEen reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1060Een glasservies van kleurloos geslepen kristal. We voegen er nog zeven glazen met groene voet en zes kleurloze champagnefluiten aan toe.
Service de verres en cristal taillé incolore. Nous ajoutons sept verres aux pieds verts et six flûtes à champagne incolores.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#404Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een coupe en een kaasstolp.
Un lot comprenant un vase, une coupe et une cloche à fromage en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#744Een karaf van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa en versierd met verguldsel. We voegen er een groene kristallen vaas aan toe.
Flacon en cristal taillé coloré mauve dans la masse et partiellement doré. Nous ajoutons un vase en cristal vert.No longer availableDim. h: 49 & 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#1095Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een grote schotel, twee asbakken, waarbij één mauve met koperen montuur, een schaaltje, een kommetje, twee flesjes en een beeldje met een kruisbeeld.
Lot de cristaux et de verreries comprenant un grand plat, deux cendriers dont un mauve à monture en cuivre, un plat, un bol, deux bouteilles et une statuette aux crucifix.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#880Een paar kelkglazen op voet van geslepen kleurloos kristal ter gelegenheid van een trouw in 1900.
Paire de verres de mariage obconiques en cristal taillé incolore. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#805Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#218Lalique, FranceEen reeks van vier vogeltjes van gesatineerd kristal. Gemerkt.
Un ensemble de quatre oiseaux en cristal satiné. Marqué.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 400 / 450 -
#247Val St. LambertEen paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers en cristal. Marqués.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 150 / 200 -
#815Een glasservies van kleurloos geslepen kristal, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen en aperitiefglazen. Compleet voor zes personen.
Service de verres en cristal taillé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge et blanc et des verres à apéritif. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#991Een milieu de table op verzilverd metalen voet met kristallen schaal en fluitvaasje.
Milieu de table au pied en métal argenté à coupe en cristal et vase flûté.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#794Een paar kristallen vaasjes met een kleurloos decor van wild en vegetatie op rode achtergrond.
Paire de petits vases en cristal à décor incolore de fauves et de végétations sur fond rouge.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#1071Val St. LambertEen coupe van kleurloos geslepen kristal en een tweede van grijsgroen glas. Beide gemerkt.
Coupe en cristal taillé incolore et un autre en verre gris-vert. Les deux avec marque.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#398Val St. LambertEen ijsemmertje van kleurloos geslepen kristal met een vergulde montuur.
Seau à glaçons en cristal taillé incolore avec monture dorée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#397Val St. LambertEen kristallen vaas, rood in de massa.
Vase en cristal, coloré rouge dans la masse.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#844Een driedelig toiletstelletje van meerkleurig kristal, bestaande uit een dekseldoosje, een parfumverstuiver en een flesje.
Garniture de toilette trois pièces en cristal polychrome comprenant une boîte, un vaporisateur et un flacon.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#1080Een lot diverse vazen van kleurloos kristal.
Lot de vases divers en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#408Een lot kristal, bestaande uit een blauwe karaf, twee mauve fluitvazen en een kleurloze vaas. De laatste gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot comprenant une carafe bleue, deux vases mauves et un vase incolore, ce dernier marqué Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#804Een art deco vaas van kleurloos geslepen kristal Vermoedelijk Val St. Lambert. Zeer kleine schilfer aan de basis.
Vase Art Déco en cristal taillé incolore. Probablement Val Saint-Lambert. Très petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#1018Een paar kandelaars van gepolychromeerd en verguld porselein met aan de basis respectievelijk een visser en een jager. Niet gemerkt. Eén met kleine restauratie.
Paire de candélabres en porcelaine polychrome et doré, les bases surmontées par respectivement un pêcheur et un chasseur. Sans marques. Une petite restauration.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#24Drie lijsten van wortelfineer met zichten op Hong Kong uit de jaren ‘20.
Trois cadres en placage de ronce représentant des vues sur Hong Kong des années ‘20.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#822Een paar verguld messingen kandelaars gedragen door twee putti, zittende op een zuil met bloemenguirlandes.
Paire de candélabres dorés en laiton portés par des putti assis sur une colonnette aux guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#422Een lot van zeventien tekeningen, houtskool, inkt en gouache op papier.
Un lot de 17 dessins en encre, gouache et fusain sur papier.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#330Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 94,15 gEstimate: € 80 / 150 -
#455TouaregDrie verschillende halssnoeren van geitenleer en verzilverd metaal bezet met half edelstenen, één ervan met zilveren bol en één met hanger in koper.
Trois bracelets en cuir de chèvre et métal argenté sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#532“Naaktstudie”. Houtskool en gouache op papier. Zonder signatuur.
“Etude d’un nu”. Fusain et gouache sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#920Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw.
Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#746Een handgeknoopte wollen Kelim.
Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 270 x 150 cmEstimate: € 60 / 100 -
#359Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Naaister in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 231/300 buiten de plaat.
“La couturière dans un intérieur”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 231/300 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#328Twee dozen van meerkleurig porselein in de vorm van vissen.
Deux boîtes en porcelaine polychrome en forme de poissons.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#250Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. Naar een model van Chopard.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct d’après un modèle de Chopard.No longer availableDim. 30,55 gEstimate: € 2600 / 2800

