Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas op voet van kleurloos kristal, met fijn geslepen motieven.

Een vaas op voet van kleurloos kristal, met fijn geslepen motieven.

Un vase sur une base de cristal incolore, avec des motifs finement taillés.
Dim. h: 42 cm
SKU: 1711200262.
Category: Kristal.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #262
Estimate: € 65 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #278

    Een vierkante geslepen kristallen vaas met amberkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd 2007

    Un vase carré en cristal taillé à décor ambré. Signé et daté 2007.
    No longer available
    Dim. h: 39,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #11
    Val St. Lambert

    Een asbak en een vaasje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Beide gemerkt onderaan.

    Un cendrier et un vase de cristal taillé, de couleur verte dans la masse. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm; Ø: 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #298

    Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe op verguld messingen voet.

    Un milieu-de-table avec une coupe en cristal taillé sur une base en laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #234

    Een paar girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pegels en pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.

    Paire de girandoles à six points lumineux, décorées de gouttes de cristal et de pendeloques. Montées à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #38
    Val St. Lambert

    Een designschaal van rood en kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un bol design en cristal rouge et incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #40

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (één wijzer onbreekt en het glas is gebroken).

    Une montre de poche en or jaune 18 carats. (Il manque une main et le verre est fissuré).
    No longer available
    Dim. bruto: 59,45 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #1

    “Pulcino”. Oranje vogel van mondgeblazen glas op koperen pootjes. Jaren 60. Naar het ontwerp van Allessandro Pianon. Minuscule schilfer aan linkeroog.

    Pulcino . Oiseau orange en verre soufflé à la bouche sur pieds en cuivre. Années 1960. Conçu par Allessandro Pianon. Eclat minuscule à l'oeil gauche.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #169

    “Tulpen met blauwe vaas”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1949.

    Tulipes avec vase bleu . Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1949.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #353

    “Dansend koppel”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details. Bijgevoegd een paar kandelaars, gedragen door putti van biscuit.

    Couple dansant . Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés. Attaché une paire de candélabres, portées par des putti de biscuit.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #217

    Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.

    Un grand vase en porcelaine chinoise blanche monochrome avec des anses en forme de têtes de cerf.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 190 / 210
  • #312
    Goebel, Germany

    “Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.

    Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #33
    Geo Lefèvre
    Period: 1876 - 1953

    Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.

    Une décoration murale avec un décor sculpté de châtaignes sauvages et de feuilles.
    No longer available
    Dim. 24 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #218

    Een pelgrimsfles van monochroom wit Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een draak.

    Une bouteille de pèlerin en porcelaine chinoise blanche monochrome, décorée d'un décor en relief représentant un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #237
    Hermes, Paris

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 160
  • #377

    Een kleine messingen Thaise tempelwachter

    Un petit gardien de temple thaï en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #172
    Louis Crépin
    Period: 1828-1887

    “Dorpslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.

    Paysage de village . Huile sur toile. Signé et daté 1879.
    No longer available
    Dim. 35 x 43 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #230

    Een 18 karaats wit gouden druppelvormige ring bezet met vier diamant markiezen, één baguette en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    Une bague en forme de goutte en or blanc 18 carats sertie de quatre auvents de diamants, d'une baguette et de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,75 g
    Estimate: € 1200 / 1300
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More