Similar lots by type
-
#311
Tsjechisch aardewerk. Mandje en vaas.
Panier et vase en faïence tchécoslovaque.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 20/40 -
#3Moorcroft
Een klein ovaal vaasje van meerkleurig aardewerk met een bloem in het decor.
Petit vase ovale en faïence polychrome décoré d’une fleur.No longer availableDim. b: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#107
Een balustervaas van meerkleurig Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence polychrome de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/60 -
#301
Een kandelaar van bruingepatineerd brons in barokke stijl.
Un chandelier en bronze patiné brun, style baroque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#741
Aardewerken beeld. Meisje met bloemenmand. XXe eeuw.
Une figure en terre cuite représentant une jeune fille et son panier à fleurs. XXième siècle.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 32/40 -
#147
Een poserende dame van terracotta met bronskleurige patina.
Dame posant. Sculpture en terre cuite à patine bronzée.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/180 -
#451
Twee haantjes van groen geglazuurd pijpaarde.
Deux coqs en terre de pipe à glaçure verte.No longer availableDim. H 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#201
Een paar kandelaars van verguld brons, telkens met vijf lichtpunten en gedragen door putti.
Une paire de chandeliers en bronze doré a cinq points lumineux et portées par des Putti.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1600/1800 -
#328
Een schotel en een bord van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. De eerste gemerkt ‘Carltonware’, het andere van Wedgewood naar een ontwerp van Clarice Cliff.
Un plat et une assiette en faïence polychrome à décor de fleurs. Le premier marqué Carltonware, l’autre par Wedgewood d’après un modèle de Clarice Cliff.No longer availableDim. b: 32 & Ø: 21 cmEstimate: € 60/100 -
#27
Een lot van drie aardewerken borden waarvan één Brussels en twee Vieux Rouen. Eén met restauratie.
Lot de trois assiettes en faïence dont une de Bruxelles et deux en Vieux Rouen. Une restauration.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#297
Een geelkoperen olielantaarn. Gemerkt Desmedt.
Une lampe à huile en cuivre jaune. Marque: Desmedt.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#53
Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.
Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.No longer availableDim. H 41 cmEstimate: € 40/50 -
#748BOCH
Zeldzaam stuk in vorm van een gestileerde eend . Geelgroen met gouden accenten. Met label.
Pièce rare en forme de canard stylé. Jaune-vert et accents dorés. Porte une étiquette.No longer availableDim. H: 20 cm L: 32 cmEstimate: € 36/40 -
#158F. Moulaers
“Aap als kapitein”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1844.
“Singe comme Capitaine”. Une statue en terre cuite. Signée et datée 1844.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/50 -
#561D LoreinPeriod: 12/01/92
Aardewerken vrouwelijke torso.
Un torse féminin en terre cuite.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 100/120 -
#167Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#81
Een paar art deco vazen van zachte pasta met geometrisch motief.
Paire de vases art déco en pâte tendre à motif géométrique.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 25/35 -
#691
Een schemerlamp van varkensblaas, versierd met een bloemendecor.
Une lampe fabriquée à partir d’une vessie porcine, décoration de fleurs.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 50/80 -
#273
Een schouwpendule in rococostijl van verguld brons en kobaltblauw aardewerk, versierd met leeuwen en wapenschilden. Werk vervangen, maar origineel aanwezig. Beschadiging aan de achterkant van de voet. Omstreeks 1900.
Une pendule de cheminée en style Rococo en bronze doré et faïence bleu cobalt, décoration de lions et armes. Oeuvre restaurée mais les origines sont apparentes. Dégât à l’arrière du pied. ‘1900.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#621
Een olie- en azijnstelletje met mosterdpot van blauw en wit aardewerk met een immortelle de Saxe-decor.
Une garniture à condiments comprenant un pot à moutarde, huilier et vinaigrier, en faïence blanche et bleue, avec un décor immortelle de saxe.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#187
Twee wandkandelaars van donker gepatineerd en verguld brons met twaalf lichtpunten, gedragen door engelen. Empirestijl.
Deux appliques en bronze patiné et doré a douze points lumineux, portées par des anges. Style Empire.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 600/700 -
#357
Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.
Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40/60 -
#761Boch
Zwarte, geribde vaas. Gemerkt nr 1330.
Un vase à rayures noir. Porte la marque n° 1330.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#111Jan CockxPeriod: 1891-1976
Een bord van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Assiette en grès polychrome. Signature au verso.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#216
Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met onderaan drie laden en een lade in de gordel.
Une vitrine en deux parties en chêne, avec en dessous trois tiroirs, et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 228 x 145 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#169
“Winters rivierlandschap”. Een lithografie naar Saverys. Genummerd 113/350 buiten de plaat. In de plaat gesigneerd.
“La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 250/400 -
#437
“Tintin. Le journal des jeunes de 7 à 77 ans”. Nr. 51 1961. Beschadigd.
“Tintin. Le journal des jeunes de 7 à 77 ans”. Nr° 51 1961. Accident.No longer availableDim.Estimate: € 20/25 -
#322Lucien Maxime RoubinetPeriod: °1926
“Alpendorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“ Village des Alpes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 51 cmEstimate: € 200/300 -
#567
Een Afrikaans moederschapsbeeldje van gesculpteerd ivoor. Yombe, D.R.Congo. Omstreeks 1900.
Statuette de maternité en ivoire sculpté. Yombé, D.R.Congo. Vers 1900.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 150/180 -
#785
HENRION DE PANSEY, De l’autorité judiciaire dans les gouvernements monarchiques Paris, 1810. In-octavo, bruine lederen band.
HENRION DE PANSEY, De l’autorité judiciaire dans les gouvernements monarchiques Paris, 1810. In-octavo, reliure en cuir brun.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#708
“Werk van Stijn Streuvels, August Vermeylen, Herman Teirlinck, Karel Van de Woestijne. Uitgave van het maandschrift ‘Vlaanderen’. Antwerpen, 1906. Vier delen.
“Werk van Stijn Streuvels, August Vermeylen, Herman Teirlinck, Karel Van de Woestijne.”. Edition du mensuel ‘Vlaanderen’. Anvers, 1906. En quatre parties.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#429Henri Schaefels
“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20/25 -
#446
Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.No longer availableDim. 53 x 120 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#402Julien Severin
Een Ex Libris met een haas en twee kleine etsjes met winterse zichten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Un Ex Libris avec un lièvre et deux petites gravures avec des paysages hivernaux. Tous signés hors planche.No longer availableDim. 10 x 7,5 cmEstimate: € 30/40 -
#202
“Expressionistisch naakt”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: J. Altink, 1947.
“Nu expressionniste”. Techniques mixtes. Porte une signature: J. Altink, 1947.No longer availableDim. 62 x 48 cmEstimate: € 400/450 -
#506
Een buffetkast van gesculpteerd grenenhout met een gevitreerde deur bovenaan, twee laden en twee paneeldeuren onderaan en een spiegel in het midden.
Un buffet en sapin avec une porte vitrée au dessus, deux tiroirs et deux portes en dessous, un miroir au milieu.No longer availableEstimate: € 100/120