Similar lots by type
-
#368
Een lot kandelaars van gekleurd Muranoglas, bestaande uit een paar, drie exemplaren in twee kleuren en een stormlamp.
Lot de bougeoirs en verre de Murano coloré comprenant une paire, trois exemplaires bicolores et un photophore.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#392
Een lot van 26 glazen lampenkappen in diverse soorten en vormen.
Lot de 26 abat-jour divers en verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#420
Een lot glaswerk en kristal, bestaande uit een vaas en een kom van kleurloos geslepen kristal, twee gekleurde karaffen, waarvan één zonder dop, een vaasje met een decor van zilververf en twee glaasjes met bloemenmotief.
Lot de verres et de cristaux dont un vase et un bol en cristal taillé incolore, deux carafes en couleurs, dont une sans bouchon, un vase à décor peint en argent et deux goûtes aux fleurs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#188
“Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een glazen groep.
“Focs sous un ours polaire”. Groupe en verre.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/180 -
#518
Een vaas van meerkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65/75 -
#768Verlys France
Een ronde, platte doos van iriserend glas. Het deksel versierd met drie vlinders in reliëf. Gemerkt op het deksel.
Boîte ronde aplatie en verre irisant. Le couvercle décoré de trois papillons en relief. Marque sur le couvercle.No longer availableDim. Ø 17 cmEstimate: € 60/80 -
#435
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#103
Een vaas van goudkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre de couleur or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#319
Een vaas op voet van opaline, versierd met een handgeschilderd decor van bloemen en een bij.
Vase sur piédouche en opaline décoré de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/40 -
#329
Twee zg. zakdoekvazen van glaspasta in de stijl van Murano, waarbij de grootste onderaan gemerkt.
Deux vases en pâte de verre dites vases mouchoirs dans le goût de Murano, le plus grand avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 & 30 cmEstimate: € 60/80 -
#649
Een lang gerekte vaas van rood glaspasta.
Vase allongé en pâte de verre rouge.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/70 -
#317
Vier koperen appliques met meerkleurige coupes van gesatineerd glas.
Quatre appliques en cuivre aux abat-jour polychromes en verre satiné.No longer availableEstimate: € 200/280 -
#111
Een paar glazen karaffen versierd met een vergulde halve maan op de stoppen.
Paire de carafes en verre décorées d’un croissant de lune doré sur les bouchons.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#500
Een vaas van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor en een tweede op voet van glaspasta.
Vase en opaline à décor de fleurs peintes à la main. On y joint un exemplaire en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#382
Een lot van veertien verschillende vaasjes van blauw opaalglas.
Lot de quatorze vases divers en opaline bleue claire.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#763
Een lot geslepen kristal. Kleurloos: een vaas met vierkant voetstuk (H. 25 cm), twee zoutschaaltjes op voet (1 beschadigd), een rond bonbonschaaltje met deksel. Blauw: een bol waterkruikje. Groen: een waterglas met een guirlande.
Lot de cristaux taillés. Incolore: un vase à piédouche carré (H. 25 cm), deux salières sur piédouche (1 abîmée), un plat à bonbons couvert rond. Bleu: une cruche à eau sphérique. Vert: un verre à eau décoré d’une guirlande.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#793
Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein vaasje van Doyen à Havré-Ville.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Doyen à Havré-Ville.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#151
(Afrikaanse cultuur, 11 boeken, goede tot zeer goede staat). Zodiaque 1968. Georg Gerster. “L’Art éthiopien” (hardcover, dustjacket, huls. Frans). Jens Jahn/Haus der Kulturen der Welt, Berlin/Städtische Galerie im Lenbachaus, München 1994. M.L. Felix & M. Keckskési. “Tanzania. Meisterwerke afrikanischer skulptur” (hardcover, huls, Duits). National Museum of African Art 1988. Roy Sieber & Roslyn Adele Walker. “African Art in the Cycle of Life” (softcover, Engels). Ed. Karthala, Paris 1986. “L’Afr(..)
(Culture africaine, 11 livres, bon à très bon état. Zodiaque 1968. Georg Gerster. “L’Art éthiopien” (hardcover, jaquette, gaine. français). Jens Jahn/Haus der Kulturen der Welt, Berlin/Städtische Galerie im Lenbachaus, München 1994. M.L. Felix & M. Keckskési. “Tanzania. Meisterwerke afrikanischer skulptur” (hardcover, gaine, allemand). National Museum of African Art 1988. Roy Sieber & Roslyn Adele Walker. “African Art in the Cycle of Life” (softcover, anglais). Ed. Karthala, Paris 1986. “L’Afriq(..)No longer availableEstimate: € 200/300 -
#613
Een klapsecretaire van gefineerd hout in Hollandse stijl met drie laden onderaan.
Secrétaire à abattant en bois de placage de style hollandais, ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 180/240 -
#22Willy Vandersteen
“Suske & Wiske”. Een partij van negentien albums. Op één na allemaal eerste uitgaven. Zeer goede staat.
Lot de 19 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs. 18 premières éditions. Très bon état.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#348Val St. Lambert
Drie verschillende designvazen, resp. in groen, blauw en bruin.
Trois différents vases design en vert, en bleu et en brun.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#278Sartorius-Werke
Een oude precisieweegschaal in glazen kast.
Balance de précision ancienne dans sa caisse vitrée.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#55
Een zilveren armband, versierd met ajourwerk en een centrale Lapis Lazuli, omringd met twee maal vier kleine exemplaartjes. 925‰.
Bracelet en argent ajouré et avec un lapis lazuli central entouré de deux fois quatre petits exemplaires. 925‰.No longer availableDim. 75 gEstimate: € 150/200 -
#183Georges Van Der StraetenPeriod: 1856 - 1926
Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.
Petit buste de dame en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 220/280 -
#464Roman ZuzukPeriod: °1961
“Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#679
Een z.g. Fat Lady van terracotta. Naar de Tang.
Statuette d’une femme, dite Fat Lady en terre cuite. D’après l’époque T’ang.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60/80 -
#652
Een porseleinen Yingqingschaaltje met een bianco-sopra-biancodecor. Naar de Zuiderse Song.
Petit bol Yingqing en porcelaine à décor blanc sur blanc. D’après les Song méridionaux.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 65/75 -
#363
Een vaas op voet en een klein vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Het tweede gemerkt van Val St. Lambert en met het logo van de Rijkswacht.
Vase sur pied et petit vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Le second avec la marque de Val St-Lambert et avec le logo de la Gendarmerie.No longer availableDim. h: 21 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#611Louis Vuiton
Een bruin lederen handtas met het gekende monogramdecor.
Sac à main en cuir brun avec le motif connu au monogramme.No longer availableEstimate: € 400/500