#270Rado SwitzerlandEen herenhorloge, model ‘Ceramica.’ 01.256.0706.3.016. In originele verpakking.
A men's watch, model 'Ceramica.' 01.256.0706.3.016. In original packaging.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#685Een Afrikaanse houten kruk, gedragen door een vrouwenfiguur.
#147Een paar marmeren cassolettes van geaderd marmer met bronzen guirlandes.
A pair of marble cassolettes with veined marble and bronze garlands.No longer availableDim. h 41 x Ø 16 cmEstimate: € 300 / 400 -
#359“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#52Teran (?)“Graanveld bij onweer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Wheatfield during thunderstorm." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#10Een 18 K geelgouden broche bezet met drie steentjes.
An 18K yellow gold brooch set with three small stones.No longer availableDim. 2,62 gEstimate: € 80 / 120 -
#245Een luipaard van koudgepatineerd brons op marmeren voet.
A cold patinated bronze leopard on a marble base.No longer availableDim. H. 8 x 13 cmEstimate: € 120 / 140 -
#619Henri NuyttensPeriod: 1905 - 1977‘Zeilbootjes te rust’, olieverf op board, getekend Nuyttens en gedateerd 1939.
#679Rik SchaefelsEen met de hand ingekleurde ets van Rik Schaefels.
A hand-colored etching by Rik Schaefels.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 40 / 50