#283Een porseleinen dessertserviesje bestaande uit tien borden en twee grote schotels met een gevarieerd fruitdecor en met vergulde kobaltblauwe randen. Gemerkt Malmaison, Bavaria. Omstreeks 1900.
A porcelain dessert set consisting of ten plates and two large platters with a varied fruit decoration and gilded cobalt blue edges. Marked Malmaison, Bavaria. Circa 1900.No longer availableDim. Ø 31 en 22 cmEstimate: € 30 / 35 -
#546Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#145Paar wandkandelaars versierd met porseleinen papegaaien naar de barok.
Pair of wall candlesticks decorated with porcelain parrots after the baroque.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 700 / 800 -
#84Jules Dubois“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd Jules Dubois.
"Beech wood". Oil on canvas. Signed Jules Dubois.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#106Een massief houten zitbankje met licht gebogen rug en waaiervormige spijlen. Engels, begin 20e eeuw.
#317Lot verzilverd metaal: een boterpot, een doosje en een coupe met onderschaal.
#240Meister SingerEen roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband. Type Nr 01. BM302. Aankoopdatum 9-2-2008. In originele doos met aankoopbewijs.
#615Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.
#541Schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
#62Rita Calluy“Stilleven met pompoen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Still life with pumpkin." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 54 x 36 cmEstimate: € 60 / 80