#21Een porseleinen milieu de table in de vorm van een schaal op voet met daarop een beeldje van de jonge Napoleon Bonaparte. Onderaan een merkteken en een nummer. Kleine schilferschade aan Napoleon’s jas.
A porcelain centerpiece in the shape of a footed bowl with a figurine of young Napoleon Bonaparte on top. It has a mark and number on the bottom. Small chips on Napoleon's jacket.No longer availableDim. h 35 x l 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#435Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.
#541Schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
#64A. Matthys‘Zeilboten aan het staketsel’, olieverf op doek, gesigneerd A. Matthys.
"Sailboats on the Jetty", oil on canvas, signed A. Matthys.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#617H. Bequet, QuaregnonEen meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken, vogels en florale details, onderaan gemerkt. Bijgevoegd een Engels porseleinen Staffordshire vaas.
#565Een lot van drie oude stolpen met heiligenbeelden in gips.
#606Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.
#311Gouda HollandEen lot van 2 art deco stukken, gemerkt Regina, Gouda. Het lot bestaat uit een vaas en een kandelaar.
A set of 2 Art Deco pieces, marked Regina, Gouda. The lot consists of a vase and a candlestick.No longer availableDim. h 21.5 x Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#495Een paar Chinese porseleinen dekselvazen.
A pair of Chinese porcelain lidded vases.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 380 / 420