#347Een glazen vaas in de vorm van een pelikaan.
Glass vase in the shape of a pelican.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#82P. Moreau‘Vissersboten op een kabbelende zee’, olieverf op doek, gesigneerd P. Moreau.
#518Bronzen beeld van een maraboe.
#79Jozef Tilleux“Venetiaans stadzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Met dedicatie achteraan aan Henri Callaerts, gedateerd 1972.
"Venetian cityscape." Oil on canvas. Signed. With dedication on the back to Henri Callaerts, dated 1972.No longer availableDim. 37 x 42,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#187Een lot van 6 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
#476Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#452Een lot van 10 Chinese prenten in gemengde techniek met opschriften.
#264Jacob Smits“Avondmaal”. Een ets op papier, onderaan met stempel gesigneerd.
#204Een paar girandoles van metaal en kristal.
#138DelvauxEen design handtas van gevlochten leer. Gemerkt.
#491Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
#310Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 750 / 850