#311Gouda HollandEen lot van 2 art deco stukken, gemerkt Regina, Gouda. Het lot bestaat uit een vaas en een kandelaar.
A set of 2 Art Deco pieces, marked Regina, Gouda. The lot consists of a vase and a candlestick.No longer availableDim. h 21.5 x Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Een verlengbare ovalen tafel in acajou op een centrale zuilvormige poot, uitschuifbaar met extra centrale poot. Verlengbaar met 2 x 42.5 cm.
#522Martin Veyron. Bernard Lermite“Bernard Lermite”, een lot van 6 strips door Martin Veyron. Hardcover, FR, reeks 1-5 & 7.
"Bernard Lermite", a lot of 6 comics by Martin Veyron. Hardcover, FR, series 1-5 & 7.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#332A. Ruyter“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Flowers". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#543Vaas van blauw en wit Chinees porselein.
Blue and white porcelain vase. Chinese work.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 320 / 360 -
#17Een lot van acht oudere koperen kandelaars bestaande uit vier sets van twee.
#678Een bronzen vijzel en stamper naar middeleeuws voorbeeld, toegevoegd een bronzen beker.
#34Paul Smolders‘Jongen met gestreepte t-shirt’, olieverf op doek, gesigneerd P. Smolders.
'Boy with Striped T-shirt', oil on canvas, signed P. Smolders.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#144Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991‘Winter’, olieverf op doek, getekend M. Felbier. Achteraan het opschrift ‘Winter, Maurice Felbier, 1973’.
'Winter', oil on canvas, signed M. Felbier. At the back the inscription 'Winter, Maurice Felbier, 1973'.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 300 / 400