Similar lots by type
-
#588Louis Leloup
Een platte buikvaas van groen glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
Un vase pansu plat en pâte de verre, décor polychrome. Signé et daté ‘99.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 220 / 240 -
#774
Een Murano vaas, geelgroen in de massa gedecoreerd met bladgoudspikkels.
Un vase Murano, jaune-vert dans la masse et dorures.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#823
Een art deco vaas van oker glas.
Un vase Art Déco en verre ocre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#743
Een paar Murano-vazen. Een van rood glas in de massa en één met oranjegeel glas in de massa. Beiden met mille fleur decoratie.
Une paire de vases Murano . Un vase en verre rouge dans la masse et un en verre orange-jaune dans la masse. Tout deux décoration mille-fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#888
Een lot van veertien aperitiefglaasjes met groene kelk en kleurloze voet. Bijgevoegd vijf groene wijnglaasjes.
Un lot de quatorze verres à apéritif, pied incolore, calice en vert. Nous ajoutons cinq verres à vin verts.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#880Val St. Lambert
Een paar kleurloze glastegels. Gemerkt. Jaren ‘50.
Une paire de carreaux en verre incolore. Marque. Années ‘50.No longer availableDim. 15 x15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#101
Twee antieke karaffen waarvan één met zilveren afwerking 800‰ met Duitse keuren en één met tinnen montuur over de buik.
Deux carafes antiques dont une avec des finitions en argent 800‰, poinçons allemandes, et une avec des montures en étain sur le ventre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#401
Twee vazen en een schaal van rood-oranje Muranoglas.
Deux vases et un plat en verre de Murano rouge-orange.No longer availableDim. h: 34 - 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#876Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#151Louis Leloup
Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.
Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 190 / 220 -
#123
Een lang gerekte vaas van blauw Booms glas met vergulde motieven.
Un vase à long cou en verre de Boom bleu et motifs dorés.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 50 / 60 -
#137
Een milieu-de-table met geslepen glas op een 800‰ zilveren voet. Kleine randschilfers aan het glas.
Un milieu-de-table en verre taillé sur un pied en argent 800 ‰. Petits éclats au verre.No longer availableDim. l: 39 cm; h:18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#609
Twee grote glazen stormlampen met verzilverd metalen voet en montuur.
Deux grands photophores, pieds et montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#409
Een paar kristallen schaaltjes. lichte schade aan een rand.
Une paire de coupelles en cristal. quelques dégâts au rebords.No longer availableDim. ø 15 cm; h: 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#827
Een vaas van Booms glas, versierd met een geëtste fries met goudopleg.
Un vase en verre de Boom, décoration d’une frise gravée et dorures.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 65 / 75 -
#287
Een grote drageoir van geslepen kleurloos glas.
Un grand drageoir en verre incolore taillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#187
Een zoutvaatje en een mosterdpotje van gedreven zilver met blauw glazen recipiënten.
Une salière et un pot à moutarde en argent repoussé et récipients en verre bleu.No longer availableDim. h: 6 & 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#855
Twee oude glazen kaasbellen en vijf glazen schoteltjes.
Deux anciennes cloches à fromage et cinq assiettes en verre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#243
Een glazen kistje met zilveren monturen. Vermoedelijk Italiaans.
Un coffret en verre à montures en argent. Probablement italien.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#848
Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.No longer availableDim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#862
Een lot blauw glaswerk met vergulde decors, bestaande uit een drageoir, twee verschillende vazen op voet en een hoge vaas.
Un lot de verre bleu et doré, comprenant un drageoir, deux vases sur pied différents et un vase haut.No longer availableDim. h: 16 - 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#753
een polychrome Murano vaas.
Un vase Murano polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 55 / 65 -
#218
Twee XIXe eeuwse sierstukjes van zilver en witgepatineerd en verguld rood glas.
Deux pièces de décoration du XIXème siècle en argent à patine blanche et dorée et verre rouge.No longer availableDim. h: 9 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#828
Een paar vazen van paars glas.
Une paire de vases en verre mauve.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#777
Een designlamp van plexiglas in de vorm van paarden.
Une lampe en plexi en forme de chevaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#687
Een gietijzeren haardplaat met een Habsburgse adelaar. Gedateerd 1560.
Une taque en fer forgé, représentation de l’aigle des Habsbourg.No longer availableDim. 96 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#589
Een paar hardhouten huisaltaars als hoekkasten met twee maal twee deurtjes en een schrijn. Zeer fijne omlijsting. Deels XIXde eeuw.
Une paire d’armoires de coin en bois dur a 2 fois deux portes et un écrin. Partiellement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 250 / 400 -
#17Limoges
Twee porseleinen flesjes, versierd met een bloemenmotief in cartouche op roze fond. Eén stopje niet passend.
Deux flacons en porcelaine, décoration de fleurs en cartouche sur fond rose. Un bouchon dépareillé.No longer availableDim. h:15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#648
Een antieke gietijzeren haardplaat met een bloemenmand in reliëf
Un pare-feu antique en fer forgé, décoration de panier à fruits en relief.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#295Pomellato
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 21,06 gEstimate: € 600 / 700 -
#626Koliai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 203 cmEstimate: € 200 / 300 -
#690
Een zilveren armband met gouden toets.
Un bracelet en argent, touche dorée.No longer availableDim. 24,54 gEstimate: € 100 / 150 -
#81
Een oude wandelstok met zilveren art nouveau handgreep.
Une ancienne canne, manche art nouveau en argent.No longer availableDim. l : 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#118Paul SertstéPeriod: 1910 - 2000
“Kozak”. Een borstbeeld van terracotta. Beschadiging aan een epaulet. Gesigneerd.
”Cosaque”. Un buste en terre cuite. Dégât à une épaulette. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#92
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Doek in slechte staat.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Toile en mauvais état.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#8
Een verguld sierstuk van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XV-stijl.
Une pièce en bois doré sculpté, style Louis XV.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 35 / 45