Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemenmotief.

Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemenmotief.

Un vase en verre de Boom, motif de fleurs peint à la main.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2506190464.
Category: Glaswerk.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #464
Estimate: € 25 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #753

    een polychrome Murano vaas.

    Un vase Murano polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #609

    Twee grote glazen stormlampen met verzilverd metalen voet en montuur.

    Deux grands photophores, pieds et montures en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #743

    Een paar Murano-vazen. Een van rood glas in de massa en één met oranjegeel glas in de massa. Beiden met mille fleur decoratie.

    Une paire de vases Murano . Un vase en verre rouge dans la masse et un en verre orange-jaune dans la masse. Tout deux décoration mille-fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #880
    Val St. Lambert

    Een paar kleurloze glastegels. Gemerkt. Jaren ‘50.

    Une paire de carreaux en verre incolore. Marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. 15 x15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #401

    Twee vazen en een schaal van rood-oranje Muranoglas.

    Deux vases et un plat en verre de Murano rouge-orange.
    No longer available
    Dim. h: 34 - 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #287

    Een grote drageoir van geslepen kleurloos glas.

    Un grand drageoir en verre incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #855

    Twee oude glazen kaasbellen en vijf glazen schoteltjes.

    Deux anciennes cloches à fromage et cinq assiettes en verre.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #409

    Een paar kristallen schaaltjes. lichte schade aan een rand.

    Une paire de coupelles en cristal. quelques dégâts au rebords.
    No longer available
    Dim. ø 15 cm; h: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #137

    Een milieu-de-table met geslepen glas op een 800‰ zilveren voet. Kleine randschilfers aan het glas.

    Un milieu-de-table en verre taillé sur un pied en argent 800 ‰. Petits éclats au verre.
    No longer available
    Dim. l: 39 cm; h:18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #848

    Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.

    Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #828

    Een paar vazen van paars glas.

    Une paire de vases en verre mauve.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #827

    Een vaas van Booms glas, versierd met een geëtste fries met goudopleg.

    Un vase en verre de Boom, décoration d’une frise gravée et dorures.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #888

    Een lot van veertien aperitiefglaasjes met groene kelk en kleurloze voet. Bijgevoegd vijf groene wijnglaasjes.

    Un lot de quatorze verres à apéritif, pied incolore, calice en vert. Nous ajoutons cinq verres à vin verts.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 25
  • #123

    Een lang gerekte vaas van blauw Booms glas met vergulde motieven.

    Un vase à long cou en verre de Boom bleu et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #588
    Louis Leloup

    Een platte buikvaas van groen glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘99.

    Un vase pansu plat en pâte de verre, décor polychrome. Signé et daté ‘99.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #862

    Een lot blauw glaswerk met vergulde decors, bestaande uit een drageoir, twee verschillende vazen op voet en een hoge vaas.

    Un lot de verre bleu et doré, comprenant un drageoir, deux vases sur pied différents et un vase haut.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #876
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #774

    Een Murano vaas, geelgroen in de massa gedecoreerd met bladgoudspikkels.

    Un vase Murano, jaune-vert dans la masse et dorures.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #243

    Een glazen kistje met zilveren monturen. Vermoedelijk Italiaans.

    Un coffret en verre à montures en argent. Probablement italien.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #151
    Louis Leloup

    Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.

    Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #101

    Twee antieke karaffen waarvan één met zilveren afwerking 800‰ met Duitse keuren en één met tinnen montuur over de buik.

    Deux carafes antiques dont une avec des finitions en argent 800‰, poinçons allemandes, et une avec des montures en étain sur le ventre.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #218

    Twee XIXe eeuwse sierstukjes van zilver en witgepatineerd en verguld rood glas.

    Deux pièces de décoration du XIXème siècle en argent à patine blanche et dorée et verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #187

    Een zoutvaatje en een mosterdpotje van gedreven zilver met blauw glazen recipiënten.

    Une salière et un pot à moutarde en argent repoussé et récipients en verre bleu.
    No longer available
    Dim. h: 6 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #823

    Een art deco vaas van oker glas.

    Un vase Art Déco en verre ocre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #125

    Een 18 karaats geel gouden armband bezet met kleurrijke bolletjes. (herstelling ketting).

    Un bracelet en or jaune 18 ct serti de boules de couleurs. (chaîne à besoin de réparation).
    No longer available
    Dim. 14,58 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #749
    Pros Putteman

    “Jeugdig naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.

    ”Nudité de jeunesse”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978.
    No longer available
    Dim. 78 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #258

    Een regulateur met mooi gesculpteerde kast.

    Un régulateur à gaine joliment sculptée?
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #722

    Een XIXe eeuwse schouwpendule van zwartgelakt hout, versierd met ingelegde motieven van messing en email. Zonder sleutel. Schade.

    Une pendule de cheminée du XIXème siècle en bois laqué noir, décoration de motifs incrustés en laiton et émail.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #252
    Mari Ten Kate
    Period: 1831 - 1910

    “Romeinse vrouwen aan de waterplaats”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Femmes romaines et point d’eau”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 73 x 99 cm
    Estimate: € 2160 / 280
  • #692
    Jozef Peeter
    Period: 1895 - 1960

    “Vlakkencompositie”. Een linosnede. Gemonogrameerd en gedateerd ‘23 in de plaat, Gesigneerd en genummerd 108/250 buiten de plaat.

    ”Composition de surfaces”. Une lino. Monogramme et datée ‘23 dans la planche.
    No longer available
    Dim. 36 x 30 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #87

    Een paar witmetalen poppenstoelen.

    Une paire de chaises pour poupées en métal blanc.
    No longer available
    Dim. h:45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #861

    Een gevarieerde partij strips, bestaande uit albums van Suske & Wiske, Jommeke, Asterix en Jerom.

    Un lot de bandes dessinées, dont des Suske et Wiske, Jommeke, Astérix et Jerom.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #875
    Vance

    “Het Vonnis”. Luxe editie “XIII” met gesigneerde prent. Hardcover.

    ”Het Vonnis”. Edition de luxe “XIII”. Image avec signature. Couverture rigide.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #462
    P. Smolders

    “Tamboer met papieren hoedje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    ”Tambourin, chapeau en papier”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 36 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #884

    Een lot van acht verschillende kristallen champagneglazen.

    Un lot de huit verres à champagne différents en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #549

    “Danseres”. Krijttekening.

    ”Danseuse”. Un dessin de craie.
    No longer available
    Dim. 41 x 27 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More