Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen rondom.

Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen rondom.

Un vase en verre de Boom avec des lignes dorées tout autour.
Dim. h: 23 cm
SKU: 2505210031.
Category: Glaswerk.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #31
Estimate: € 35 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #323

    Twee paarse glazen designschalen, waarbij één Italiaanse en één Franse.

    Deux plats design en verre violet, un italien et un français.
    No longer available
    Dim. b: 29 & 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #400
    Bormioli Rocco, Italia.

    Een fruitschaal en twee kommetjes van kleurloos glas met verzilverde monturen. De kommetjes gemerkt. Jaren ‘60.

    Un bol de fruits et deux bols en verre incolore avec des cadres en métal argenté. Les bols sont marqués. Années 1960.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 & 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #41

    Een opaalglazen vaas met handgeschilderd bloemendecor.

    Un vase en verre opale à décor floral peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #333
    Leonardo

    Een vaas van paars glas met witte binnenkant. Duits werk.

    Un vase en verre violet avec intérieur blanc. Travail allemand.
    No longer available
    Dim. h: 50,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #391

    Een bol vaasje van meerkleurig glas. Gesigneerd.

    Un vase sphérique en verre multicolore. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #317

    Een grote vintage schaal van paars glas. Mogelijk Italiaans. Kleine schilfer aan de basis.

    Un grand bol en verre violet vintage. Peut-être italien. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. b: 66 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #645

    Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.

    Une petite lampe de hall avec abat-jour en verre de style Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #39

    Een lotje kleurloos kristallen glazen, bestaande uit acht champagnecoupes in drie modellen, drie grote wijnglazen, twee fluiten, twee aperitiefglaasjes en twee likeurglaasjes.

    Un lot de verres en cristal incolore, composé de huit sections de champagne en trois modèles, trois grands verres à vin, deux flûtes, deux verres apéritifs et deux verres à liqueur.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #571
    Cleybergh

    Een paar kleurloze glazen kandelaars. Beide gemerkt.

    Une paire de bougeoirs en verre incolore. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #487

    Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.

    Une tête de verre de Murano multicolore dans l'esprit de Picasso.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #694
    Murano

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.

    Un vase de pâte de verre italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #61
    La Rochère

    Een cameegeslepen glazen lamp met decor van tulpen. Gemerkt.

    Une lampe en verre taillé en camée décorée de tulipes. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #667

    Een antiek Frans aardewerken pique-fleur en een schaaltje, versierd met bloemendecors. De pique-fleur gerestaureerd.

    Une pique-fleur et un bol en faïence de France ancienne, décorés de décors floraux. Le pique-fleur restauré.
    No longer available
    Dim. h: 5 & 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #243
    Capodimonte

    “Man met bloem en haan”. Een beeldje van meerkleurig Napolitaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Homme à la fleur et au coq . Une figurine en porcelaine napolitaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #396

    Twee zwartgelakte in elkaar schuivende Chinese tafeltjes met decors van geisha’s van pietra dura onder glas.

    Deux tables chinoises coulissantes laquées noires avec des décorations de geisha en pietra dura sous verre.
    No longer available
    Dim. 66 x 49 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #180

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,07 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,07 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #493

    Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw.

    Une statue de la Vierge Marie en ivoire sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #315

    Een 18 K geelgouden ketting met hanger. Qu’hier, Que demain.

    Chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif “Qu’hier, Que demain”.
    No longer available
    Dim. 5,94 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #293

    Een paar deels vergulde zamakken cassolettes, versierd met bladeren en bloemen in hoog- en laagreliëf en met meerkleurig porselein. Omstreeks 1900.

    Paire de cassolettes en zamak partiellement dorées, décorées de feuilles et de fleurs en haut et bas relief et de porcelaine multicolore. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #563

    Drie beeldjes van meerkleurig Deens porselein, waarvan twee gemerkt van Royal Copenhagen en één van Bing & Grondahl.

    Trois figurines en porcelaine danoise multicolores, dont deux sont marquées par Royal Copenhagen et une par Bing & Grondahl.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 15 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #435

    Een gehamerd zilveren milieu de table met houten handvatten en met glazen recipiënt. 800‰. 760 gram bruto zonder recipiënt.

    Un milieu de table en argent martelé avec poignées en bois et avec récipient en verre. 800 ‰. 760 grammes brut sans récipient.
    No longer available
    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #268

    Een gestileerde zwartgelakte metalen bronzen panter.

    Une panthère stylisée en bronze en métal laqué noir.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #166

    Een tweeledig mahoniehouten meubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren. Op te knappen.

    Un meuble en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir en bas et deux portes grillagées en haut. Peut être rénové.
    No longer available
    Dim. 240 x 140 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #598

    Een verguld smeedijzeren luchter, versierd met porseleinen bloemen.

    Un lustre en fer forgé doré à décor de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More