Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van Booms glas. Tijdperk art deco.

Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.

Un vase en verre de Doyen, Havré-Ville. période Art Déco.
Dim. h: 22 cm
SKU: 1012190744.
Category: Uncategorized.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #744
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #326

    Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.

    Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 235 x 120 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #619

    Barokke spiegel, deels gebeitst.

    Un miroir Baroque partiellement au lavis.
    No longer available
    Dim. 120 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #446

    Fiam, Italy. Bijzettafeltje van gebogen glas en met een tablet van glas. Op wieltjes.

    Une petite table en verre plié et à tablette en verre. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 84 x 112 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #397

    Een doofpot van ijzer en messing.

    Un étouffoir en fer et laiton.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #589

    Een fijn gesneden koekoeksklok. Zwitserland, omstreeks 1870. Met slinger en gewichten.

    Un coucou finement sculpté. Suisse,+- 1870. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #259
    F. Furet

    “Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.

    ”Scène de rue, Paris”. Huile sur panneau. Signé. Restauration récente. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #389

    Een gevarieerd lot catalogi van diverse internationale boekenveilingen, evenals een grote partij uitgaven van het tijdschrift “Bulletin du bibliophile”.

    Un lot divers de catalogues de différentes ventes d’enchères et un grand lot du “Bulletin du bibliophile”.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #713

    Een tegel van Chinees porselein, versierd met blauwe motieven. Restauratie.

    Un carreau en porcelaine de Chine, décoration de motifs bleu. Restauration.
    No longer available
    Dim. 12 x 20 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #49

    Strook Turnhoutse kant met personages.

    Dentelle de Turnhout décorée de personnages.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #368
    I.M. Hummel

    Kerststalgarnituur in vier oorspronkelijke doosjes. Gemerkt: Goebel.

    Une garniture de crèche de Noël en cristal dans quatre boîtes d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #453
    Lalique, France

    Een eekhoorntje en een vredesduif van deels gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un écureuil et un pigeon de paix en cristal partiellement incolore. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 11 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #336
    Malayer

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 180 x 114 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #572
    Jan Burssens
    Period: 1925-2002

    “Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1953.

    ”Composition”. Techniques mixtes. Signée et datée 1953.
    No longer available
    Dim. 43 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #110

    Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,10 ct. GH VS. en een Australische parel. Met certificaat.

    Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct GH VS et d’une perle d’Australie. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 4,20 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #403

    Een art deco vaas van amberkleurig glas. Kleine randschilfers.

    Un vase Art Déco en verre ambré. Petits éclats.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 32 / 36
  • #518

    Een reeks van drie borden van Imariporselein.

    Une série de trois assiettes en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #58

    Kleine terrine van polychroom Parijs’ porselein, met onderschaal.

    Une petite terrine en porcelaine de Paris, avec présentoir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More