Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van Booms glas. Tijdperk art deco.

Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.

Un vase en verre de Doyen, Havré-Ville. période Art Déco.
Dim. h: 22 cm
SKU: 1012190744.
Category: Uncategorized.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #744
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #397

    Een doofpot van ijzer en messing.

    Un étouffoir en fer et laiton.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #619

    Barokke spiegel, deels gebeitst.

    Un miroir Baroque partiellement au lavis.
    No longer available
    Dim. 120 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #589

    Een fijn gesneden koekoeksklok. Zwitserland, omstreeks 1870. Met slinger en gewichten.

    Un coucou finement sculpté. Suisse,+- 1870. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #326

    Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.

    Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 235 x 120 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #446

    Fiam, Italy. Bijzettafeltje van gebogen glas en met een tablet van glas. Op wieltjes.

    Une petite table en verre plié et à tablette en verre. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 84 x 112 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #201
    E. Laurent

    “Vissersvrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    ”Femme de pêcheur”. Une statue en bronze à patine dorée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #736

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 320 x 160 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #315

    Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met een Zwitserse munt van 20 Frank.

    Broche en or jaune 18 ct et son pendentif contenant une pièce de 20 francs suisses.
    No longer available
    Dim. 18,33 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #377

    “Havendienst Antwerpen”. Een bronzen plaquette op groen marmer. 1949.

    ”Service portuaire Anvers”. Une plaquette en bronze sur marbre vert.
    No longer available
    Dim. 18 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #313

    Een mosterdpotje met lepeltje en een glazen recipiënt in Rococostijl. Duitse keuren, 800‰.

    Un pot à moutarde avec cuillère et récipient en verre. Poinçons allemandes 800 ‰.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #75

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.
    No longer available
    Dim. 7,30 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #480

    Een halssnoer met schijfjes zoetwaterparels.

    Collier aux parties de perles d’eau douce.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 400
  • #179

    Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.

    Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 217 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #16

    Een sigaretten doos van zilver met datum in email en Kerstherdenking 1914-1915.

    Une boîte à cigarettes commémorative de la fête de Noël 1914-1918. En argent, date en émail.
    No longer available
    Dim. 193,37 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #289
    Henri Geertsen

    “Ommegang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 17 op 250 exemplaren buiten de plaat.

    ”Habitude”. Une eau-forte. Signée et numérotée 17 sur 250 exemplaires, hors planche.
    No longer available
    Dim. 52 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #459
    Friedländer

    “Abstract liggend naakt.” Litho. Genummerd 110/300.

    ”Nu couché abstrait”. Une lithographie. Numérotée 110/300.
    No longer available
    Dim. 21 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #223

    “Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.

    ”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 157 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More