Similar lots by type
-
#801Een merkwaardig aardewerken vaasje in de vorm van een gestileerde zee-egel. Gemerkt: “Des pots”.
Un petit vase extraordinaire en faïence sous forme d’oursin stylé. Marque: “Des pots”.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#107Een XVIIIde eeuwse kruik van steengoed met blauw geglazuurd decor en tinnen klep.
Une carafe du XVIIIème siècle en faïence, décor à glaçure bleue et couvercle en étain.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#514Een grote speculaasplank met voorstelling van een dame ten voeten uit.
Une grande planche à spéculaas représentant une femme jusqu'au bout.No longer availableDim. 95 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#337BochDriedelig kaststel van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#515Een kruik van Vlaams aardewerk met vier handvaten en vruchtenmotief.
Une carafe en faïence flamande à quatre manches et motif de fruits.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#491Een merkwaardige kruik van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Une carafe extraordinaire en faïence à glaçure polychrome.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#307Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#858Een zittende leeuw van terracotta met groen glazuur.
Un lion assis en terre cuite à glaçure verte.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#28Een kom van oranje aardewerk. Tijdperk Art Deco. Onderaan gemerkt en genummerd. Luxemburg.
Un bol en faïence orange. Période Art Déco. Marque sous la base et numéroté Luxembourg.No longer availableDim. 8,5 cm Ø 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#351Royal BochTwee schalen op voet van wit aardewerk. Gemerkt.
Deux coupes sur pied en faïence blanche. Marques.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#667Twee jardinières van meerkleurig, niet-geglazuurd aardewerk.
Deux jardinières en faïence, pas de glaçure.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#857“Jonge man bij een bassin”. Een groep van terracotta met donker patina.
”Jeune homme et bassin”. Un groupe en terre cuite à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#417Een sierbord van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#388DuboisEen vaas van steengoed versierd met een voorstelling van Reinaart de Vos.
Un vase en faïence, décoration d’une représentation du renard Reinhart.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#363Een art deco schemerlampje van zamak en gegivreerd glas met voorstelling van een voetballer.
Une petite lampe Art Déco en régule et coupe en verre satinée, représentation d’un joueur de football.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Een vaas van steengoed met versiering van abstracte vogels. Gemonogrammeerd N.S.G.B.
Un vase en grès, décoration d’oiseaux abstraits. Signature N.S.G.B.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 36 / 40 -
#401Een opengewerkte piëdestal van meerkleurig geglazuurd aardewerk met barokke motieven.
Un piédestal ajouré en faïence à glaçure et motifs baroque.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#291“Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.
”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 25 / 35 -
#317Zes borden en een schotel van aardewerk met vergulde en meerkleurige decors op zwarte fond. Grieks werk.
Six assiettes et un plat en faïence, décor doré et polychrome sur fond noir.No longer availableDim. Ø: 24 & 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#538Een ei van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig decor van bloemen en muziek spelende personages.
Un oeuf en faïence Satsuma, décor polychrome de fleurs et musiciens.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#43“Meisje met hond”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.
”Jeune fille et chien”. Un groupe en faïence italienne polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#513Twee verschillende Boeddhahoofden van geglazuurd aardewerk.
Deux têtes de Bouddha différentes en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 24 & 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#861Een olifant van crackleware. Enkele kleine schilfers aan de pootjes en één aan een oor.
Un éléphant en crackleware. Quelques petits éclats aux pieds et un dégât a une oreille.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#752Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Haan”. Een kunstwerk, opgebouwd uit veertig tegels.
”Coq”. Une oeuvre d’art, assemblé à partir de 40 carreaux.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#512Een modern glas-in-lood raam met mondgeblazen glas.
Un vitrail moderne , verre et plomb, dont le verre soufflé fait main.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 100 / 140 -
#815Cornelius Andriessen, Bergen-op-ZoomEen houten klokje. Compleet met slinger en sleutel.
Une petite pendule fabriquée par Cornelius Andriessen de Bergen op Zoom. Complet avec balancier et clé.No longer availableDim. 31,5 cm x 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#191Een paar bronzen plaquettes met art nouveau vrouwenprofielen in reliëf naar ontwerpen van Alphonse Mucha.
Une paire de plaquettes en bronze aux profils de femmes en relief d’après Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9 cmEstimate: € 200 / 280 -
#85GioixEen 18 karaats geel gouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,60 gEstimate: € 300 / 400 -
#710Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 24,20 g l: 68 cm.Estimate: € 550 / 650 -
#842Gerard & Leonard Valk“Africa”. Een oude ingekleurde kaart. Omstreeks 1700.
”L’Afrique”. Une carte ancienne mise en couleurs. +- 1700.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 200 / 240 -
#91Een lot kunstboeken:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. In twee delen. - “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Twee Engelstalige uitgaven.
Un lot de livres en relation avec l’Art:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. Deux volumes.- “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Deux éditions anglaises.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#293Drie polychrome biscuit beeldjes. Onderaan genummerd. Een haarscheurtje aan een hals.
Trois statuettes en biscuit polychrome. Numérotées sous la base. Un cheuveux à un cou.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#97Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine randschilfers.
Un grand vase en cristal taillé incolore. Petits éclats.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#735BerkelEen oude staande weegschaal met maximum gewicht van 40 kg.
Une ancienne balance, debout, poids max. de 40 kg.No longer availableDim. h: 151 cmEstimate: € 200 / 300 -
#896Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.
Une paire de tables de nuit en noyer style Louis XVI à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#167Delvaux, BruxellesEen handtas van cognackleurig boxcalfleder. In stofzak en met certificaat.
Un sac à main en vachette de couleur cognac. Dans un sac anti-poussières et avec certificat.No longer availableEstimate: € 220 / 240

