Similar lots by type
-
#298
Een paar porseleinen vazen met een meerkleurig decor van druiventrossen op blauwe achtergrond.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de grappes de raisins sur fond bleu.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#473
Een roterend schaaltje van groen geglazuurd porselein op voet. (deksel manco?)
Petite coupe tournante en porcelaine verte sur base ajouré. Sans couvercle.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 80/120 -
#826
Een jardinière van meerkleurig porselein. in de vorm van een coupe met bloemen, gedragen door twee engelen. Achteraan gemerkt ‘R.B’.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de coupe fleurie portée par deux angelots. Marque au verso R.B.No longer availableEstimate: € 130/180 -
#648
Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel op drie poten en met rond blad van cloisonné.
Tabouret en bois dur sculpté sur tripode et avec tablette ronde cloisonnée.No longer availableDim. h: 91; Ø: 43 cmEstimate: € 300/350 -
#820
Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#583
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor floraal decor met gelukstekens.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/240 -
#287
“De muziekles”. Een meerkleurig porseleinen groep. Duitsland (?) Onderaan gemerkt met een gekroonde ‘D’. Twee bloempjes aan een jurk manco.
“La leçon de musique”. Groupe en porcelaine polychrome. Allemagne (?). Marque à la lettre D couronnée. Deux fleurettes manquent.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#393Georges Boyer, Limoges
Een uitgebreid porseleinen servies versierd met roze bloemenguirlandes met onder meer een koffie- en theestel. Onderaan gemerkt.
Service en porcelaine à décor de guirlandes de fleurs roses. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#264Winterling, Bavaria
Een uitgebreid porseleinen eetservies met koffie- en theestel, versierd met een kobaltblauw en verguld decor. Gemerkt.
Service à dîner en porcelaine avec garniture à café et à thé, avec décor en bleu cobalt et doré. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#288
Een paar coupes van kobaltblauw porselein in de stijl van het Sèvresporselein, versierd met meerkleurige gedrukte en met wit opgehoogde decors en met verguld messingen monturen.
Paire de coupes en porcelaine à décor sur fond bleu cobalt dans le goût des porcelaines de Sèvres. Décor imprimé et rehaussé. Montures en laiton doré;No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#611
Een Chinees porseleinen plaquette meerkleurige voorstelling van Boeddha met begeleidende tekst.
Plaquette en porcelaine de Chine à représentation polychrome du Bouddha, avec texte.No longer availableDim. 81 x 44 cmEstimate: € 320/360 -
#828
Een lot van eenentwintig beeldjes van meerkleurig porselein. Diverse merken. Duitsland, Italië, Hongarije, ...
Lot de 21 statuettes en porcelaine polychrome. Marques diverses allemandes, italiennes, hongroises.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#364D.W.
Een porseleinen dessertserviesje met vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Petit service à dessert en porcelaine à décor doré. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#548
Een paar vierhoekige vazen van Cantonporselein, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkels.
Paire de vases carrés en porcelaine de Canton décoré de fleurs et de papillons. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/200 -
#418
Een lot borden waarbij twee van het Koninklijk Serment St. Joris te Brussel, één van het Groot Serment ‘Union et Constance’ te Brussel, een Duits Keizerlijk militair bord van het régiment Saarburg uit 1914 en een herdenkingsbord ter gelegenhied van 150 jaar België, op 1500 exemplaren geproduceerd door Villeroy & Boch.Toegevoegd drie tinnen Sermentsborden.
Lot d’assiettes dont deux du Serment Royal St-Georges et une du Grand Serment Union et Constance de Bruxelles, une assiette militaire Empire Allemande du régiment de Saarburg (1914) et une assiette commémorative 150 ans Belgique, sur 1500 exemplaires (Villeroy et Boch). Ainsi que trois assiettes de serment en étain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#623
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels in bloeiende struiken en het deksel getooid met een tempelleeuw.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et d’arbustes fleuris. Fretels en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/240 -
#597
Een grote jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van perziken en vleermuizen.
Grande jardinière en porcelaine de Chine à décor de pêches et de chauve-souris.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 1300/1500 -
#458
Een theepot van Chinees porselein met meerkleurige personages en planten in met roze omzoomde uitsparingen. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnage et de plantes dans des cartouches entourées de rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 50/70 -
#643
Een tuinstel van blauw en wit Chinees porselein.
Garniture de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 240/280 -
#517
“Oude Chinese wijze met jongen”. Een gebeeldhouwd ijzerhouten beeld.
“Vieux sage chinois et un garçon”. Sculpture en bois dur.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 30/40 -
#367
Een lot van vijf hoornvazen van Brussels porselein, waarbij er twee een koppel vormen. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant un couple. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 14 - 19 cmEstimate: € 40/50 -
#651
Een Chinees paneel met drie porseleinen plaquettes met personages, landschappen en tekens in een houten frame.
Panneau chinois avec trois plaquettes en porcelaine représentant des personnages, des paysages et des symboles dans un cadre en bois.No longer availableDim. 164 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#467
Een theepot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig tafereel. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50/70 -
#521
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor met gelukstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanche de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/140
Other lots in this auction
-
#506
Chinese tafel met gesculpteerd blad. Voorstelling van talrijke personages achter glas. Vier naar binnen geplooide poten, gordel eveneens gebeeldhouwd.
Table chinois à tablette sculpté représentant des personnages sous verre. Quatre pieds recourbés, ceinture également sculptée.No longer availableDim. 36 x 100 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#547
Zittende figuur. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
Personnages assis. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Afrique centrale.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 40/50 -
#37
Een gevarieerd lot grafisch werk. O.m. gravures (Ausloos e.a.), een map met repro’s van oude Opelreclames, Het Oude Antwerpen (Stadsbestuur 1923), een herdruk van enkele platen van Plantijn. Fernand Auwera. “De Gnokkel”, met illustraties van diverse kunstenaars. Rudy Witse. “Afscheid”, een bundel. Eddy Ausloos. “De derde tafel of het elfde gebod”, bundel met illustratie. Emile Renders. “Jean Van Eyck et le Polyptyque, deux problèmes résolus”. Ed. Librairie Générale, Bruxelles 1950, genummerd 826(..)
Lot d’estampes varié dont gravures (par Ausloos e.a.), une farde aux reproductions d’anciennes publicités Opel, “la Vielle Anvers” (Ed. Ville 1923), quelques rééditions de planches de Plantin. “De Gnokkel” par Fernand Auwera illustré par différents artistes. “Afscheid” par Rudy Witse etc. etc.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#625
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en 12 amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants avec un poids combiné de + - 0,30 ct. Et 12 améthystes avec un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 1200/1400 -
#811
Een coupe van geslepen kleurloos kristal op voet.
Coupe sur piédouche en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#27
Een vaas van geslepen kleurloos kristal met sterling zilveren montuur van Wolfers. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Vase en cristal taillé incolore avec monture en argent Sterling par Wolfers. Probablement Val-St-Lambert mais sans marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#810
Een grote verzilverde Engelse vier-armige kandelaar.
Grand candélabre anglais en metal argenté à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#192Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#82Marten Melsen
“De oogst”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“La moisson”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#483
Een gesculpteerd houten zittende Boeddha.
Bouddha assis en bois sculpté.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#711
Een messingen juwelenkistje in gotische stijl. Einde XIXe eeuw.
Coffret à bijoux en laiton de style gothique. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#207
“Dansend koppel”. Een donkergepatineerde bronzen groep op arduinen voetstuk. Postume geut naar een werk van Didier Debut.
“Couple dansant”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en pierre de taille. Fonte posthume d’après Didier Debut. Avec cachet.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/300