Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.

Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.

Un vase en porcelaine de Chine à décor de dragons bleu sur blanc.
Dim. h: 41 cm
SKU: 1012190618.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #618
Estimate: € 420 / 460
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #703

    Een reeks van vijf kopjes en schoteltjes van Japans porselein, versierd met een meerkleurig decor van krijgers.

    Une série de cinq tasses et sous-tasses en porcelaine du Japon , décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. ø: 10 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #686

    Twee grote gemberpotten van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor met florale motieven.

    Deux grands pots à gingembre en porcelaine de Chine, décoration de motifs à fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #772

    Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.

    Une pagode en huit parties en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #637

    Een uit zes delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit bloemendecor.

    Un vase tulipe en six pièces en porcelaine de Chine, décor fleuri bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #245

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,00 ct.
    No longer available
    Dim. 12,44 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #683

    Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.

    Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #651

    Drie antieke Chinese Wajang-Golèkpoppen.

    Trois poupées Wajang-Golèk de Chine.
    No longer available
    Dim. h: ± 60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #707

    Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van lang-levenstekens en florale motieven.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de motifs de fleurs et symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #641

    Een plaquette van blauw-wit Chinees porselein met een Boeddhistische voorstelling in reliëf. In houten lijst.

    Une plaquette en porcelaine de Chine bleue et blanche, représentation Bouddhique en relief. Encadrement en bois.
    No longer available
    Dim. 88 x 45 cm (met lijst)
    Estimate: € 190 / 210
  • #253

    Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp (barst in het glas).

    Une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles sous cloche. (cassure dans le verre).
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #220

    Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee parels.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct serties de deux perles.
    No longer available
    Dim. 3,34 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #657

    Een porseleinen tegel met Arabische geschriften en motieven in blauw op witte fond.

    Un carreau en porcelaine, écritures en arabe et motifs bleu sur fond blanc.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #698

    Een schotel van Swatow-porselein, versierd met een blauw decor op celadonkleurige fond.

    Un plat de porcelaine Swatow, décoration bleu sur fond Céladon.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #653

    Drie Chinese hoofden van aardewerk.

    Trois têtes en faïence de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #688

    Een paar vazen van Satsuma aardewerk met meerkleurig en verguld decor van personages.

    Une paire de vases en faïence Satsuma, décor polychrome doré de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #693

    Een bord van Chinees porselein, versierd met een blauw-wit Wanli-decor.

    Une assiette en porcelaine de Chine, décor Wanli bleu-blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 85 / 95
  • #633

    Een grote kom van Arita-porselein, versierd met een decor van figuren, bloeiende takken en vogels. Tijdperk Mei-ji.

    Un grand bol en porcelaine Arita, décor de figures, floraisons et oiseaux. période Mei-ji.
    No longer available
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #604

    “Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.

    ”Personnages dans un décor”. Une paire de gravures sur bois japonaise.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #781
    Royal Epiag

    Een reeks van twaalf borden van Tsjechisch porselein, versierd met fruitstillevens.

    Une série de douze assiettes en porcelaine Tchèque, décor de nature mortes de fruits.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #658

    Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hanen.

    Un petit pot à couvercle en porcelaine de Chine, décor polychrome de coqs.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #663

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes. Gerestaureerd.

    Un vase couvercle en porcelaine de Chine, décor de petits fous bleu sur blanc. Restauration.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #261

    Een gedenkbeker met deksel van meerkleurig en Parijs’ porselein met een handgeschilderd decor van vogels.

    Une calice en porcelaine de Paris polychrome, décor d’oiseaux peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #711
    Minton, England

    Een lot van twee kleinere en twee grotere ronde borden, twee vierkante borden en twee schaaltjes. Gemerkt. Jaarmerk. 1866. Eén bordje gerestaureerd.

    Un lot de deux grandes et de deux petites assiettes, deux assiettes carrées et deux petits plats. Marque. 1866. Une assiette restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #721

    Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.

    Une assiette en porcelaine peint à la main, une représentation surréaliste.
    No longer available
    Dim. ø: 20 cm
    Estimate: € 10 / 20

Other lots in this auction

  • #166

    Gebeeldhouwde eikenhouten bureautafel.

    Un bureau en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 118 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #436

    Een Zandjan tapijt van wol.

    Un tapis Zandjan en laine.
    No longer available
    Dim. 312 x 231 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #518

    Een reeks van drie borden van Imariporselein.

    Une série de trois assiettes en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202
    Frans Van Mieris

    “De charmeur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.

    ”Le charmeur”. Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 26 x 23 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #129

    “Zeilboot”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    “Voilier”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 73 x 52 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #432

    Een paar stoelen van stoomgebogen berkenhout met gecanneerde zit in de stijl van Thonet.

    Une paire de chaises en hêtre plié à la vapeur, assises cannées, style Thonet.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #765

    Een zilveren armband met gouden bolletjes.

    Un bracelet en argent et boules en or.
    No longer available
    Dim. 17,56 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #716
    Kirman

    Een handgeknoopt wollen Perzische loper.

    Un couloir persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 300 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct
    No longer available
    Dim. 2,86 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #527

    Een paar vaasjes van Imariporselein.

    Une paire de vases en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #505

    Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met kleine pareltjes.

    Broche en or jaune 18 ct, peut servir également comme pendentif, sertie de petites perles.
    No longer available
    Dim. 8,35 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #162
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More