Similar lots by type
-
#911
Een miniatuur kaststelletje, bestaande uit drie vaasjes van meerkleurig porselein met een bloemendecor. Eéntje met randschilfer. Tijdperk Qianlong.
Garniture de cheminée miniature en porcelaine comprenant trois petits vases polychromes à décor de fleurs. Un éclat. Epoque Qianlong.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 300/400 -
#942
Een Chinese kalligrafische set, bestaande uit een waterbakje en een stempel van leisteen, een penseellegger, een verfbakje en een waterkommetje van porselein met een draak in het decor en een stempel van speksteen. In etui.
Suite à calligraphie chinoise comprenant un bol à eau, un cachet en ardise, un porte-pinceau, une coupe à peinture et un bol à eau en porcelaine décoré d’un dragon et un cachet en pierre de lard. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1040
Een lot borden en een kom van aardewerk en porselein, bestaande uit zes met een bloemendecor en opengewerkte rand, zes Napoleonbordjes, vijf diepe borden met een Indische decors, enz...
Lot d’assiettes et un bol en faïence et porcelaine comprenant six assiettes à décor de fleurs et au bord ajouré, six assiettes “Napoléon”, cinq assiettes creuses aux décors indiens etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#910
Twee kleine bordjes van Chinees porselein met famille rosedecors, waarbij één capucine met een haan en het andere met bloemen. XVIIIe eeuw.
Deux petites assiettes en porcelaine de Chine à décor famille rose, l’une capucine au coq, l’autre aux fleurs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 13 & 11,5 cmEstimate: € 150/200 -
#924
Een lot van vijf kopjes met onderbordjes van blauw en wit Chinees porselein. XIXe eeuw.
Lot de cinq tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#900
Een kommetje met deksel en een kopje met onderschoteltje van capucineporselein met een decor van bloemen. Tijdperk Qianlong. Gaaf.
Crémier couvert, tasse et soucoupe en porcelaine de Chine à décor capucine aux fleurs famille rose dans des cartouches. Epoque Qianlong.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#1035
Een achtdelig miniatuur tête-à-tête theeserviesje van meerkleurig en verguld porselein met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Engels werk. We voegen er twee kopjes met onderbordjes van Beiers porselein en een peper-en zoutvaatje in de vorm van vogeltjes aan toe.
Tête à tête miniature huit pièces en porcelaine polychrome et dorée à décor de fleurs. Marque anglaise sous la base. Nous ajoutons deux tasses et soucoupes en porcelaine de Bavière et un poivrier et une salière en forme d’oiseaux.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#606
Een tweedeurskast van tropisch hardhout. Indisch werk.
Meuble à deux portes en bois dur. Travail indien.No longer availableDim. 182 x 102 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#1100
Een theeservies van wit, zwart en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, acht kopjes en twaalf onderbordjes. We voegen er een zilveren suikertang aan toe.
Service à thé en porcelaine noire, blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, huit tasses et douze soucoupes. Nous ajoutons une pince à sucre en argent.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#905
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een vaasje met een decor van personages in een tuin, drie miniatuur kalebasvaasjes en een miniatuur jardinière. De eerste en de laatste gemerkt met stempel. XIXe eeuw.
Lot de porcelaines de Chine bleue et blanche comprenant un vase à décor de personnages dans un jardin, trois vases miniatures et une jardinière miniature. Le premier et la dernière avec marque sigillaire sous la base. Fin XVIIIe ou XIXe siècle.No longer availableDim. h: 12; 7 & 4 cmEstimate: € 200/260 -
#636
Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.
Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 150/250 -
#583
Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.
Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.No longer availableDim. h: 197 cmEstimate: € 600/800 -
#1050
Een porseleinen koffieservies met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde randen.
Service à café en porcelaine à décor de fleurs peint à la main. Bordures dorées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#586
Een Indische tweedeurskast van tropisch hardhout met een lade binnenin.
Armoire à deux portes en bois dur avec un tiroir intérieur. Travail indien.No longer availableDim. 150 x 100 x 60 cmEstimate: € 250/400 -
#1075
“Lolland”. Een beeld van meerkleurig porselein. Denemarken. Onderaan gemerkt. Het eiland Lolland is bekend voor zijn suikerbietenteelt.
“Lolland”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail danois. Marque sous la base. L’Ile de Lolland est connue pour sa production de betteraves à sucre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#927
Twee kopjes met onderbordjes van blauw en wit Chinees porselein met verschillende decors. XVIIIe eeuw. Eéntje gerestaureerd.
Deux tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche aux décors divers. XVIIIe siècle. Une pièce restaurée.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#917
Zes bordjes en een kopje van meerkleurig porselein van de Compagnie des Indes. Kopje met haarscheur.
Six soucoupes et une tasse en porcelaine polychrome de la Compagnie des Indes. Cheveu à la tasse.No longer availableEstimate: € 140/180 -
#1016
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80/120 -
#217Servais frères, Anvers
Een driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#940
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met een Canton decor. Onderaan gemerkt: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor du Canton. Marque sous la base: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 50/80 -
#939
Een kopje met onderbordje en drie andere bordjes van blauw en wit Chinees porselein, waarbij er twee een paar vormen. Tijdperk Qianlong.
Tasse et soucoupe et trois petites assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux formant une paire. Epoque Qianlong.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#616
Een tweedelige Japanse kast van donkergelakt cederhout met twee keer twee schuifdeuren.
Meuble japonais à deux corps en bois de cèdre à patine foncée ouvrant à deux fois deux portes glissantes.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#930
Een kopje met onderbordje van porselein met een meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine polychrome à décor de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#810
Een lot blauw en wit porselein, bestaande uit een aspergeschaal, een theepot, een koffiepot, versierd met een tinnen griffioen, vijf achthoekige bordjes, zes dessertbordjes en twee grote borden. Grotendeels gemerkt van Meissen.
Lot de porcelaines bleues et blanches comprenant un plat à asperges, une théière, une cafetière décorée d’un griffon en étain, cinq assiettes octogonales, six assiettes à dessert et deux grandes assiettes. En partie avec la marque de Meissen.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#249Raymond Van HoeckPeriod: 1922 - 1992
“Stilleven met narcissen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux narcisses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 60/100 -
#405Afrika Masai
Juwelen waaronder halssnoeren, armbanden, hoofdversieringen, gordels en een knots. Aangekocht ter plaatse.
Bijoux dont colliers, bracelets, coiffures, ceintures et une masse. Achetés sur place.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#396
Een kuipfauteuil van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.
Fauteuil en chêne sculpté au dossier canné.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50/80 -
#434E. Toufin (?)
“Voetbrug over een gracht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1902 (?).
“Pont piéton au dessus d’une fleuve”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1902 (?).No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#881Lladro
Drie beeldjes van polychroom biscuit. Onderaan gemerkt.
Trois statuettes en biscuit polychrome. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 75/100 -
#19Mathese
“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage et Fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#70
Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 300/400 -
#483
Een Aziatische tanto met schede en handvat van gedreven brons.
Tanto japonais aux fourreau et manche en cuivre repoussé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#786
Een rond Chinees sokkeltje van gesculpteerd hardhout.
Petit socle chinois rond en bois dur sculpté.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 80/120 -
#789
Een paar groepen van meerkleurig porselein in de vorm van een vrouw met respectievelijk een jongen en een meisje op een trap. Eéntje met stukje van de sjaal. Begin XXe eeuw. Niet gemerkt.
Paire de groupes en porcelaine polychrome en forme d’une femme avec respectivement un garçon et une fille sur un escalier. Petit éclat à un châle. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
“Bruxelles au Moyen Age”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 130 x 220 cmEstimate: € 120/180 -
#214
“Strandscène”. Olieverf op doek. Draagt een apocrief handteken: Van der Kuyten.
“Scène de plage”. Huile sur toile. Porte une signature apocryphe: Van der Kuyten.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 400/500