#527Een Chinees porseleinen schaaltje in sang-de-boeuf glazuur. Onderaan gemerkt.
#157Een oeil-de-boeuf wandklok van zwartgelakt hout.
#46Gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastje versierd met personages. Einde XIXde eeuw.
Une armoire en coin en chêne sculpté, décorations de personnages. Fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#340Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en robijnen princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants Princess Cut et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 450 / 550 -
#356Een eikenhouten gatelegtafel met een lade langs weerskanten.
#516Een antiek handgeknoopt wollen Oosters karpetje.
Une carpette orientale antique en laine nouée main.No longer availableDim. 160 x 89 cmEstimate: € 30 / 40 -
#828Een paar vazen van paars glas.
#10Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 350 / 450 -
#277Een Duits goudweegschaaltje in gesculpteerd houten kistje. Drie gewichtjes manco. XVIIIe eeuw.
Une balance à or allemande dans un coffret en bois sculpté. Trois poids manquants. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120