#718Boucart, ParisEen banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 120 / 280 -
#776MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#129“Winters zicht op een havenstadje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernal sur village portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#775Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
#476Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
#94Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991“Hoeve-interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.
“Intérieur de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 75 / 100 -
#278Een paar bronzen kandelaars.
#585Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,19 gEstimate: € 700 / 800 -
#230Een bijzonder 18 karaats geel gouden armband bezet met parels en twee amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de deux perles et de deux améthystes ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 600 / 700