#293Een Parijse salonpop met porseleinen voetjes, armen en hoofd. Met originele kledij. Gaaf. Omstreeks 1880.
Une poupée de salon parisienne, pieds, mains et tête en porcelaine. Habits d’origine. Intact . +- 1880.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#833Een jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
#393Een maquette van het raderwiel van de raderboot ‘P.S. Britannia’ en een maquette van een garnaalvissersboot.
Une maquette de la roue du ‘P.S. Britannia’ et une maquette d’un bateau de la pêche à la crevette.No longer availableDim. l : 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#689“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#366Een neogotisch meubeltje van gebeeldhouwd eikenhout met één deur. Eind XIXe eeuw.
Un petit meuble en chêne sculpté à une porte. Style Néogothique. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 144, d: 32.5, b: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#688Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#303Drie gegraveerde poederdozen en een sigarettendoosje van zilver. Diverse keuren.
Trois poudriers gravés et un porte-cigarettes en argent. Poinçons divers.No longer availableDim. 356,77 gEstimate: € 120 / 180 -
#871Een set van vijf vazen van kleurloze vazen met mauve motieven.
#429Drie kunstboeken:- Casino Knokke. “Magritte”. Ed. Marot-Tijdsbeeld 2001. Hardcover in-folio. Zeer goede staat.- Xavier Tricot, Ludion/Beaux Arts. “Ensor”. Ed. De Standaard 2006. Softcover in-folio. Zeer goede staat.- Gregory Evans curator. “David Hockney, a bigger picture”. Fine Art Museums of San Francisco. Ed. DelMonico Books & Prestel 2013. Hardcover in-folio. Zeer goede staat.
Trois livres d’Art:- Casino Knokke. “Magritte”. Ed. Marot-Tijdsbeeld 2001. Hardcover in-folio. Très bon état.- Xavier Tricot, Ludion/Beaux Arts. “Ensor”. Ed. De Standaard 2006. Softcover in-folio. Très bon état.- Gregory Evans curator. “David Hockney, a bigger picture”. Fine Art Museums of San Francisco. Ed. DelMonico Books & Prestel 2013. Hardcover in-folio. Très bon état.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#817Twee stuks Afrikaans brons als betaalmiddel.
#376Een gefineerde Engelse secretaire met vier laden onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un secrétaire anglais en bois de placage à quatre tiroirs en dessous de l’abattant et au dessus deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 193 cmEstimate: € 200 / 240