#281Een jongenshoofd in klassieke stijl uit natuursteen.
#600Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct. en robijn cabochons in bloemenvorm van ± 33 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif ainsi qu’une paire de boucles d’oreilles assortie, le tout serti de brillants ayant un poids total de ± 2,40 ct et de rubis cabochon en forme de fleurs de ± 33 ct.No longer availableDim. 17,94 gEstimate: € 3200 / 3500 -
#74R. Van Hoeck“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#104Oscar Mulkens“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#840Agfa Compur analoog fototoestel met lederen foedraal.
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#306Een art deco wieg van gevernist grenenhout. Met bekleding. Omstreeks 1928.
#287Een grote drageoir van geslepen kleurloos glas.
#695Dinh VanEen zilveren ring. 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 9,47 gEstimate: € 40 / 80 -
#897Een lot van vijf kristallen champagnecoupes met gedecoreerde steel.
#115Franz Josef van Oostenrijk. 1915. Een gouden munt 986 ‰ en 3,48 g. in een 9 karaats geel gouden hanger.
Franz Josef d’Autriche. 1915. Une pièce en or 986 ‰ et 3,48 gr. Dans un pendentif en or jaune 9 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 150 / 200 -
#194Roger Van GindertaelPeriod: 1899 - 1988“Paardenstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Etable de chevaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 1200 / 1500