#174
Twee kleine koperen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
#743
#521
“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
#732
“Abstracte personages”. Gemengde techniek op doek.
”Personnages abstraits”. Techniques mixtes sur toile.No longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#726
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#51
Een houten schemerlamp in de vorm van een siervaas.
#833
Een jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
#664William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935
“Boszicht”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
#465
Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen, één paar met fantasiestenen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct, dont une paire sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 5,89 gEstimate: € 100 / 150 -
#830
Een Tsjechische bajonet. Mauser VZ-24. Gemerkt ‘Z’.
#418
Deux livres d’Art:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio et jaquette, en très bon état..- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio et jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 25 / 35