#381
Trois pièces en stéatite chinoise sculptée, composées d'un groupe avec dragon et vases, d'un groupe avec oiseaux et fleurs et d'une statue de Bouddha.No longer availableDim. h: 15 & 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#538
#535
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
#211Val Saint-Lambert
#441
#578
Twee Egyptische hangers in de vorm van een cicade en een scarabee.
#503
Een toren van jade versierd met drakenkoppen.
#239
“Weg naast een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#77Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#645
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#402
Een Japans tafelscherm gedecoreerd met bloemen in jade en been achter glas.
Paravent de table japonais à décor de fleurs en jade et os sous verre.No longer availableDim. 45,5 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#450
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,41 gEstimate: € 200 / 300