Other lots in this auction
-
#557
Drie diverse kopjes en vijf schoteltjes van Chinees porselein. Een klein kopje en schoteltje met een Imari-decor. Twee grotere met famille rose decor en twee blauw-witte schoteltjes met Kangxi decors. XVIIIde en XIXde eeuw.
Trois tasses et cinq soucoupes diverses en porcelaine de Chine. Une petite tasse et soucoupe à décor Imari. Deux plus grandes à décor famille rose et deux soucoupes bleues et blanches à décors Kangxi. XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#528
Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages in uitsparingen, omringd door bloemen, vlinders en kostbaarheden. Gemonteerd als schemerlamp, zonder doorboring. Canton, XIXde eeuw. Hoogte zonder montuur.
Vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de personnages en niches, entourés de fleurs, de papillons et d'objets de valeur. Monté comme une lampe de table, sans trous. Canton, XIXème siècle. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 400/600 -
#492
Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec un cadran en cuivre repoussé.No longer availableDim. 130 x 42 cmEstimate: € 45/65 -
#158Delvaux, Bruxelles
Een handtas van kanstanjebruin leder. In stofhoes. Gebruikssporen.
Un sac à main en cuir marron. Avec housse anti-poussière. Traces d'utilisation.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#541
Een oude reiskoffer, bekleed met leder op houten skelet.
Une vieille valise, recouverte de cuir sur un squelette en bois.No longer availableDim. 78 x 46 x 26 cmEstimate: € 40/60 -
#230
Een 18 K witgouden ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct. en een hanger met één grijze parel.
Un collier en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,22 ct et un pendentif avec une perle grise.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 550/600 -
#576
Een olielamp van blauwwit aardewerk en messing. Geconverteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en faïence bleu-blanc et laiton. Transformée à l’électricité.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 60/120 -
#300
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'une taille brillant central de +- 0,25 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 900/1000 -
#613
Een paar Satsuma vazen van Japans aardewerk.
Une paire de vases Satsuma en faïence du JaponNo longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#402
Een Japans tafelscherm gedecoreerd met bloemen in jade en been achter glas.
Paravent de table japonais à décor de fleurs en jade et os sous verre.No longer availableDim. 45,5 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#1
Een uil van meerkleurig Muranoglas.
Un hibou en verre polychrome de Murano.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 90/110 -
#248
Drie rijkelijk uitgewerkte zilveren haarpinnen/ -kammen.
Trois épingles à cheveux/peignes en argent richement élaborés.No longer availableEstimate: € 80/100